Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kozetka

SZKOŁY dla dorosłych- kto chodzi/ł?

Polecane posty

lanta: Milo, ze chcialo Ci sie tyle napisac :) A mozesz mi jeszcze powiedziec czemu tak wczesnie chcialas wyjsc za mąż? Co na to rodzina? Nie wtracala sie do Twoich zyciowych decyzji? Czegos zalujesz w zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanta
Moje wyjście za mąż było podyktowane checią wyrwania sie z domu , miałam ojca-despotę i tyrana , wydawało mi sie , że dzięki zamążpójściu zdołam sie wyzwolić , ale jak zycie pokazało , wpadłam z deszczu pod rynne , bo trafiłam nie dość , że na despotę , to jeszcze i na damskiego boksera.Liczyłam się ze zdaniem mamy , ale ona była zdominowana przez ojca i chyba po cichu myślała , że może faktycznie ten ślub to wyjście.Falszywy katolicyzm mojego ojca sprawił , ze nie bylo mowy o zyciu ze sobą bez slubu.Wiesz , zastanawiam się teraz , czego załuję.to na pewno czas , zmarnowany czas .w wieku 35 lat cięzko zaczynac zycie .Napawa mnie dumą to , że nadal jestem najlepsza w grupie , podczas gdy moje kolezanki , mające po 20 lat , bez zobiowiązań typu dzieci , dom , i bedace tuż po ukończenmiugimnazjum i liceum, mają niekiedy powazne problemy z przyswajaniem wiedzy.Ja doszlam do tego , ze kazdy musi dojrzec w zyciu do pewnych decyzji , do zmamiany sposobu myślenia, bez tego ukończenie Oxfordu nawet nic nie pomoze.A madrości zyciowej nabiera się w róznym wieku , a niekiedy wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Lanta :) Przykro mi, ze mialas ciężkie życie, ale mam nadzieje, ze wszystkie zle chwile sa juz za Toba... Życze mnostwo usmiechu i szczescia w zyciu :) i oczywiscie powodzenia w dalszej edukacji :) Mysle, ze dzieki wszystkim Waszym wypowiedziom uda mi sie napisac te prace. Wszystkim bardzo dziekuje. Temat uwazam za zamkniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaa
chciałam coś napisać ale widzę ze już koniec :) pozdrawiam autorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakoś daje rade !!#19
Witam,również chodzę do liceum zaocznego dla dorosłych heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementine92
Witam. ;) Mam 19 lat i jestem w trzeciej klasie LO dla dorosłych. Po skończeniu gimnazjum poszłam do jednych z najlepszych LO w moim mieście. Na początku było w porządku, ale potem zaczęłam zauważać swoje braki w matematyce, z resztą nie tylko ja. Nauczycieli jednak nie obchodził owy problem, bo przecież lepiej kogoś zbluzgać, wyśmiać, upokorzyć. To wszystko w pewnym momencie mnie przerosło, na prawdę uwierzyłam, że jestem gorsza, potem było mi już wszystko jedno ... Kiedy nie otrzymałam promocji, dotarło do mnie, że straciłam cały rok z życia. Postanowiłam, że już nigdy nie pójdę do "normalnej" szkoły, gdzie nauczyciele ze snobistycznym podejściem potrafią tylko pierdzielić, że to szkoła z tradycjami, itp. Szkoły nie tworzą mury do cholery! Ani te ich zasrane tradycje, najważniejsi są uczniowie, którzy niestety w tym kraju nie mają najlepszych warunków do nauki! Dlaczego tak wielka grupa pierwszoklasistów w szkole średniej, nie otrzymuje promocji?! Dlaczego przeskok z gimnazjum do liceum jest tak drastyczny? :/ Wartoby się nad tym zastanowić ... ale w tym kraju myślą chyba tylko i wyłącznie o jakichś pierdołach. Jeszcze dowalili z maturą z matematyki, to już w ogóle GRATULUJĘ POMYSŁOWOŚCI ... Teraz jestem w LO dla dorosłych, jestem zadowolona, nauczyciele odnoszą się do nas z szacunkiem, są cierpliwi. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszka_raszka
Moja siostra (33lata) uparła sie ze musi iśc do takiej szkoły i zrobić maturę. Czy myślicie że jej się to teraz uda ? Czy uczą tam tak żeby no już nietęgie głowy mogły przyswoić ta wiedzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmka90
I dobrze, niech siostra idzie, bo nie ma niczego złego w szkole policealnej a co więcej nawet jak widze po swoich znajomych wielu z nich decyduje sie zamiennie ze studiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajjda
