Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

kasia;)))) Kasiu, staram sie nie stresowac, ale wiesz jakie to mysli chodza po glowie.. ale zrobie tak jak napisalas nie bede sie stresowac teraz pozostaje tylko czekac.. a co do tabletek to biore je juz 2 lata tabletki biore codziennie o 19:00 wieczorem lecz czasami zdarza mi sie wziasc wczniej lub pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_Gosia_S dzieki Ci serdecznie Kochana ;) ale wiesz tableki nie maja gwarancji Moja kolezanka zaszla w trakcie tabletek... I tyle sie nasluchalam naczytalam ze sie po prostu boje.. ale jak by sie stalo tak to nie mam o co sie bac mam dach nad glowa , i dam dziecku jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia;)))) Ja kochana nie planowalam sobie siedziec na zwolnieniach bo poprostu nie lubie siedziec w domu wole byc w pracy ale wiesz dla mnie dziecko jest wazniejsze niz zapierdzielac dla tego ciula :D:D:D Tak go strasznie nie lubie ze szoK ehhh niech sie cieszy ze ma 2 dzieci... Czy sie nie boje leciec boje i to bardzo tym bardziej ze lece sama ale w sylwka gadalam ze znajoma ktora urodzila 3 tygodnie temu i mowila ze normalnie leciala i nic jej nie bylo ;p;p Tutaj macie wozeczek bo co do lozeczka jeszcze nie jestem zdecydowana i hmmm zalezy od tego co bedzie ;p;p http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=272

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu jest sliczny, widzialam taki tylko w kolorze czerwonym :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaa
witajcie dziewczyny. Co prawda nie rodzilam w Anglii, ale urodzilam synka w sierpniu tego roku wiec chcialam wam zyczyc powodzenia. Jeszcze niedawno sama czekalam na swojego maluszka a teraz ma 4.5 miesiaca:) Ciaza szybko zleci wiec cieszcie sie kazda chwila, trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaa
w sierpniu 2010, zapomnialam ze mamy juz 2011;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mi placa normalnie nawet jak zadzwonie i powiem ze jestem chora przez tydzien, POwyzej tygodnia chca zwolneinie lekarskie, wiec wszystko zalezy od firmy tak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
wozek bardzo ladny;) ja to bym oddala wszystko by ta mordeka sie skonczyla i byl juz na swiecie dzidzius.w zyciu sie tak okrutnie nie czulam wiec to nie jest dla mnie jakis mily czas.mam nadzieje ze potem bedzie lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka tak masz racje kazda firma placi inaczej ale z tego co wiem to jest taki przepis ze kobiety w ciazy powinny miec placone 80% sick-a tak samo jak nie placa za dentyste leki itp. Kasiu a ja bym oddala wszystko zeby mnie meczyly wymioty !! Dziewuszki moje kochane lece na SCAN-a napisze do Was jak wroce!!!Trzymajcie kciuki....albo NIE bo sa zdradliwe:P lepiej sie modlcie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosienko wsystko bedzie dobrzse, musisz w to gleboko wierzyc. Ja mam moj scan dopiero w piatek, najgorsze to czekanie, czy wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie oszukuje, co za ludzie tutaj sa wredne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki wlasnie wrocilam do domku po SCANIE !!! Mojej dzidzi bije juz serduszko i ma 4,5 mm gtak bylo na monitorze ale w kartke wpisali mi ze ma 5mm... Niby jest wszystko dobrze ale....ja i tak im nie wierze bo wtedy tez serduszko bilo dzidzia byla duzo duzo wieksza a jednak sie nie udalo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiuniaUK - Nie, znalazaly tutaj sie 3 panienki które wyzywaja panienke o nicku ' JestemHappy' i mnie z Nia myla, mysla ze Ja to Ona bo podobno piszemy i teraz sie odczepic nie chca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia cudownie. Dalas mi nadzieje, ze u mnie tez bedzie ok. Bo ja tez nie mialam zadnych objawow jak ci pisalam, i dlatego sie bardzo boje mojego usg w piatek. Tak strasznie bym chciala zeby wszystko bylo dobrze. ❤️ Aniolek 7.12.2009 10tc ❤️ "Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JJK ja tylko chcialam zapytac czy 21.09.2009 urodzily sie Twoje blizniaczki? Bo tak masz napisane w stopce. A jesli tak, to nie mozesz brac przez dwa lata tabletek anty. Gosiu mysl pozytywnie, ja rozumiem, ze masz przykre doswiadczenia w zwiazku z ostatnia ciaza, ale tak nie mozna. Tym bardziej, ze lekarz powiedzial, ze ciaza rozwija sie prawidlowo, to powinno Cie troszke uspokoic. Ciesz sie, ze uslyszalas serduszko swojego malenstwa. Ja niestety jeszcze nie mialam okazji. W kazdym badz razie Gosiu postaraj sie uspokoic, bo masz na to argumenty (lekarz powiedzial ze jest ok, slyszalas serduszko) a juz za kilka dni polecisz do Polski, porobisz badania i wtedy juz na pewno powinnas uwierzyc, ze wszystko bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu- ja w stopce nie mam napisane ze urodzilam blizniaczki:) to jest rocznica Moja i narzeczonego kiedy mi sie zareczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahaha......
