Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Ja wyliczylam przed chwilka i : moja dzidzia ma 4 tygodnie ciaza od miesiaczki 6 tygodni 2 trymestr zaczyna sie od 19 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
pisze ta wiadomosc po raz trzeci i zaraz oszaleje;p cos z sserwerem nie tak;d wiec wloski farbujemy na poczatku 2 trymestru? a ja mam tak jutro dziecko bd mialo 5 tygodni ciaza jutro 7 tygodni a 2 trymestr niby 24.02 badz 13.02 calkiem inaczej niz ty az miesiac pozniej nie rozumiem masz regularny cykl? kiedy mialas poczatek ostatniej miesiaczki? :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
a ty Kasiu kieedy masz drugi trymestr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiuniaUK;) Fajnie ze wam sie podoba :) Cieszy mnie to :P Ja mialam ostatnia @ 18.11 KASIA pewnie narazie sie wstrzymujemy ale w 2 trumestrze bedzie mozna :P U mnie farba juz czeka w domku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro sylwester!! Macie jakies plany??? Zastanawiam sie jak to bedzie... hehe wszyscy beda sobie pic szampana a ja soczek ;P Fajne uczucie hehe..... No i 2 dni zostaly do calkowitego stopu palenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki niki
czesc laseczki,ja tez z uk,co prawda ciaza duuuzo dalsza,ale jak poczytalam o tych papierosach,to az mnie bierze! ja tez staram sie robic wszystko dla dobra malenstwa,ale poprostu nie moge rzucic,to co ? mam so ie pociac? niektore kobiety same odrzuca,no i zazdroszce,ja niestety mam tak,ze dwa dni chodze z plastrem na niepalenie,a potem trafia mnie szlag i ndrabiam,i tak walcze juz pol roku,na szczescia synus zdrowo sie rozwija i to jest najwazniejsze,i tego samego wam zycze dziewczyny,zeby wasze malenstwa rosly zdrowe,wszystkiego dobrego w nowym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Juz widzialam ta stronke wczesniej. Wedlug niej moj dzidzius ma 5 tyg i 4 dni, a drugi trymestr zacznie sie 22.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki niki Chociaz jedna ktora potrafi to zrozumiec :) Ja mam zamiar sama zucic bo plaster tez dostarcza cosik do organizmu!! Mam nadzieje ze sie od 1 uda:) TZN u mnie jakby moj mezulek i moja mama nie palili to mysle ze bym zucila szybciej ale wiesz jak to ciagnie jak oni pala...To jest silniejsze!!! Mimo ze masz starsza ciaze zapraszam serdecznie do nas:) Jestes z UK wiec pasujesz do nas :P W pl calkiem inaczej sie przechodzi ciaze niz tutaj A ja mam do was wszystkich pytanko :P Czy jak pojde do przychodni i powiem im ze chcialabym zrobic bete czy zrobia mi tak z miejsca czy musze czekac na spotkanie z polozna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poraz kolejny proponuje tabelke : *NICK* _____*WIEK*___*2 TRYMESTR*_____*DATA PORODU* S_Gosia_S 23 19.02 25.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki niki
dziekuje za zaproszenie,i trzymam kciuki ! moze tobie uda sie nie palic :) bede do was zagladac,ale za nic nie wiem co to beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poraz kolejny proponuje tabelke : *NICK* _____*WIEK*___*2 TRYMESTR*_____*DATA PORODU* S_Gosia_S ____23_____ __19.02__________ 25.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki niki
a sorki,nie wiem moze ci da,moj lekarz domniemal ze jestem w ciazy,i nie zamierzal tego sprawdzac dal mi numer telefonu do poloznej,i to bylo tyle.sprobuj,moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki niki
