Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kozetka

SZKOŁY dla dorosłych- kto chodzi/ł?

Polecane posty

Gość gość
Tak właśnie zastanawiałam się nad tą szkołą i w sumie dalej nie wiem. W 100 % warto tam iść ? Może faktycznie zapisze się do niej ... ciężko mi podjąć decyzję. Najbardziej obawiam się nauczycieli, czy faktycznie są tacy pomocni i wyrozumiali jak większość tu osób pisze. Miałam niemiłą sytuację w poprzedniej szkole i chyba z tego powodu mam uraz. Nie wiem może ktoś od serca coś poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, a wybrać ciekawy kierunek w fajnej szkole, gdzie dobrze uczą to podstawa. Dlatego ja mogę polecić z własnego doświadczenia szkołę Delta Edukacja w Bytomiu. Wszyscy bardzo mili i pomocni, a nauka to czyta przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiedzieć. Jestem po maturze i właśnie zastanawiam się co dalej. Na studia nie chce iść to właśnie może szkoła jakaś policealna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idż do szkoły policealnej, najlepiej do szkoły Delta Edukacja :() Fajnie tam jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova CE Wrocław
Serdecznie zapraszamy do SZKOŁY NOVA CENTRUM EDUKACYJNE we Wrocławiu- posiadamy liceum dla dorosłych w trybie dziennym, wieczorowym i zaocznym. Przyjmujemy na wyższe semestry - wszystkie zostaną otwarte! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz rezerwacji miejsca na stronie www.nova.edu.pl P.S. W ofercie posiadamy także kurs eksternistyczny - czyli liceum w 9 miesięcy oraz szkoły policealne - wiele kierunków bezpłatnych! Posiadamy również bogatą ofertę kierunków policealnych - czesne 0 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cosinus to naprawde bardzo dobra szkoła. Tutaj szkoła jest bezpłatna czyli cały okres nauki jest bezpłatny, brak ukrytych kosztów. Nie ma sie co o kwestie finansowe martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko za darmo jest w szkole Delta Edukacja ! Zero ukrytych kosztów, wszystko bez opłat - Wszystko za darmo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła Delta Edukacja jest super ! Sama tam chodzę i potwierdzam wszystkie opinie na jej temat :) Fajnie się w niej uczy, sama przyjemna atmosfera ! Każdemu polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak skończyłam zawodówkę to też mogę się tam zapisać ? do szkoły policealnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do http://www.dental.szczecin.pl/ szkoląc się na asystentkę stomatologiczną. Moim zdaniem to był dobry wybór, udało mi się znaleźć po tym fajną pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak po zasadniczej szkole zawodowej można zapisać się od razu na semestr III liceum. Do ukończenia liceum zostanie 2 lata. Po liceum można podejść do matury, a potem normalnie startować na studia lub wybrać jakiś kierunek ze szkoły policealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy ostatni moment do zapisu ! ul. Dworcowa 10/2 Bytom Szkoła Delta Edukacja W ofercie: - Gimnazjum dla Dorosłych, - Liceum dla Dorosłych, - Szkoła Policealna (opiekun medyczny, technik weterynarii, technik bhp, kosmetyka itp.) Wszystko za free - bez ukrytych kosztów. Zaświadczenia, legitymacje wydajemy całkowicie bezpłatnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz szpiegować męża,żonę,dzieci?? a może kochankę czy szefa?? żaden sms się nie ukryje!!! sprawdź super szpiega to jest rewelacyjne!!! zobacz tu http://o9d.pl/AjWQeKXz6pVJymT3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Deltę Edukację w Katowicach. W zależności od posiadanego już wykształcenia możesz zapisać się do Gimnazjum, Liceum lub Szkoły Policealnej-jest duży wybór kierunków, także każdy coś znajdzie dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam szkołę Delta Edukacja i faktycznie jest tak jak wszyscy piszą. Jest darmowa, nic nie trzeba płacić, a nauczyciele są ekstra. Od przyszłego roku idę na kierunek technik weterynarii bo teraz chcę skończyć technika administracji. Ogólnie jest bardzo fajny kontakt z sekretariatem i ze wszystkimi innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do cku, całkiem w porządku szkoła jakby ktoś był zainteresowany, może zboczyć ich ofertę na stronie www.cku1.edu.pl dzięki nim skończyłam szkołę mimo przeciwności losu jakie mnie spotkały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.cku1.edu.pl a ja również chodzę do tej, przyjaciółka poleciła, poza tym właśnie słyszałam wiele pozytywnych opinii na jej temat więc nie obawiałam się, że nie trafię do dobrej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stowarzyszenia Przyjaciół WODZ (http://szkoly.zgora.pl) – najlepsza szkoła policealna EVER. Świetnie przygotowałam się do zawodu fryzjerki i założyłam swój biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam mature w Cosinusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natananan
Osoby które, chcą uzyskać rentę lub zniżki na przejazdy mogą zapisać się do Szkoły Policealnej, dzięki której otrzymają status słuchacza oraz stosowne zaświadczenie, że uczą się i przysługują im zniżki. W Gdyni polecam placówkę NOVA Centrum Edukacyjne. Bardzo fajna szkoła.Maja LO dla Dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wszystkich szkołach są legitymacje na które ma się zniżki xD żadna nowość w tej szkole. Jeśli ktoś zainteresowany jest nauką, a nie tylko legitką polecam cosinusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×