Kompletna analfabetka :D:D:D:D:D:D:D [zgłoś do usunięcia]JJK Kasiu- ja w stopce nie mam napisane ze urodzilam blizniaczki to jest rocznica Moja i narzeczonego kiedy mi sie zareczyl. "kiedy mi sie zareczy." hahahahaha!!!!!! Ale ty glupia jestes panno fryzjerko z Koziej Wolki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas jest podobnie
zero kultury na tym forum - niezle o sobie dajemy swiadectwo na emigracji, a kiedy zerknelam na linka podsunietego nieco wyzej to ciezko uwierzyc ze kobiety moga tak sie wyrazac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie wiem o co chodzi tej panience z góry. :) dobrze napisal'am 'zareczyl ' Ty panienko zgubilas jedna literke ;) bo napisalam 'zareczyl' a ' zareczy' i po drugie wez sie ode mnie Odjeb bo mnie nie ruszaja Twoje posty . Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecku sie nudzi i o byle gówna sie czepia do tego wyraza sie gorzej niz Facet :) odczepic sie nie moze przylepka. 3maj sie anonimowy pionku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalalaa
hej czy można się przyłączyc? i skończyć od razu te obrażanie się nawzajem ja 16tc, termin na koniec czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahaha......
[zgłoś do usunięcia]JJK Kasiu- ja w stopce nie mam napisane ze urodzilam blizniaczki to jest rocznica Moja i narzeczonego kiedy mi sie zareczyl. Kretynko ty jedna :D Narzeczony ci sie oswiadczyl a nie zareczyl ci sie :D:D:D:D Ty jestes glupia jak but, bede sledzic ten topik bo takiej idiotki na kafe dawno nie bylo :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sledz mnie sobie ja odchodze od topika mam wazniejsze sprawy na glowie niz wysluchawanie tekiej idiotki Jak ty Wiec BUZIAKI MALENKA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahaha......
odchodze od topiku :D jezeli juz. A poprawniej byloby - odchodze od komputera ;-) Ooo....juz mam w ulubionych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż, IDIOTKO (niestety inaczej Cię nie mogę nazwać, no chyba że bardziej wulgarnymi zwrotami) piszesz glupoty jakich świat nie widział ani nie słyszał...99% Twojego postu to bzdura wyssana z palca. Albo jesteś jakimś zacofanym dzieckiem z zaburzeniami wyobraźni :) Tak wiec ' odchodze od komputera' Lepiej Ci?! Zajmij sie swoim zyciem uzalezniona psychicznie idiotko od Kafeterii . Powodzenia zycze oraz Pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
jeju co tu sie dzieje ja myslaam ze to topik dla przyszlych mam i o tym bedziemy pisac.jestesmy przeciez dorosli! Moze i te wymioty mdlosci dobrze swiadcza ale ja jestem juz wykonczona.potrafie nawet wode zwymiotowac.ciagle jest mi neidobrze slabo i nie wstaje z lozka.a wiecie co to znaczy dla dziewczyny ktora wczesniej spala po 4 moze6 godzin pol dnia na dworze bieganie dwa razy dziennie.katorga najwieksza.i chcialabym cos wkoncu zjesc. bardzo fajnie gosiu ze jestes juz po scanie.super tak widziec swoja dzidzie;)i mysl pozytywnie bo pesymizm w niczym tu nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×