Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość miss oulalala

WAX a wypadanie włosów...

Polecane posty

Gość miss oulalala

do osób które używały odżywki WAX... słyszałam kilka opinii że po jej stosowaniu nadmiernie wypadały włosy. Może jeszcze nie sugerowałabym się opiniami gdyby nie fakt że mi również strasznie wypadały ale nie wiem czy po tej odżywce czy może był inny powód... jak to było u Was? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss oulalala
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss oulalala
ja natomiast zużyłam dwa opakowania tej odżywki ale efekty nie były powalające...skusiłam się ze względu na porost włosów a tu prosze zaczęły wypadać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego właśnie ja stosuję też szampon dermena, który zapobiega wypadaniu włosów. A powiem Ci, że był taki okres, że włosy leciały mi garściami. Mam je długie, ciężkie i były trochę zniszczone farbowaniem. A teraz jak nowe, piękne... Tylko boję się odstawić i wax i dermenę... czy czasem nie zaczną mi znowu wypadać :o Bo i odżywka i szampon nie za fajnie pachną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani.......................26
Jestem zachwycona WAXEM, mi akurat nadmiernie wypadały i się łamały teraz mam piękne włosy. Polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss oulalala
mi nadal wypadają ale mniej...lecz to nie zasługa waxa bo ten już dawno odstawiłam. Teraz zamierzam spróbować placentę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Ja generalnie nic do tej odżywki nie mama. Czasami nawet zdarza mi się ja stosować. Prawda jest jednak taka,że za piękne włosy odpowiadają przede wszystkim naszą dieta- jeśli zaczyna w niej czegoś brakować , to w pierwszej kolejności odbija się to na wyglądzie włosów , skóry i paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaasooobieeejaaa
cudna jest ta odżywka jeśli się nie przesadza z jej stosowaniem ! :) ja ją robi mniej więcej raz -dwa razy w miesiącu na saunie:) efekty super :) teraz mam super włosy i nie stosuje,lecz dziś się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaasooobieeejaaa
dodam ,że włosy mi dość szybko rosną :) farbowałam 2 tyg temu już mam ok 1 cm odrost :) ale do 20 grudnia nie będę farbować :) Farba stoi i czeka i kusi :) dodam,że teraz moją najczęstszą fryzurką to koczek ;) nie prostuje i nie suszę :) myję codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na sobie wypróbuję,a co tam. taaaasooobieeejaaa---> a jakie masz włosy z tendencją do wypadania? tłuste? przesuszone? a może suche na końcach i tłuste u nasady? (Sorki za taki wywiad) trochę boję się waxu, że mi zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne włosy
Bardzo dobry jest WAX, ale trzeba polączyć szampon, odzywkę i tabletki. Ja stosuję 2 miesiąc i nie znajduję juz włosów w zlewie. A wypadało mi naprawdę sporo. Zlew, wanna, podłoga w łaziene ciagle były we włosach, teraz nie zanjduję w umywalce ani jednego włosa. Także polecam. najlepiej stosowac całą serię. jakis miesiac temu Wax wypuscił też tabletki. Sa naprawdę super. Jak sie połaczy tabletki, szampon i odżywke to naprawdę wyglad sie poprawia. No i sa teraz piekne błyszczace, a nie matowe i suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nepheutes
czesto przyczyną nadmiernego wypadania włosów jest to że się przetłuszczają. byłam na badaniu mikro kamerą skóry głowy. okazało się że mam nadmierne wydzielanie sebum i ono gromadzi się przy włosach na skóre zatykajac pory, włosy stają się przez to słabsze i cieńsze i dlatego wypadają czesciej na to , pani poleciła mi zieloną glinkę, stosowałam ją ok 3 miesiecy i jakoś wielkich rezultatów nie widziałam , a i włosy nadal mi sie tak przetłuszczały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka171
ja na dobrą kondycję włosów i skóry proponuję zabieg trychologiczny w klinice Hair Lab- www.hairlab.pl dowiecie sie jakich kosemtykow preparatów używać by dawały efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Tu nie będzie jednoznacznej odpowiedzi. Przyczyn wypadania włosów jest mnóstwo i to nie jest powiedziane że po tej odżywce aczkolwiek może być tak że nie tolerujesz jej i podrażniasz mieszki włosowe które przez to są podatne na tracenie włosów ;/ https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Wiesz co, jeśli nic Ci nie pomaga to może spróbuj tego szamponu co ja teraz stosuję. Chodzi o specjalną serię na porost włosów od Nisim – www.nisim.pl . Jest to unikalny skład witamin, który głęboko odżywia włosy i sprawia, że po prostu zamiast wypadać zaczynają szybciej rosnąć. Efekt ja zaobserwowałam w ciągu pierwszego miesiąca, więc dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam problemu z wypadaniem włosów. Skusiłam się na odżywkę Wax za namową koleżanki,argumentem bylo to ze pięknie lśnią włosy po jej stosowaniu. Kupilam oryginalna angielska. I sie zaczęło:-( mój owczarek tyle sierści nie gubi co ja po 3 zastosowaniu tej odżywki:-( odstawiam... Kupilam teraz ajurwedyjska terapie olejową na lśniące i miękkie włosy. Mam nadzieje że tym razem się nie zawiodę i że włosy przestana mi wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zachwycona efektami po miesiącu stosowania serum Wax Pilomaxu do włosów wypadających dla kobiet. Horrorem było wciąż mieć na sobie włosy. Wszędzie, poduszka, kurtka ... w aucie. A teraz wypadanie się zatrzymało. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie efekty dał dopiero zabieg mezoterapii na skórę głowy, zrobiłam kilka takich zabiegów w Klinice Sfera, różnica jest naprawdę ogromna. Polecam sobie poczytać o takim zabiegu http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna/48-leczenie-lysienia - zwłaszcza osobom, którym tak ja i mnie rozmaite kosmetyki, szampony, wcierki, ampułki czy maski nie pomagały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssame
Miałam bardzo dobre rezultaty z maskami i odżywkami Chantal, zwłaszcza odżywką ProSalon Intensis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi po vaxie wypadła polowa wlosów. Jestem w szoku, zostala mi dosłownie kitka włosów :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak włosy zaczynają wypadać po jakimś preparacie to na pewno trzeba odstawić, ale też może zrobić badania, może problem leży gdzieś głębiej. Lekarz dobierze najlepszą metodę leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna

Wyszła nowość tricho Pilomaxu, mega zestaw 3 produktów.

Polecam i szampon i piling a już na maxa maskę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Również polecam zestaw Tricho Wax Pilomax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

A mnie pomogły dopiero wcierki kaminomoto na wypadanie włosów po ciąży. Dawno nie miałam tyle baby hair i chyba zdecyduję się na zapuszczanie. Czytajcie etykiety, im więcej naturalnych składników tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×