Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Gość hahahahahahahahahaha......
JJK wychowanie w rynsztoku otrzymalas? :D Stad ta frustracja? Mam nadzieje, ze w ciazy nie jestes i nie bedziesz bo takie osobniki jak ty nie powinny powielac swoich genow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aninomowa Pomaranczo przestań się już poniżać i innych na tym portalu bo strach czytać ile ty inteligencji nie masz w sobie współczuje Twojemu chłopakowi jeśli go masz bo wątpię. Pomyśl trochę Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahaha......
Chcesz telefon do mojego meza, aby zadzwonic i zlozyc mu wyrazy wspolczucia??? :D:D:D:D:D I tak na marginesie...wyznacznikiem twojego szczescia jest twoj chlopak? :O Bo tak sie martwisz o mojego. Mam prawo pisac gdzie chce i dopoki nie lamie regulaminu to.... :P A JJK jest moja "faworytka" na kafe i mam prawo komentowac jej posty, pisane na publicznym forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahaha......
No coz...wspolczuj :D Nikomu to w sumie nie przeszkadza. 🖐️ na razie. Musze odejsc od "topika" :D:D:D:D:D:D Zajrze pozniej, mam nadzieje, ze moja faworyta sie odezwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglibyscie dac juz spokoj z tymi klotniami? Chcielismy miec topic zeby wymieniac sie doswiadczeniami z ciazy na emigracji. Tutaj wszystko wyglada inaczej niz w Polsce, wiec chcielismy moc wyrazac wlasne zdanie. Ja nie zabraniam pisac na forum nikomu, ale moglibyscie zachowac jednak pewien poziom pisania? Bylabym wdzieczna. Poza tym wklejam nasza tabelke i prosze nowe osoby, ktore chca dolaczyc do topiku dopisywac sie do niej. NICK................WIEK.............2 TRYMESTR............DATA PORODU S_Gosia_S..........23....................19.02........... ......25.08 niki niki............34.......................................... ..07.03 anitia..............29.....................22.02......... ........27.08 KasiuniaUK........28..................................... .........25.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
NICK................WIEK.............2 TRYMESTR............DATA PORODU S_Gosia_S..........23....................19.02........... ......25.08 niki niki............34.......................................... ..07.03 anitia..............29.....................22.02......... ........27.08 KasiuniaUK........28..................................... .........25.07 kasia:))))..........20....................13.02...................19.08 pOzdrowienia dla wszytskich przyszluch mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety z pomaranczowa
JJk TO OSZUSTKA...UWAZAJCIE.juz sam fakt ze bierze tabletki anty 2 lata i moze bycw ciazy(jej wyobraznia)same mowią za siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalalaa- Jesli jestes z UK to serdecznie zapraszamy:) Urodzisz wczesniej wiec duzo bedziesz nam mogla powiedziec:) Do wszystkich tych ktore na naszym topiku sie wyzywaja !! Ten topik jest dla przyszlych mam czyli dla takich ktore sa w ciazy!!(dla zrozumienia) I jesli macie ochote to załóżcie sobie Tobie TOPIK specjalny dla wyzwisk i jechania po sobie u nas prosze nie zasmiecac !!! Do ''MOICH'' dziewczynek ciesze sie ze widzialam moja fasoleczke :):) I dzieki was i temu ze widzialam bijace serduszko jestem juz spokojniejsza! Ale wiem ze jak pojade do PL wtedy wszystkie pozostale czarne mysli odejda w sina dal:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;-) dzisiaj sie wlasnie dowiedzialam ze jestem w ciazy :) mam nadzieje ze bede mogla z wami sie udzielac, przezywac moje uczucia, oraz krok po kroku opowiadac jak moja fasoleczka sie rozwija .:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwole sobie kochana troszke zmienic ta tabelke:) NICK................WIEK.............2 TRYMESTR............DATA PORODU niki niki............34.......................................... .07.03 KasiuniaUK........28..................................... ......25.07 kasia ..............20...............13.02......................19.08 S_Gosia_S.........23...............19.02......................25.08 anitia..............29...............22.02......................27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUKI!!! Suka to moze z Ciebie !! Taka ktora nie ma dzieci i nie chcesz miec bo wolisz zycie nastolatki!!!! I ja 5 bachorow nie mam !!!! A jedna fasoleczke i to w brzuszku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty niżej wyrażaj się troszkę ' KOBIETO' skąd Ty możesz wiedzieć jaki jest nasz los w ANGLI. Bo Co naczytalas sie internetu, albo za duzo telewizji. Opanuj się troszkę histeryczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suko!!!!! Ja jak chcesz wiedziec nie biore zadnego benefitu i nie zamierzam to co mi sie nalezy powinnam dostac i tyle!! 4 lata pracowalam ciezko i nadal pracuje placilam podatki i to nie male!!! Jak chcesz wiedziec to nawet juz teraz w ciazy pracowalam 14 nocy bez wolnego dnia !!!!!!! I nie licze na zapomoge od panstwa bo mam 2 rece i 2 nogi i potrafie sama na chleb zapracowac !!!!! Ale widac ze ty zarabiasz na dupie!!! Bo normalna kobieta tak sie nie zachowuje!!!! I raczej nie masz pojecia zadnego o zyciu w UK!! P.S ZGADZAM SIE PO CZESCI Z TOBA ZE SA TAKIE KTORE ROBIA DZIECI DLA BENEFITU BO SAMA ZNAM TAKICH LUDZI ALE NIE WSZYSTKIE POLKI TAKIE SA!!! pRACUJE TUTAJ TUTAJ ZYJE WIEC TUTAJ BEDE CHODZIC W CIAZY I URODZE 2 DZIECI BO TYLE CHCE!!!!!!!! Gdybym mieszkala w Polsce zrobilabym tak samo!! Kocham dzieci i nie robie ich dla kasy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUKI!!! Patrz sama napisalas o sobie!!!! Bylas w UK zjechalas do PL i co spowrotem wrocilas bo w Polsce Cie nie bylo stac na zycie !!!!! Ty jestes dla mnie zwykla kretynka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnyscie
Mam taka prace ze rrok mam kontrakt w PL a rok w UK ale nie musze ci sie tlumaczyc niestey realia sa takie ze WIEKSZOSC tak robi i widze to juz 6 rok od kiedy zaczelam moja prace i powiem ci wiecej ciezarne z polski przyjezdzaja na benefity do UK bo tam za damski chooj dostana wiecej niz w PL na normalnym macierzyńskim !!!! Dlatego mnie to tak wnerwia jak czytam te wasze wypociny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsz do roboty!!!!!
