Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamama26

jakie pieluchy 3 żeby wytrzymały całą noc?

Polecane posty

Gość mamama26

huggies niestety niewytrzymały - mały cały mokry rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **mamuszka**
U nas na noc to jedynie prawdziwe oryginalne pampersy dają radę, chodź też nie zawsze jak wypije więcej. Na dzień daję mu tańsze pieluchy ale na noc muszą być pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
u nas nawet Dada trzyma od 19 do 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja78
happy sa najlepsze moge sprzedac za 35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyprubowalam rozne i tak naprawde dada z biedronki sie sprawdzily , zadnych uczulen i nie przeciekaja a mala spi od 7 do 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmm...
Wiesz jak jak używałam bo już wyrósł to Dada są super dobrze trzymają i nie są drogie. Ale polecam również oryginalne pampersy też super się sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weźcie wy się baby za robotę;)
bella mi wytrzymywały, ale śmierdzą strasznie:o my jedziemy na pampersach, chociaż zastanawiam się nad jakimiś tańszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas8k
a moje dziecię używa pampersów i wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio nio
u nas kazde pieluchy wytrzymywały: bella, papmers, beby dream-super fajne i tanie, tescowe, huggisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weźcie wy się baby za robotę;)
włąśnie!! chyba durna bym byla gybym miała wybudzać dziecko w nocy żeby mu pieluchę zmienic:p a odparzenia są najcześciej od kwasnych stolców a nie on moczu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio nio
ja tylko zmieniałam jak się sfajdoliła, a tak spała sobie to po cholere budzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo jak malenstwo na pozatku czesto sie budzi na jedzonko to sie i zmienia pieluche jak ma mokro ,ale jak przesypia cala noc to po co wybudzac ? jak smacznie spi to znaczy ,ze mu dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dziecko dużo sika w nocy to jakiej marki pieluch byście nie użyły to i tak nie wytrzymają całej nocy i wiem to z doświadczenia - dwójka moich synów sikała na potęgę w nocy, wypróbowałam pampersy różnych marek i nic.... Wpadłam na pomysł żeby zakładać im po prostu pieluszki o rozmiar większe niż używam w ciągu dnia i o dziwo pomogło. Polecam ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie częstego przewijania dziecka w nocy... Jak mus to mus, taka rola mamy. Nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko miało spać w bardzo mokrej pieluszce całą noc tylko dlatego że boję się żeby się w nocy nie obudziło - to absurd!! Jak musiałam to wstawałam i przewijałam. A jakbyście to wy drogie Panie miały same spać w takiej mokrej pieluszce całą noc...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalucha
nie widzę potrzeby zmieniania dziecku pieluch w nocy jeżeli mu to nie przeszkadza. Jak to niby robisz? nastawiasz sobie budzik żeby specjalnie wstać i zmienić dziecku pieluchę? mój przesypia całą noc od 8 do 8 i rano mu zmieniam pampersa active babes i jest o dziwo ten pampers ciężki ale pupy mokrej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 4miesięcznego malca
Nie zmieniacie swoim kilkumiesięcznym pociechom pieluchy od 19 do 9 rano??????????????????????????????? Współczuje braku wyobraźni. Nie ma takiej pieluchy która noc w noc wytrzyma 14 godzin. Ja wiem że śpiących dzieci się nie powinno wybudzać ale nie wolno dopuszczać by dziecko przez tyle godzin leżało z wielkim, mokrym pampersem między nogami!!! Dziecko należy sprawdzać i ocenić sytuację. Jeżeli dziecko zasypia o 19 to sprawdzamy je co jakiś czas dotykjąc pieluchy przez śpioszki. Jeżeli nie jest rozpuchnięta do czasu naszego pójścia spać to ją zostawiamy. Jeżeli natomiast o 22 jest bardzo gruba i napuchnięta to nie ma wyjścia i trzeba ją zmienić. W nocy nie ma potrzeby się specjalnie budzić by sprawdzać dziecko ale nie wyobrażam sobie że kiedy wiemy że dziecko ma mokrą pieluchę pozwalamy mu w niej leżeć przez całą noc. Takim tokiem myślenia nie ma też co jej zmieniać na dzień!!! Skoro chcecie by ieluchy wytrzymywały po 14 godzin!!!! 2 pieluchy na dobę i sprawa załatwiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adela22
Przy córce sprawdziły się pampersy,całą noc wytrzymały. Nie wszystkie dzieci sikają w nocy, mój syn 8 miesięcy przesypia całą noc z pieluchą tetrową i rano ma suchą pieluchę to sadzam go na nocnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotopałanka
My od poczatku uzywamy Pampers Premium Care i sprawdzaja sie znakomicie. Nigdy nie przeciekly, choc 14 godzin nigdy nie testowałam... i nie zamierzam!! Teraz od tygodnia jedziemy z nr 4. A co do sedna , to zgadzam się z Mamą 4 miesięcznego malca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbuj
wszystkie byle byly rozmiar wieksze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u nas pampersy
niestety przeciekały. Uzywałam roznych. Najlepsze były takie całe białe pampers care czy jakos tak. Pozniej Dada i sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooii
Babydream Oeko daja rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×