Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juliiiaaa

czy ma ktos ochotę na flircik...

Polecane posty

dzień dobry:) Nie jestem dziewczyną, ale u mnie przygogowania idą całą parą - szukam obłędnie kogoś miłego, może na święta, może na dłużej, i niekoniecznie szukam, by do żłobka z nią chodzić, nie;)!.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, ogłoszenie jak ogłoszenie. Ogłasza się, szuka się, czasem znajduje, czasem nie - jak to bywa w życiu. A to drugie..., to warunki w nim nie są aż takie rygorystyczne, może mieć mniej i też będzie miło.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez ooooooooooooo
kaja moze za mną poflirtujesz?tu albo tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez ooooooooooooo
kaja to jak będzie z tym flirt.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O jeżeli w takim tempie flirt będzie się rozwijał, to pomrzemy ze strości nim jakiekolwiek wyniki będą widoczne. Albo do klasztoru się ofiaruję ( do żeńskiego!), gdzie mam nadzieję, z pożytkiem będę misję pełnił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... bo ręce opadają;) Taki ładny topik, a te nygusy nie flirtują.:) )))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, prawda.:) Flirt ma początek, później powinien trwać jakiś czas, bo to sama przyjemnośc flirtować, a kończy się różnie. Czasem słowami" bay bay maszkaro", a czasem w spokoju, w zaciszu na bardzo miłym i wygodnym sprzęcie, w przyjaznej atmosferze, najczęściej z kropelką alkoholu.:) I takich zakończeń jak to drugie, mozna sobie życzyć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożek, masz na myśli osoby z różnych związków zapewne?:) Co do flirtu osób będących w tym samym związku, to jest to jak najbardziej wskazane. Taki flirt z juz raz zdobytym partnerem tez daje ogromną satysfakcję i równie przyjemne efekty. Te efekty kończące flirt stałych partnerów sa zazwyczaj o niebo lepsze niż efekty u partnerów osiągających je wspólnie po raz pierwszy. Są bardziejwyrafinowane, bardziej subtelne, bardziej trafiajace w gust, co jest zrozumiałe, bo podczas wielu poprzednich flirtów i ich zakończeń, mozna było te gusty poznać.:) Nie znaczy to tez oczywiście, że efekty osiągane po raz pierwszy przez partnerów są do niczego.:) Nie, tutaj uświetnieniem ich jest nowość i wielka niewiadoma, co ma też wielki urok.;) Reasumując powiem, że każdy flirt miło się kończący jest dobry, ale trzeba flirtować, aby tego doświadczyć - nic samo się nie zjawi.:)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu kto????????????
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daliia
dzisiaj zapewnie kazy sprzata , więc pózniej zerknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nieprawda. kulturalnie wróciłem, nic nie stłukłem, nic nie zbiłem. drzwi zamknąłem, klucz powiesiłem. zęby umyłem, do łóżka wskoczyłem. szkoda, że łózko puste stało. na mizianie mi się zebrało. kiedyś przyjdą lepsze czasy. doczekam pobudki, kobiecymi pieszczotami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×