Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juliiiaaa

czy ma ktos ochotę na flircik...

Polecane posty

moja arytmia i Twoja arytmia to juz nie ARYTMIA-to mialam na mysli :) rozrusznik? o tak, mam go w palcach i dloni prad przejdzie po calym ciele, od paluska stopy po wlos na glowie a pieszczoty podstawa calego wieczoru, nie tylko ciala ale i ducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
energia Twoja i moja sa iskry a potem ogien, muskanie, szepty, gesia skorka nie z zimna :) i kto w takiej chwili bedzie patrzyl na czas? a nie.. wszystko zatrzyma sie w miejscu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świt wrześniowy łąka opar ścielący się sennie odgłosy nadchodzącej jesieni marzy mi się poranek odgłosy z lasu puszczy łagodne pomruki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to codzinnie :) rozbudzone emocje chowaja sie by powrocic wieczorem i ich "dzien" tylko powietrze jest swiadkiem pragniem i elektryzujacych mysli, wspomnienia otulone kocem i rozgrzewane w dloni kubkiem goracej kawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodko piszesz:classic_cool: (widzę te wypieki czytajacych w ukryciu) mam ochotę porwać cie tylko dla siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajacych w ukryciu? dzis jestes tylko Ty i ja i nasz flirt, a reszte sie przefiltruje :) widzisz kogos jeszcze? - ja nie tylko Ciebie :) Dzis jestes u mnie, moim gosciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwytam twą dłoń i prowadzę cię przed siebie noc odgłosy zapachy zmysły dotyk ciepło, chodź szybciej, prowadzę, zabieram cię bezpowrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa zawsze jest chłodna, ciepły jest twój dotyk, dłoń, ciało chłodna rosa i gorące serce wzmaga emocje pobudza zmysły zmusza do biegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam dotyk wieczornej rosy, zawsze jest orzezwiajaco chlodna ale dzis jest inaczej .. moj dotyk oddaje tylko Twoje cieplo, nie puszczaj mojej dloni, jeszcze przez chwile przez ten dotyk poczuj emocje, pragnienia i tysiac uslyszanych slow choc nie wypowiedzianych, zatrzymaj sie tylko na chwile chce sie upewnic ze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotyk, uścisk, oburącz, tak mocno aby marzenia nie mogły uciec... pod kopułą westchień, marzeń kłębia się emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woń dotyk zmysły czuję drganie powietrza naelektryzowanego tak mocno że czytam w twoich myślach, pragnieniach, spijam nektar marzeń i pragnień.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmisz moje zmysly, i ja Cie poczestuje moimi myslami, spojrzeniem glodnym Ciebie, jakie mysli chcesz zobaczyc, dotknac poczuc? i jakie pragnienia chcesz nakarmic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrzenie przeszywające do szpiku na wskroś, wzbudzające dreszcz, słodki strach taki jeszcze, jeszcze, gęsia skórkę na karku i taki który lśni i przeszywa nawet po zamknieciu powiek, dotyk niczym kropla majowego deszczu na ciele ciepła i obfita, pachnaca wiosną kwiatami zielenia i tak zaborczo chywytająca skórę wiatrem muskajacym twe włosy bawiacym się twym zapachem chcę posiąść te wszystkie siły światła wody wiatru i targać toba do utraty tchu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połóżmy się na źdźble trzciny tej najwyższej na skraju stawu przytul sie mocno do mnie chce czuć bicie twego serca i ciepło kroplę rosy weźmy pod głowę i oczekujmy wschodu słońca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawcie sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AT Przepraszam ze wyszlam tak nagle, bez pozegnania.. proza zycia i terazniejsza wersja bajki o kopciuszku.. Mam jednak nadzieje ze Twoja dusza wie ze takie chwile odchodza po to by powrocic z dwojona sila, jak noc i dzien, jak przyplyw i odplyw... Sa i ich nie ma, nieustannie, Iskra jest sekunda rozbiegana, cieniem tesknoty, wyciagnietych ku Tobie dloni, w migacacym blaganiu abys i Ty powrocil Gdy moje mysli otaczaja Cie, cialo przeszywa dreszcz, ktorego potrzebuje jak wody, powietrza, ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na bank
królowa to facet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na bank
alfa i królowa to ta sama osoba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×