Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wesele 2011

suknia na poprawiny?

Polecane posty

Gość zajrzyj do słownika
błagam cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dziewczyna pod nickiem wesele 2011 pisała kiedys na jakims topie ze jest niemką czy że mieszka od urodzenia w niemczech, nie pamietam. w kazdym razie zawsze robi takie charakterystyczne błędy, wiec daruj sobie pouczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu się mądrzą
12:37 Lipsss ty sobie daruj pouczanie bo jak ktoś nie wie to odruchowo rażą go takie błędy w oczy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cię rażą to może je zamknij. widac dziewczyna nie umie perfekcyjnie polskiego i w związku z tym, że wam przeszkadzaja jej błędy ma nie pisac na forum? pffff:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty Lipsss
masz coś sensownego do napisania? jak nie to wypad stąd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto tu pisał, że dziewczyna ma nie pisać na forum? zwyczajnie ktoś zwrócił tylko uwagę aby pisała poprawniej - tym się odnosi szacunek do czytającego. Lipss wyluzuj bo tylko robisz z igły widły i sobie dopowiadasz rzeczy których tu nawet nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy robicie z igly widły w kazdym temacie. nigdzie nie ma tyle jadu co na slubnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chialam tylko pisac na forum z polkami i nie wiedzialam ze tu jestem w szkole, ale spadam z tego forum:-( bo mam dosc obraszania bende miale wesele w polsce i dlatego nie jestem na niemieckim forum. Szkoda:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×