Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevra

Poznam przyjaciół.Tak po prostu.

Polecane posty

jestem. ostatnie dwa dni spędziłam w pociągach, na uczelni, domu i ... a dzisiaj sprzątam, piorę, robiłam zakupy... szybko ta środa minęła... a co u Ciebie Sevra? jak się czujesz? co tam na Kujawach ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-ka-aaa
Witam :) Jak zdrówko Sevra? :) Naomuzyka - chyba się gdzieś rozminełyśmy na kolejowych trasach. Ja dopiero wrociłam z pracy, 12 godzin dobiłam... Jest dobrze... :) :) :). Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny:) Lepiej się czuję,moze mi przejdzie do wigilii:) Kujawy zasypane,choc widze to tylko z okna..kuruję się na maxa;) Lenko 12 godzin wow. Troszke smutku miałam dzis,przez faceta,ale juz jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaaa30
Witajcie:-) Człowiek zabiegany,że nie ma czasu na nic. Pozdrawiam Was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dzisiaj i wczoraj to dni świra ;-) ja jutro jadę z Mama na Wigilię i te dwa dni świąt do brata, także do spisania po świetach :)) Wszystkiego dobrego, dużo ciepła, zdrowia i przede wszystkim spełnienia marzeń, dla każdej z nas i każdego kto tutaj zajrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-kaaa
Witam, dziś 11 godzin w pracy, ale jutro mam WOLNE :):):). Jadę jeszcze przed świtem. Moje święta będą u babci... :), Jadę do małego, drewnianego domu z początku ubiegłego wieku..., przy lesie. Będzie okień w takim starym piecu, zapach świerku, spacery z psem w śniegu, cisza i spokój... tylko za Nim tęsknić będę... Ale teraz jestem już spokojna, dogadaliśmy się... jest dobrze. Z resztą cały czas mamy jakiś kontakt. Zasięg tam będę miała, więc może zajrzę przez Święta, ale jeśli bym z jakis powodów nie mogła pozolę sobie złożyć już dzis życzenia: Radosnych, pełnych optymizmu i nadziei Świąt Bożego Narodzenia, Ciepła w rodzinnym grodnie i chwili reflekcji nad tym co było i co będzie, nad tym co w życiu najważniejsze. A przede wszystkim życzę MIŁOSCI - takiej bezintersownej i wiecznej... Pozdrawiam serdecznie. Lena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnych RAdosnych Swiat* Wigilii pełnej miłości i usmiechu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jade z moim facetem do domku pod lasem,do moich rodziców:) Cudowna aura Swiat przy kominku i pachnącej choince:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-kaaa-
Pozdrawiam poświątecznie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lenko:) i po Swiętach:jak samopoczucie?,moje Swięta były spokojne i leniwe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -len-kaaa-
Witam, Jak na mnie to było spokojnie, od wczoraj wieczorem trochę się dzieje... znaleźliśmy się trochę w trudnej sytuacji, ale to nas zbliża w pewnien sposób do siebie... odzyskalam dawny spokój... może jakiś mały krok do przodu... A jak tam zdrowie Serva. Życzę byś Nowy Rok powitała w pełni sił. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK,dochodzę do siebie:)Ttym bardziej że własnie wróciłam z zakupów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobre :D a teraz ja jestem chora, i czuje się znacznie gorzej jak myślę o styczniu, brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ chyba jakies wirusy krążą ostatnio,bo co chwile słyszę że ktoś choruje..teraz jeszcze Ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Len-ka-aaaa...
witam w ostatnim dniu tego roku, własnie rozpoczęlam impreze w pracy... Wam przede wszystkim zdrówka życzę, a sobie szcześliwego powrotu - nie chce spędzać dzsiejszego wieczoru i nocy w pociagu ;). Pozdrowiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego_*_*_*_* Oby był bardziej radosny niz ten:)) Ten ostatni DZień spędzę z moim facetem..:) Własnie poszedł po procenty;)a ja piekę ciasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwarty
Nie znasz nikogo, to poznasz. 5- ty rok studiów to znaczy, że jesteś jeszcze młoda choć pewnie wydaje Ci się, że nie. Szczęście, bo z tego co zrozumiałem to ono Cię pcha w nieznany świat za tym kimś, o którym myśleć nie powinnaś. Jeżeli jest zajęty uważaj, nie łudź się, my zawsze wracamy do żon! Żona tak jak i Ty jest kobietą i też tak jak i Ty będzie walczyła o niego i wygra bo ma przewagę nad Tobą, dojrzałością i doświadczeniem. Ty masz tylko młodość i swoją miłość do niego a to w konfrontacji z atutami jej i przyzwyczajeniami jego, może okazać się za mało by wygrać, życie mnoży takie przypadki i nie wierz w to, że Ci się uda gdyż mężczyźnie zazwyczaj łatwiej się pozbierać po przejściach niż kobiecie, pozdrawiam. A Tobie „Sevra powiem tak, do tego co czujesz i jak to wyrażasz, odnieść się mogę tylko w ten sposób iż wrażliwości i melancholii jesteś jak pełen dzban, który bez względu na to jak wygląda, zawsze przynosi radość i ukojenie ale innym, nie Tobie. Masz sporo zalet i pamiętaj, co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Mnie się udało, żyję. Czy jestem szczęśliwy? Nadzieja i Miłość to jak dwie siostry, które nie będą znaczyć nic dopóki ta trzecia Wiara nie sprawi, że posiądziemy nadzieję na zdobycie tej drugiej, o której marzymy. Miłość, szczęście, spełnienie? O czym my tu mówimy, przecież miłości nie ma! Jest ona tylko wymysłem poetów, wiec skąd ten smutek, skargi i nostalgia. Ech poeci, poeci, ile w Was przekory i fantazji lecz smutek pozostaje nam! Uszy do góry to takie moje pisanie, gadanie, życie potrafi kreślić różne scenariusze bo przecież „..ważne są te dni, których jeszcze nie znamy, ważne są te, na które CZEKAMY... ! Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwarty
Kiedyś miałem przyjaciela przynajmniej tak mi się wtedy wydawało. Jak wiecie, przyjaciel to taka osoba, którą obdarzamy szczególnym zaufaniem i rozmawia się z nimi o sprawach, do których nikt inny nie ma prawa dostępu. Nasze Matki też utrzymywały ze sobą kontakt. Pewnego razu moja Mama powiedziała mi o jednej mojej tajemnicy, której w żaden sposób nie powinna znać bo o niej rozmawiałem tylko z moim eks przyjacielem. Okazało się, że on wszystko co mu mówiłem, przekazywał swojej matce a ona mówiła mojej. Moja była na tyle lojalna wobec mnie, że mi o tym powiedziała przezwyciężając własną ciekawość, bowiem obserwując moje bezgraniczne zaufanie do „przyjaciela, nie mogła pogodzić się z faktem, że jestem przez niego oszukiwany. Uważajcie na przyjaciół bo od nich grozi Wam cios najdotkliwszy gdyż niespodziewany bo zdradziecki! Pozdrawiam. Jak chcecie ze mną pogadać bardziej kameralnie piszcie adriansam@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka0000
poznam kolezanke z lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwarty, nie wiem czy pierwsza część Twojej wypowiedzi odnosi się do mnie, ale jeśli tak to tylko powiem, że ten ktoś o kim myślę nie jest ani zajęty ani tym bardziej nie ma żony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×