*NICK* _____*WIEK*___*2 TRYMESTR*_____*DATA PORODU* S_Gosia_S ____23_____ __19.02__________ 25.08 niki niki______34_____ __ __________07.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja bylam u lekarza jakiegos bara doslownie ehhh slepota nawet nie widzial dokladnie kiedy jest termin porodu !!! Tyle ze poszedl ze mna do rejestracji i kazal mnie umowic do poloznej to tyle !! We wczesniejszej ciazy przynajmniej mnie wazyl , sprawdzal mi cisnienie itp. nawet kazal mi nasiusiac zeby zrobic tescik domowy ;p a ten kompletnie nic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK.............2 TRYMESTR............DATA PORODU S_Gosia_S..........23....................19.02.................25.08 niki niki............34............................................07.03 anitia..............29.....................22.02.................27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Gosia ze riodzimy razem :) hehe. Ja juz za tydzien w piatek mam pierwsze usg, nie moge sie doczekac, mam nadzieje ze uslysze serduszko i wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia hehe faktycznie mamy bardzo bliski termin ;);) No ja dopiero 10tego ide do poloznej!!! Macie jakies dolegliwosci ciazowe juz?? Mnie dzis troszke pobolewa brzuszek ale bardzo delikatnie!! I sennosc mnie strasznie meczy ale w dzien w nocy wogole nie chce mi sie spac ;( Do wczoraj latalam do toalety co chwile tak mnie siusianko meczylo a dzis juz nie bylam od rana 2 razy moze...:P Cycki duzeee ale przestaja powoli bolec :/ Trosze sie martwie dlatego mysle o tej becie ale zapewne nie zrobia mi jej wczesniej :/ Daj znac jak bedziesz po USG :P I jak z Twoja polozna?? Masz normalnie do GP isc czy oni z kliniki ci dadza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
no i teraz mi sie zgadza jak masz na lutego czyli idziemy praktycznie leb w leb;d he ja tez soczek;)pomaranczowy;d ja na 18 dopiero polozna juz nie moge sie doczekac;p pozdrawiam wszystkie mamusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jeszcze co z polozna, jak pojde na usg do kliniki to sie zapytam. Jesli chodzi o dolegliwosci, to chyba dzis mnie mdlilo, heh mowie chyba bo nie wiem czy sobie tto wmawiam czy napewno. No i piersi chyba mnie troche dzis pobolewaly, ale to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK.............2 TRYMESTR............DATA PORODU S_Gosia_S..........23....................19.02........... ......25.08 niki niki............34.......................................... ..07.03 anitia..............29.....................22.02......... ........27.08 KasiuniaUK........28..............................................25.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cos mi sie tu nie zgadza. Dzisiaj bylam u midwife, ktora jest chyba malo zorientowana. Na szczescie bede miala inna GP, bo ta dzisiejsza ja tylko zastepowala. Tak wiec, wszystkie kankulatory wskazuja date porodu na 31.07.11, natomiast dzisiaj wyznaczono mi date na 25.07.11. Co wiecej midwife stwiedzila, ze jestem w 10 tygodniu ciazy. Tak naprawde jest to siodmy tydzien. Owszem, jesli wezmiemy pod uwage dlugosc ciazy od miesiaczki, to faktycznie wychodzi 10-ty, ale wydaje mi sie, ze tygodnie licza sie w zaleznosci od wieku dziecka. Poza tym poprawcie mnie prosze, jesli sie myle, ale kazdy wie, ze serduszko dziecka zaczyna bic juz w 21dniu ciazy. W zwiazku z tym myslalam, ze moze dzisiaj posluchamy wraz z corka serduszka naszego malenstwa. A tu co sie dowiaduje? Ze jeszcze jest za wczesnie. Zreszta sama GP uprzedzila mnie, ze to nie jej poradnia, czyli wnioskuje, ze dla swietego spokoju powiedziala mi, ze jest za wczesnie, aby posluchac serduszka. Kasiu w moim przypadku drugi trymestr zaczyna sie 4.02., ale biorac pod