No właśnie, teraz zdecydowanie najlepiej jest wybrac taka szkołe, niz starcić 2 lata i czekać na cud. Przynajmniej bedziesz miala co wpisac w CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ze tam nie płaci sie za naukę ? Pytam , bo w sumie rzeczywiscie jesli jest coś za darmo to ludzie sie też zastanawiaja czy to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam tez uważam ze nie ma niczego złego w szkole policealnej a co więcej nawet jak widze po swoich znajomych wielu z nich decyduje sie zamiennie ze studiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra (23lata) uparła sie ze musi iśc do takiej szkoły i zrobić maturę. Czy myślicie że jej się to teraz uda ? Czy uczą tam tak żeby no już nietęgie głowy mogły przyswoić ta wiedzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie mozna znalezc kiepska prace, bo wiadomo ze ani dobrej szkoły nie mamy ani doswiadczenia. Wiec moze warto troszke sobie pomóc i w tym wypadku postawić na szkołe policealną jak Cosinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam i uważam, że to żaden wstyd. W życiu bywają różne trudne sytuacje, ja miałam bardzo słabą sytuację rodzinną i nie skończyłam liceum w normalnym czasie... Ale na szczęście nigdy nie jest za późno. Chodziłam do http://www.maxima.edu.pl/, uważam, że to naprawdę porządna szkoła. Zdałam maturę bardzo dobrze i normalnie poszłam na studia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w takich szkołach mozna też zrobic maturę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczęszczałem tu http://www.cku1.edu.pl/. Fajni ludzie jak i dużo wiedzy praktycznej. Jak najbardziej można a nawet należałoby zrobić maturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie ludzie którzy po latach przerwy wracają do szkoły powinni być wzorami dla wielu nierobów. Sama jakis czas temu wzielam się w garść i poszłam do tej szkoły http://www.liceum-zaoczne.sopot.pl/home.html dla dorosłych zrobić maturę i się dalej rozwijac. Tez na początku się troche balam, ale teraz jestem dumna z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybieram sie teraz na taki kurs do Cosinusa, wiec bede miała już konkretną wiedzę na temat panujących trendów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ze jesli masz zamiar wybrać taki kierunek to juz najlepiej zdecydować sie na taka szkołe jak Cosinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie masz racje. I dlatego moze własnie wiekszośc osób decyduje sie na wybór szkoły policealnej. Tu juz tez czasami nie pieniądze maja znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam również do www.cku1.edu.pl. Bardzo fajnie wspominam ten okres w życiu. Duzo nowych znajomości, fajni nauczyciele i sporo przydatnej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie uda mi sie z matura to tez bede musiała isc do szkoły policealnej. Ale teraz pytanie... jaki kierunek wybrać ? Co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale sie nie dziwie co d Cosinusa bo przeciez mają i bezpłatną naukę i do tego jeszcze teraz duży wybór różnych kierunków- co wazne bardzo ciekawych z perspektywami na przyszłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić w szkole policealnej kierunek technik weterynarii. Właśnie uczę się na tym kierunku i jestem bardzo zadowolona z takiego mojego wyboru :) Chodzę do szkoły Delta Edukacja którą serdecznie polecam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma chodziła do takiej szkoły i mówiła że było super :) Uczyła się co 2 tygodnie w sobotę i niedzielę i dodatkowo pracowała. Wszystko mogła ze sobą pogodzić, co jej bardzo pasowało :) Nauczyciele byli bardzo fajni i wyrozumiali :) Chodziła do szkoły Delta Edukacja w Bytomiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do szkoły Delty. Uczyłam się tam 2 lata i wszystko było w porządku. Świetni, wykwalifikowani nauczyciele bardzo pomocni, a jeśli ktoś miał jakiś problem to zawsze też można było się zgłosić do Pani Dyrektor , która zawsze była w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do tej szkoły do gimnazjum i jest fajnie. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, nauczyciele, zajęcia i miła atmosfera. Moja grupa chodzi i każdy ma takie same zdanie. Wcześniej chodziłam do Siódemki i nie było tak kolorowo niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do tej szkoły :D Widać ich rozwój i ciągłe zmiany na lepsze - polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła Delta jest superrrrr !! chodzę do niej do liceum i jest bardzo fajnie. Uczniowie są bardziej dojrzali niż w stacjonarnych szkołach. Nie ma z niczym problemu, wszystko idzie łatwo załatwić i nauka to sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×