Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatadoms

Zdradziłamm

Polecane posty

Gość miki mysz
Gdybym hipotetycznie znalazł się w takiej sytuacji po tym jak dowiedziałbym się o swoich rogach - o twoim bezkarnym rżnięciu się z kolegą z pracy (jakie to klasyczne) zapewne wystąpiłbym o rozwód z orzeczeniem o winie, zabrałbym dziecko i dopilnował, aby ktoś taki jak ty miał już nigdy ze mną kontaktu. Ani z dzieckiem. Co najwyżej poznałbym cię z paroma samotnymi kumplami. Wiesz, każdy ma swoje potrzeby. Zrobiłaś to za postawienie kolacji i kieliszka wina, to zrobisz to za mc donalda i cole. Wyrobisz sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandramal2
Jesteś k...a , która dała d...y jakiemuś kolesiowi , ciągłaś mu , a potem całowałaś się z mężem , jesteś obżydliwa , mam nadzieję ,że kolega z pracy zapłodnił Cię , to dopiero będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onarzx
Powiedz mu , do tego czasu nigdy Ci nie spadnie kamień z serca, musisz stawić temu czoła. Dziecka i tak Ci nie odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętnyyyyyy
Daj namiar na siebie, marze o mężatce , jakiś koleś Cię wyruch....ł , a więc ja też chce.Męża olej , sex jest najqważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzalonyEdek2
Ja też Cię chce , prosze :) daj ..... Weżmiemy Cię we dwóch ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronx
onarzx nie pocieszaj że jej dziecka nie zabierze, czasy kiedy baba miała prawo do wszystkiego mijają. Oczywiście nadal jest to trudne,ale to tylko kwestia dobrego adwokata: http://tiny.pl/hw628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onarzx
Niby tak , ale i tak ,kiedy ją rzuci , a myśle ,że jednak zrobi to , wówczam mimo wszystko ma większe szanse na zachowanie dziecka przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaśchętny
To i ja chce , czyli nas już jest 3 , toż to orgia będzie.... nie okłamuj sama siebie , tak naprawde chcesz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętnyyyyyy
Nie mów mu o tym , ale przyjdź do mnie , pokaże Ci prawdziwego mężczyzne. Mmmmm mężatka mniam mniam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczonastara
Musisz mu o tym powiedzieć , w innym razie będzie się to zatobą ciągło wiecznie , nie prawda ,że Ci to przejdzie, powiedz mu o tym ,przysięgnij ,że nigdy przenigdy tego nie zrobisz po raz drugi , tak jak ktoś wyżej napisał zrób mu z życia niego , jeśli Cię kocha wybaczy, ale nie oszukuj się on nigdy o tym nie zapomni. Ps. Oczywiście musisz być pewna , że już nigdy nie wpuścisz do siebie innego faceta. Ps2. Nie wiem jak można mieć kochającego męża , a kątem ściągać majtki przed kolegą z pracy i się z nim rżnąć fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfonsxxx
Przyjdź do mnie zatrudnie Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realista daniel
Jednak to prawda ,że wszystkie kobiety to k....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziak9
to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beda jaja jak w ciaze zajdzies
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobisz
kiedy okaże się,że jesteś w ciąży ? sory ,ale ciekawi mnie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetkiedyśzdradzony
Ja swoją zostawiłem i nie żałuje. Niestety to ona wychowuje mojego syna,więc widać ,że w tej kwestii w Polsce wiele się jednak nie zmieniło. Nie wyobrażam sobie mieszkać z kobietą , kochać się z nią , kiedy pomyśle ,że kiedy była już moją żoną , ruchał ją jakiś koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenigdy
nie mów mu tego , zrujnujesz sobie tylko życie. Ale nigdy już nie właź innemu do łóżka , a potem gadki typu ,,strasznie się z tym czuje'' ,,nie wiem co zrobić''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniowesoły
Mam 59 lat , i nigdy nie zaakceptowałbym zdrady , to potworne uczucie.Mówie to jako facet , nie mów bo bo zwyczajnie odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie obchodzi
nas to.Trzeba było grzecznie iść do domu, a nie obciągać i dawać dupy jakiemuś kolesiowi.Małpo. Teraz strasznie , przypomniało jej się,że ma rodzinę. Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infor
Nigdy się nie ożenie. Gdybym był Twoim mężem ,to poszedłbym za Ciebie siedzieć na długie lata. Co do tematu , powiedz mu może mu się spodoba i zostaniecie swingersami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casteroid
jestem takim facetem co go w taki sposób zona wystawiła... powiedziała żebym spieerdalał i ze mnie nigdy nie kochała a do kochanka pisała piękne esemeski i lache mu targała przy kazdej okazji szmata jeebana! teraz się rozwodzę i mam wyjebane nawszystkie szmaty! a teściowa to stara kurrwa jeszcze gorsza niż jej jedyna curunia! nikomu nie polecam1 nie żeńcie się chłopaki za nic na świecie bo baby to kuurwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie mow. dla dobra dziecka i małżeństwa. zdarzyło się. twoja słabość, taka już natura człowieka. możesz powiedzieć o tym komuś innemu, kto cie zrozumie i zachowa w tajemnicy. kiedyś to minie. wyspowiadaj się. będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaaana
a ty autorko to przypadkiem z Nowego Miasta nie jesteś? w rawie nie pracujesz? wiem ze i tak sie bys nie przyznała... ale zam taką historię jak twoja właśnie Beatki z Nowego Miasta... sumionko dopiero teraz ruszło? a jak cię gach walił w duupe to o męzu nie myslałaś? i o dziecku też nie? tylko o czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tylko faceci maja prawo zdradzać? jak facet zdradza to jest super gośc a jak kobieta to od razu zlinczowaĆ?? paranoja Nie popieram zdrady sama nigdy nie zdradziłam i nie wyobrażam sobie być zdradzoną, jednak skoro dopuściła się zdrady to coś w tym związku jest nie tak chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajabong
Wydaje mi się , że ona serio kocha swojego męża , więc mogło się to tak jak ona twierdzi zdarzyć przez przypadek , jeśli jej mąż kocha ją wybaczy i będzie tak jak kiedyś , ODWAGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy czyta się takie tematy to człowiek jeszcze bardziej docenia jakie szczęście ma w domu - tj. kochającego i wiernego męża. Współczuję temu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko każda kobieta zdradza i nie ma z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia , więc przestań wydziwiać. Jeszcze nie raz zdradzisz, taka już wasza natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajarz
Nie znęcajcie się nad nią. Każdy popełnia błędy. Wierze ,że Ci się uda , i będziesz znowu szczęśliwa z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×