uwage date porodu na 31.07. No coz troszke martwi mnie moja waga, midwife powiedziala ze jest troszke za mala. Jednak na poczatku ciazy czesto kobiety chudna. Ja schudlam 2 kg, ale zaczelam sie przejmowac, bo jakby nie bylo, to juz koniec drugiego miesiaca. Brzuszek troche odstaje, takze wiem, ze dziecko rosnie, jednak wymioty powoduja, ze nie przybieram na wadze. Mam nadzieje, ze za jakis miesiac te mdlosci mnie opuszcza. Teraz czekam na list ze szpitala, kiedy mam wstawic sie na pierwszy scan, a nastepnie kolejna wizyta u GP, ale juz tej ktora ma mnie prowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
tak tu jest z nimi.Oni wogle malo sie interesuja ze tak powiem ciaza do 12 tygodnia bo jest wtedy duze ryzyko poronienia.ale dla mnie to glupota mouim zdaniem dobra opieka lekarska od samego poczatkku spowodowala by wiecej donoszonych ciaz.ja tez dopiero polozna na 18 stycznia a usg zanim sie zbiora pewnie w 2 semestrze.no masakra z tymi lekarzami.trzymajcie sie dziewczynki;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. KOchana ciaze zawse sie liczy od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki. A jesli chodzi o bicie serduszka, moglo byc za wczesnie, bo oczywiscie od 21 dnia mozesz posluchac ale na usg, a nie statoskopem, czy cos w tym rodzaju no i oczywiscie 21 dnia od zagniezdzenia. Ja trafilam troche lepiej. Po ostatnim poronieniu jak juz pisalam chodzilam do kliniki, i tam robia mi usg juz za tydzien a to bedzie dopiero 6-7 tydzien ciazy. Wiec tym razem nie musze czekac do 12stego tygodnia. Juz nie moge sie doczekac. Nie wiem na kiedy bede miala polozna, wszystkiego sie dowiem za tydzien. Ech jeszcze 7 dlugich dni i albo bede najszczesliwsza na swiecie albo bedzie wielki placz. Mam nadzieje ze serduszko mojego malenstwa bedzie bilo i zobacze go na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
trzymam kciuki by wszystko bylo dobrze;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ja wlasnie wrocilam do domku! Schodzac z 2 schodow zeby wejsc na kolejne spadlam kregoslupem na nie i zjechalam calym kregoslupem po nich!! Teraz martwie sie czy dzidzi nic sie nie stalo!!! I mysle czy jakbysmy zadzwonili dzis na Pogotowie i zapytali czy zrobia mi usg to czy by zrobili;(;( Boje sieeee bo upadek byl tak silny ze nie moglam oddychac przez kilka sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, dzidzi nic sie nie stalo, jest jeszcze za mala zeby odczuc taki upadek. A jesli chodzi o usg w szpitalu to nie ma na to szans. Po pierwsze nie robia w weekendy. Jak ja zaczelam krwawic w tamtej ciazy, to musialam czekac ponad dobe i to tez powiedzieli mi ze jak mnie wepchna gdzies w kolejke to mi zrobia usg. A to i tak bylo tydzien po tym jak zaczelam krwawic, dopiero jak z silnymi bolami brzucha trafilam do szpitala, to po ponad dobie mi zrobili usg. Wiec nie sadze, zeby zrobili ot tak, jesli ich o to zapytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze napisalam sie i mi sie skasowalo. Gosia, po pierwsze taki upadek nie powinien zaszkodzic dzidzi, bo jest jezscze za mala, tak mysle. A jesli chodzi o usg, to raczej nie zrobia ci w szpitalu jak zadzwonicie czy nawet pojedziecie. Jak ja zaczelam krwawic w poprzedniej ciazy, i chcialam usg, to najpierw dostatlam tydzien zwolnienia i kazali mi lezec w lozku. A potem po tygodniu jak z silnymi bolami wyladowalam w szpitalu, to powiedzieli mi, ze jak mnie wcisna w kolejke gdzies, to mi zrobia usg. I zrobili dopiero po ponad dobie, jak wyniki mi wyszly ze juz bhcg spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×