Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misia Mała:)

Moja przyjaciołka a takie cos robi!!:(

Polecane posty

Gość Zuzankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
KOCHAM nie masz czym sie załamywac. pogoń ja i juz, ona nie jest warta Twojej przyjaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna21
No wierze, powinna trzymać łapeczki przy sobie i Cię wspierać a ona zachowała się jak Twój wróg.. Tyle facetów na ziemi, a ta się Twojego uczepiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezarna wlasie o to chodzi ze ja nie moge tego pojac..gdy bylam w ciazy 2 maiesice temu poronilam udawala ze jest zalamana a tak naprawde to sie pewnie cieszyla i mowila ze moze lepiej ze tak sie stalo szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham>>>>>>>>>to ja mialam lepsza akcje ze swoja pierwsza miloscia hehhehe otorz moja kofana kuzyneczka a takze przyjaciolka przespala sie z moim byly facetem z ktorym bylam ponad 4 lata..dodam ze spalismu w jednym pokoju w e troje a on sie znim pieprzyla na podlodze:( takze pogon ja hgdzie piprz rosnie bo jak wiadomo faceci mysla glowka a nie glowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Moja przyjaciółka przychodziła do nas latami, przez cały czas zgrywała przyjaciółke a w duchu zazdrosciła nam ze jestesmy fajna rodzina, ze pomimo 14 lat razem z mężem nadal sie kochamy, a ona rozwódka z dziecmi któa nie potrafi ułózyć sobie zycia. Ja dzis na mysl o niej i o jej fałszywosci mam ochote zwymiotowac, ze kogos takiego wpuszczałam do mojego domu, nigdy wiecej tego błędu nie popełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika17051 obudziłaś sie w trakcie ich seksu? Kocham, wczoraj razem udzielałyśmy się w kilku tematach i odniosłam wrażenie, że jesteś bardzo naiwna, za bardzo wierzysz w ludzi chyba co? Wierzysz, ze ludzie sa z natury dobrzy i nie mają złych intencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
niestety własnie bylam zbyt naiwna, ale człowiek uczy sie na błędach, ciesze sie tylko że nie udało jej sie rozwalic mojej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrzcie piszemu tu o zachowaniu innych kobiet takich samych jak my jestesmy ja chyba dochodze do wniosku ze przyjazni niema:) i chyba nikomu niemozna ufac tak naprawde nawet swojemu facetowi bo h...j wie jak sie zachwa w jakiejs ekstremalnej sytuacji np.takeij jak historie wyrzej opisane co poniektore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven>>>tak dokladnie ale nic niemoglam ztym zrobic z tego wzgledu ze spalismy u znajomych po imprezie: )ale pozniej zemsta byla slodka i nanim i na niej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna21
Ja wierzę w prawdziwą przyjaźń , przyjaźnie się z nią 12 lat i jeszcze NIGDY mnie nie zawiodła. To musi być prawdziwa Przyjaciółka. Ile masz lat ? Kocham ? Ja też pierwszą ciążę poroniłam w 11 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, nie dręcz tylko napisz jak się zemściłaś. Co to znaczy, ze nic nie mogłas zrobić? Widziałaś, że coś robią i tego nie przerwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja tez nadal wierze w przyjaźń :) mam przyjaciółke od 17 lat i jest cudowna :) druga znam zaledwie 5 lat ale tez jej ufam całkowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
KOCHAM ja tez poroniłam, a potem urodziłam jeszcze 2 dzieci ;) nie martw sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta która to przeżyła
Wykreśl ze swojego słownika słowo: "przyjaciółka", to już się więcj nie rozczarujesz, bo nie ma czegoś takiego. Jest tylko podział na ludzi, którzy czegoś od nas potrzebują (to ich zwykle błędnie nazywamy "przyjaciółmi") i na tych, którzy niczego od nas nie chcą, i z tymi nie utrzymujemy żadnych kontaktów. Cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie spotkalam sie z nia..plakala bardzo i wogole..nie wiedziala co ma powiedziec chciala zebym jej wybaczyla...a ja nie wytrzymalam i strzelilam jej w twarz..dobrze zrobilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dobrze zrobiłas, ale ja na Twoim miejscu zrobiłabym to samo, ale już wczesniej, jak bym się o tym dowiedziała takie wredne kretynki, co nie potrafią znalezc same facetów to bym wystrzeliła na księżyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albinoska z wyboru
Może uderzenie jej nie było najlepszym pomysłem ale teraz po prostu zerwij z nią znajomość i tyle. Będziesz mieć wreszcie spokój. Po co ci przyjaciółka, która dobrałaby się do twojego faceta gdyby tylko była tak możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale uwierzcie ze nie moglam sie powstrzymac i wogole...jak ona sie patrzyla i wogole dobrze ze jej cos gorszego nie zrobilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COś tu śmierdzi
A jesteś pewna że oni nie mają romansu? Bo skąd te zdjęcia twojego faceta w jej telefonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem pewna...a stad ze ja mialam te zdjecia na laptopie a ona miala dostep do niego..i miala akurat te zdjecia co ja mialam na lapotpie ona miala w telefonie..a po drugie moj nigdy nie chowal przede mna telefonu czy cos takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COś tu śmierdzi
No to jak ona ci już w laptopie grzebie i kopiuje twoje prywatne rzeczy to ja nie wiem nad czym się jeszcze zastanawiasz. Zerwij z nią kontakt jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atari zwei
można to widzieć inaczej przyjaciółka nie ma na to wpływu że jej się twój chłopak podoba. to że ci o tym mówi zamiast go cichaczem bzykać świadczy o niej dobrze. przekonanie, że prawdziwa przyjaciółka zawsze traktuje twojego faceta aseksualnie jest głupie i nieprawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×