Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tammmmmi24

Totalnie wyprałam się z uczuć, nie poznaję dawnej siebie :((

Polecane posty

Gość Tammmmmi24

Witam Forumowiczów. Zagubiłam się troszkę w życiu, zawiesiłam. Byłam prawie 8 lat z jednym facetem. Ostatnie 3 lata nie należaly do udanych - zawodził mnie strasznie - co rusz wychodzily nowe newsy - imprezy, koleżanki, pocalunki, wszystko za moimi plecami. Zebrałam się, zostawiłam go i wyjechałam za granicę. On po kilku miesiącach bardzo chce powrotu, malo tego chce się oświadczać !! Ja już troche się podniosłam na nogi i nie wiem czy ja go w ogole jeszcze kocham ?? Bylam na kilku randkach, bywały pocalunki, ale nic więcej. Siedzę sobie teraz i nie wim czy ja w coś wierzę jeszcze ? Kiedyś tak bardzo wierzyłam w szczerą milość, w związek. Dzis nie wierzę w takie cuda. Wiem jak bardzo pociągam facetów, mam z tego satysfakcję, ale nie pójde z zadnym na sam sex, chociaż tego tez mi brak. Na niczym mi nie zalezy oprocz wyksztalcenia i doskonalenia umiejetnosci zawodowych. Nie chcę ani byłego, ani zadnego, ani innych złudnych obrazków, które i tak znikają po czasie... I nie chce wracac do Polski, a musze, i wróci znów cały ten balagan, były, stare problemy i wspomnienia :| Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×