Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevra

Poznam przyjaciół.Tak po prostu.

Polecane posty

Gość gośkaa30
Ja mam tez mam dzis zły nastroj,jest mi strasznie smutno. Serva fajnie ze sie odważyłas zrobic ten krok ,ja chyba sie nie odważe nie chcem mojemu dziecku zbużyc poczucia bezpieczeństw, do tego sa jeszcze inne komplikacje.Życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka,ja nie mam dzieci ,było mi łatwiej,..ale to wszystko zależy..jak Ci się układa z mężem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-ka-
Teraz to humor poprawia mi Twój topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaa30
No właśnie nie układa;-(, znaczy on myśli,że jest ok ale nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka,powiedziałaś Mu,co Ci lezy na sercu?..czego Ci brakuje?..czego pragniesz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaa30
Oczywiście,że tak,ale widocznie ma to gdzieś... nie chcem tu wprowadzac złego nastroju,chciałam sie troche wygadać bo jest mi strasznie smutno. Jutro bedzie lepiej musi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamiss witaj:) Goska,widzę że jesteś smutna,własnie jak się wygadasz ,to bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaa30
chyba nie Małamiss witaj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka ,jak chcesz,ale my tu poczekamy aż Cie najdzie na pogaduchy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sevra, a jak u mnie coś się ruszy - wiesz co, to Was pierwsze o tym poinformuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-ka-
Ja kocham bardzo, z dnia na dzień uświadamiam sobie to coraz bardziej... i niestety też coraz bardziej zdaję sobię sprawę, że nigdy nie będę miała szansy, aby z Nim być. Na dodatek nie mam wsparcia w najbliżej rodzinie. Zamykam się w sobie. Mam dość ciągłej krytyki, przestróg, mówienia, że znów coś robie nie tak, albo coś spieprzę... Już nawet nie mówię jak bardzo jestem zmęczona, że mam problemy ze zdrowiem, nie mówię o swoich problemach uczuciowych... Wiecie co chciałabym znów wierzyć w Boga, jak kiedyś... tylko, że teraz już nie potrafię... tęsknię za czasami kiedy wiara dawała mi tyle siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-ka-
To ja też Was pierwsza poinformuję tutaj :). Chciałabym by nadszedł taki dzień, bym mogła napisać: Stało się! Jest dobrze! Jestem szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEnko to smutne ze nie masz wsparcia w rodzinie,to bardzo ważne..ja mam ogromne..obojetnie cosie stało ,mogłam liczyc na nich,obojetnie co zrobiłam zle ,nie tak ,nie po ich myśli,o prostu nawet głupio,albo idiotycznie.. ,napisałas że kochasz..coraz bardziej..to juz połowa sukcesu.wyrazicswoje uczucia..nawet tutaj,bo wierze ze w końcu jemu też to powiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, tak dobrze Cię rozumiem... z tymi uczuciami i z tym brakiem wsparcia w rodzinie... wierze w Ciebie i Twoje szczęście i będzie tak. napiszesz tak. a potem spotkamy się na żywo w stolicy ;-) może kiedyś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara w miłość to najcenniejszy dar.Bogaty jest ten kto ja posiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-ka-
Naomuzyka zawsze można wcześniej we Wrocławiu :). Daj znać kiedy jedziesz, jak masz ochotę na kawę czy coś podonego :). Może sie zgadamy kiedyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-ka-
Ja wiele razy miałam wsparcie w rodzinie a teraz nie mam. Wiele osób i z rodziny i ze znajomych mnie krytykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaa30
to chyba nie tyczyło sie czy go kocham.Kiedy bylo juz tak zle poznałam kogoś,uratował mnie przed pewnymi krokami,zrobił małe światełko w moim sercu;-( Też nie mam wsparcia w rodzinie,wychodza z założenia ze mam co chciałam.Z Bogiem mam takie same myśli ja Ty Len-ka dosłownie wyjełas mi to z ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaa30
Len-ka mieszkam blisko Wrocławia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, może to nie jest zły pomysł żeby się kiedyś we Wrocławiu spotkać :) ja zwiałam z Wrocławia, teraz dojeżdzam tylko na zajęcia (stąd ta 4 w poniedziałki), a teraz zanosi się na to że po raz kolejny ucieknę ale do stolicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×