Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misia Mała:)

Moja przyjaciołka a takie cos robi!!:(

Polecane posty

Ech współczuję ci. Ale na pocieszenie powiem ci, że ja NIE MAM żadnej przyjaciółki. Mam koleżanki ale nie przyjaciółki jeszcze w czsach szkolnych na 3 się przejechałam i stwierdziłam, że baby są strasznie suki, zaborcze i fochowate i od zawsze miałam więcej kolegów niż koleżanek. W brew pozorom lepiej rozmawia się z mężczyzną niż z kobięta. Nie powiem czasem brakuje mi takich babskich wieczorów, zwierzeń ale żyję i bez tego. A wiem, że kobietom nie można ufać bo prędzej czy później albo się będzie kręcić koło twojego faceta albo obrobi ci dupe albo wyjawi najskrytsze tajemnice ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atari zwei
autorko a zaufasz jakiejś lasce, która będzie twojego faceta traktować neutralnie ? z własnego doświadczenia odradzam, my rzeczywiście myślimy główką szczególnie po alkoholu. ona nie musiała ci o tym mówić. możesz to docenić jeśli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę jest w tym racji, gdyby chciała ci go odbić to nie mówiłaby ci o tym,,, I wykazała sie odwagą mówiąc ci to albo nie umiała na poczekaniu skłamać jak zobaczyłaś mena zdjecie w tel. Uważam, że jak będziecie mieć kryzys to ona będzie się do niego mizdrzyć ;/ więc powinnaś zerwać kontakt. Tym bardziej ona zamiast próbować zapomniec i jak najmniej spędzać czas z nim tylko z tobą i zająć się innymi chłopakami to ona jeszcze sama siebie nakręcała i pewnie wpatrywała się w fotkę twojego faceta codziennie i sama się na niego nakręcała. Kto wie czy nie wrzucała go sobie nawet na tapete w tel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie dlatego dalam jej do zrozumieia i ze nie chce jej znac...caly czas mnie katuje smsami i wogole..ale coz idiotki sa wsrod nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciółka wyznała ci prawdę, bo myslała, ze jesteś jej przyjaciółką, a ty ją wywaliłas, bofagas ważniejszy. Jak się boisz, ze ona ci związek rozbije to rzuć faceta skoro mu nie ufasz. Po co ci ktoś kogo każda poderwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fagas to facet ---> to rodzina... Rodzina jest ważniejsza niż kolezanki... chyba, że cofamy się do podstawówki i psiapsióki są całym życie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COś tu śmierdzi
No tak babka grzebie w laptopie autorki bez jej pozwolenia kopiuje zdjęcia jej faceta na swój telefon, ślini się do niego ale nie trzeba ją po główce pogłaskać bo przecież powiedziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rozmawialam na ten temat i jak mu o tym powiedzialam to bym w totalnym szoku ze nie wie jak ona tak mogla i wogole..dzownil do niej i zjechal ja z gory na dol i powiedzial ze nigdy nie chce widziec ja u nas w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta która to przeżyła
monika17051 kobieta ktora to przezyla>>>>>i tutaj zolwik dla ciebie kochana masz racje 100% sie z toba zgadzam Dzięki Moniko. Zapomniałam dodać jeszcze jednej istotnej rzeczy: "przyjaciółka/-el" to ten, który czegoś od nas potrzebuje, ale na pewno zmyje się wtedy i zapadnie pod ziemię, gdy my będziemy mieć problem. :-( W dzisiejszych czasach przysłowie "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" już nie ma do kogo być stosowane, jest zwyczajnie niepotrzebne. No a jeśli Twoja przyjaciółka zarywa do Twojego chłopaka, to znaczy tyle, że ma Ciebie upelnie w dupie i powinnaś wykopać ją ze swojego życia. Gwarantuję, że nie tylko się nie zmartwi i nie będzie miała żadnych wyrzutów sumienia, ale jeszcze może mieć do Ciebie pretensje i czuć się urażona (miałam też taką przyjaciółkę, która próbowała przespać się z moim chłopakiem, więc mówię to z doświadczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta która to przeżyła
Dolloress Trochę jest w tym racji, gdyby chciała ci go odbić to nie mówiłaby ci o tym,,, I wykazała sie odwagą mówiąc ci to albo nie umiała na poczekaniu skłamać jak zobaczyłaś mena zdjecie w tel. Bzdura Dolloress. Taka udawana przyjaciółka celowo o tym mówi. Po co? Po to, żeby dziewczyna dała kopa swojemu męzczyźnie za to, że próbuje kręcić, a przynajmniej godzi się na nieuczciwe podchody tej przyjaciółki, a wtedy ta przyjaciółka nie będzie miała żadnych przeszkód i konkurencji w tym, aby próbować go zbajerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananananan
Też miałam taką przyjaciółeczkę. U mnie przez nią właśnie rozwalił się mój związek bo nastawiła go tatalnie przeciwko mnie, nagadała takich głupot że się w głowie nie mieści, a mi z kolei opowiadała głupoty o nim. Później biedactwo się tłumaczyło, że się zakochała. Także nie warto ufać i wybaczać. Bo jak się zakocha taka przyjaciółka to zrobi wszystko i jest zdolna zrobić wiele by zdobyć faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×