Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANIUCHA 29

TESKNIE ZA KOCHANKEIM

Polecane posty

df juz nie mam siły do ciebie idź dzieciaku do spania i prześpij kolejne 100lat może sie odnajdziesz w tamtym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
zapomniales o cipce cipke tez gole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
ann wiem ze to podszyw. moze i mam 123 lata ;p ale nie zmienisz tego jak mysle. jest rozniw w zwiazku, ale jak komus nie pasuje albo ma chec w bok to mowi partnerowi i tamten zadecyduje. a nie spac w jednym lozku, mowic kocham cie a potem lizac penisa innemu mezczyxnie. 11 daj spokoj juz... sama sobie zaprzeczasz. jak zdradzisz to tez niech twoj chlop zdradzi cie z jakas modelka wtedy to bedzie kwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
Choć tym razem nie ogolę- boję się że będzie widać ropę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
ja ide calkowac, dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
Ja od jakis 2 czy 3 lat mam okropne i straszne sny.Nawet ciezko je wytlumaczyc..Powiem krotko i zwięźle: słysze jakies wstretne , ogluszajace glosy, czuje dotyk kogos obcego niekoniecznie mily, czasem mam wrazenie ze nie moge oddychac, ze bardzo glosno krzycze, nie moge sie natomiast w zaden sposób poruszyc..Gdy otwieram oczy widzę jedynie owłosione plecy tate koło mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody błagam cie pogadamy jak przeżyjesz troche zycia idż gdzieś filozofować może na lekcje wychowania dzieci zanim zaczną zdradzać może wtedy świat uniknie zdrady wszystko jedno z jakiego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
bo jak cie dorwe to piora pojda przestan sie podszywac mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
hahah piora pojda :d bardzo sympatyczna jestes 29. ide, 11 zycze cie abys nigdy nie byla zdradzona i ty nie zdradzaj hey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
Zapomniałam, że za groźby karalne idzie się do pierdla :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
dfdfdf taki zadziorny byles taki pyskaty ale dziekuje za kilka milych slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bede sie starała z całych sił moze bedziesz moim aniołem juz 15 lat tak trzymam ;P dobrej wszystkim zmykam od waz An nie daj sie jak cos to wołaj , przyjde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
nie do pierdla ale wpierdal dostaniesz malpiszonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANlUCHA29
Ależ ze mnie głupitki aniołek- jestem prosta jak budowa cepa i umiem tylko obrażać innych. No cóż koks ryje beret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem mimo ze nie zrobiłam ja ty :P ale róznie w życiu sie układa i jest jak jest ,za błedy zawsze płacimy wyłącznie my sami . miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA 29
plmko witaj sie narobilo troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) kto pojechał to pojechał:) po An. Ale jak sie dzieciaki za dyskusje i ocenę biorą to mnie chce szlag trafić i po co tu włażą ci co nie dla nich temat to ja nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że oceniać może osoba w tym przypadku która zdradza lub jest zdradzaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA 29
hej co ja na to hmmmmm troche zabolalo bo nie czuje sie jak kurwa, brakowalo mi bliskosci. Zwyklej bliskosci za facetem bedac sama 4 lata mozna zwariowac i to ostro bo co daje przyjazd meza na 5-9 dni jak bliskosci dalej pozniej brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam co ja źle robiłem że żona szukała tego czegoś u innego. Starałem się dawać jej wszystko co mogłem dać (widocznie za mało). Na moje pytanie czy go kochała odpowiedziała że to było zauroczenie że to było takie oderwanie od szarej rzeczywistości . Bardzo ale to bardzo straciła w moich oczach swoim występkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA 29
plmko wiesz co moze u mnie tez bylo zauroczeniem bylo. ale doszlam do wnoisku ze nie odejde od meza bo kocham i on nawoj sposob mnie tez i zaraz mnie ktos zaatakuje po co ci byl inny no to odpowiadam samotnosc zrobila swoje bo ile mozna prosic sie "przytul mnie " a u ciebie niewiem czemu zona to zrobila moze w lozku byl problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×