puste babiszony:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy my piszemy o tym jakie benefity dostaniemy czy o tym jak sie czujemy itp..... Zal mi was....!!!!!!!! Dziewczyny wogole musze wam powiedziec dzis rano przed wyjazdem na scan! Pierwszy raz wymiotowalam .... dzis jest moj 6 tydzien i 4 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja dalej zadnych objawow, dzis niby jest moj 6 tydzien i 1 dzien, ale to z kalkulatora wynika, zobaczymy co mi pokaze skan w piatek. Jesli chodzi o osoby, ktore nas wyzywaja. Nie zamierzam sie nikomu tlumaczyc. Ja nie biore benefitow zadnych i ciezko pracuje tu ponad 5 lat. I jak tylko bede mogla od razu wroce do pracy spowrotem bo inaczej sobie tego nie wyobrazam. Rowniez potepiam osoby, ktore usiluja tylko ciagnac benefity z UK. Ale dokladnie to samo mozesz powiedziec o kazdej kobiecie, czy mieszka w UK czy w Polsce. Te dziewczyny, ktore mieszkaja w Polsce tez wyzywasz? Przeciez one tez wezma becikowe itd. A tak poza tym to wlasnie te dzieci, ktore my urodzimy, w przyszlosci tez beda pracowac i placic podatki itd, i to wlasnie dzieki nim wy bedziecie miec emeryture, wiec tak naprawde obrazasz siebie, bo wg takiego rozumowania nie masz prawa do emerytury, bo nie masz dzieci i twoje dzieci nie beda placic podatkow, wiec to nasze dzieci beda cie utrzymywac. A fuj, nie ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUKI!!! Ja zdzira nie jestem!!! Mam meza i nigdy sie nie puszczalam z innymi maz byl pierwszym o ostatnim dla Twojej wiadomosci!!! Ale powiem jedno kazdy ocenia ludzi po sobie !!! Kontrakt masz rok w PL rok w UK chyba w burdelu na rok cie wysylaja na badania do Polski .....!!! ZAL ZAL ZAL ZAL ZAL takich jak Ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EHHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pomylilam topik? Dziewczyny pamietajcie co Wam wczesniej napisalam... po prostu ignorujmy zbedne komentarze. Gosiu ja wlasnie myslalam, zeby ulozyc nasza tabelke wg wyznaczonej daty porodu. Tak jest duzo przejrzysciej, tym bardziej ze mam nadzieje, iz bedzie nas coraz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko ja od teraz ignoruje te pomaranczki nie ma sensu !!!! To sa szalone 15stki ktore nie wiedza kompletnie nic o zyciu mysla tylko o tym zeby przespac sie z murzunkiem bo ma dlugiego !!!A pozniej beda pisac boshe czy to moze byc ciaza:D:D:D nO cOz lepiej niech wezma sie za uczciwa prace i dom a nie za zasmiecanie naszego toPiku...;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko tez mm taka nadzieje ale wydaje mi sie ze dziewczyna nie bedzie sie chcialo wchodzic na taki zasmiecony topik !! A no wlasnie chcialam kasiu ignorowac ale ja nie pozwole zeby ktos mnie wyzywal od zdzir!! Bo moja picka za przeproszeniem to nie smietnik zeby przyjmowala kazdego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoczko dziewczny od teraz postanowienie, ignorujemy wszelkie komentarze tego typu, niech sobie pisza az im sie znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
o co im chodzi.wogle nie rozumiem.ale macie racje nie znizajcie sie do ich poziomu.poprostu szkoda slow.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Tylko szkoda ze takie malpiszony nam zasmiecaja nasz Topik!! I wogole nie sa w temacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki olejcie te pipy!!! Nie warto!! Ja lece lulac wyspalam sie dzis pol dnia ale nadal mnie meczy spanie wiec uciekam do lozeczka....;P Odezwe sie jutro po lekarzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
apropo snu tez jestescie takie senne?mnie te tabletki mysle tak usypiaja.ale wstaje i zeby nie mdlosci moglabym spac cala doba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×