Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

KASIEŃKA ja mam scan w poniedziałek a zaczęłam 8 tydzień a mam scan bo powiedziałam, że mam plamienia i martwię sie o fasolkę, wystawił skierowanie od razu a na drugi dzień do domu przyszedł list ze szpitala z godziną stawienia sie na usg, takze jest monitoring w ciąży co do cukrzycy nie jest wskazaniem CC, zaś duży płód tym bardziej tzn jak duży, 5 kg tutaj jest normalnym:)znajoma mam cukrzycę wrodzona i 2 naturalnie rodziła ale to zalezy jakie będziesz miała objawy później , przy cukrzycy może wystąpić stan przedrzucawkowy a on już jest wskazaniem do CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Gosia za info.kurde widzę że jesteś w 8 tygodniu a wiesz o wiele więcej niż ja , a ja jestem w 27 :D ale koniec języka za przewodnika,tu się popytam,tu napiszę i wiem więcej.czyli jest takie coś jak w Pl. ja się nie wypowiadam bo od samego początku moja ciąża przebiega książkowo(oby tak zostało) jedynym odchyleniem to cukrzyca którą mni wykryto wponiedziałek na GTT, oraz krew 0Rh- ,ale 21 stycznia idę na zastrzyk.mój cukier jest przekroczony o 6 jednostek(mam 146) ale jednak ustalili mi termin w szpitalu na 20 stycznia,podejrzewam że skończy się na samej diecie i regularnym mierzeniu cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dziwne na czczo wynik miałam 90 (norma nie powinna przekroczyć 105) a po glukozie miałam 146(norma to 139) wg źródeł na necie. czyli jakby mój organizm za szybko wykorzystał ten cukier..?nie wiem,wszystko będę wiedziala już 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję Gosia :( wiem że moja słowa nic nie dadzą bo ból pozostanie na zawsze. ja własnie tego się bałam że ciąża obumrze..tymbardziej że nie wiedziałam o niej ponad miesiac czasu,paliłam piłam redbulle i chodziałm na solarium.tak samo jak mały mało się rusza, to też jest strach że coś mu się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie troszke martwi to ze i brzusio przestal bolec i piersi juz nie sa wrazliwe mdlosci u mnie zadko wystepuja! AA i raz wymiotowalam raz jedyny po sniadaniu gdzie jadlam jajko gotowane i poszlam zaraz po sniadanku umyc zabki! To byl jeden jedyny raz! Nie wiem czy czytalyscie od poczatku topik ale ja 1.01 spadlam ze schodow i zaczol mnie po tym upadku bardzo bolec brzuch (wczesniej nie mialam go nawet na @) I bardzo mnie to zadziwilo ze bez problemu lekarz wyslal mnie na SCAN , bo w poprzedniej ciazy palmilam a w sumie juz krwawilam i nie dali mi skierowania na SCAN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_Gosia_S to niemożliwe ja też 1.01 spadłam ze schodów...i po 2 dniach miałam brązowy śluz, a to tylko 2 schodki były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIEŃKAA__ Juz teraz jest troszke lepiej zabieg mialam w marcu 2010 roku! Ale mimo wszystko ze teraz jest kolejna ciaza to zdarza mi sie plakac ze moje malenstwo mialo by prawie 4 miesiace! Jak bylam w sylwestra u znajomych oni maja synka wtedy mial niecale 3 tygodnie jak wzielam go na rece i wszyscy zaczeli rozmawiac o tym jaka ja bede dobra mamusia to nie wytrzymalam tego musialam wyjsc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77 Nie nie wierze !!! Ha Ha wszystko u nas identycznie ja spadlam z 4 moze 6 uderzylam glowa i calym kregoslupem zjechalam po nich 15 min pozniej strasznie zaczol bolec mnie brzuch to bylo ok 18 moze nie pamietam dokladnie a o 24:00 mialam wizyte z shropdoc i mysle ze wlasnie dlatego ze nie bylam na EMERGENCY tylko u shrodoc to mialam scan w szpitalu jestem pewna ze by mi go nie wystawili!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjechałam z dwóch schodków ale oparłam się o dłonie, zatrzęsło mną potem rozbolał brzuch, wzięłam nospa i ból przeszedł Nie martw się bólem piersi, mnie raz bolą raz nie a w poprzedniach ciążach nie pamiętam by bolały mnie wogóle, a dzisiaj nawet spać mi się już nie chce, raz czuje się słabo a raz pełna energii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znajomi wiedzieli o twojej stracie? czasem ktoś coś palnie głupiego a nawet nie zdaje sobie sprawy że to może dotknąć.może to zależy od lekarza,że jeden wysłał na usg a drugi nie?chociaż mnie położna też dała numer do early pregnancy clinic i kazała dzwonić w razie krwawienia,bólu brzucha itp.co do objawów..hmm..niby mówi się że jak są to ciąża jest zdrowa. ja też nie miałam żadnych,potem ok 8-10 tygodnia zaczęły się mdłości i tylko 1 raz wymiotowałam..ale każda kobieta znosi ciążę na swój sposób.jedna ma objawy i dzieciątko nie daje rady, a druga nie ma żadnych i dziecko rodzi się zdrowe.nie wiem od czego to zależy.ale mam nadzieję że Tobie scan wykaże że nic załego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jak napiszesz na gg to mi się pokazę wiadmość, wiele razy jak ktoś nowy był to dopiero jak ja napisałam to sie pokazywała, przykro mi że miałaś takie przeżycia, zawsze ta myśl zostaje i rozumiem jak teraz się boisz, musi być dobrze teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w Polsce ostatnio 2 razy ujechałam na lodzie, na szczęście na kolana padłam i 1 raz na korytarzu w szpitalu.nic się nie stało prócz tego że mały wkurzył się nagłym trzęsieniem i zaczął mnie okładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiem wam cos z poprzedniej ciazy 2 dni z rzedu krwawilam i 2 dni z rzedu zabralo mnie pogotowie ! W 1 dzien pielegniarka wziela taka BIG BIG latarke wsadzila mi plastik i powiedziala ze widzi dziecko i wszystko jest OK(Jak mogla widzec dziecko jesli bylo OK to szyjka powinna byc zamknieta a jesli widziala to powinna poinformowac mnie ze nie jest dobrze) Na 2 dzien znow zabralo mnie pogotowie Pani w karetce zapytala mnie czy leci mi ponogach ODPOWIEDZIALAM jej ze nie ale jest duzo krwi na podpasce ! A ona do mnie ze jak nie leci po nogach to nie mam powodu do obaw !;( Przy wyjsciu z karetki powinnam byc na lozku badz wozku wieziona a oni kazali mi leciec przez szpital na nogach !!! 3 godziny lezalam i nikt do mnie nie przyszedl moj maz byl u nich 2 czy 3 razy kazali czekac nawet pielegniarka co zawsze spisuje co sie stalo mierzy temperature itp. nie przyszla o lekarzu zapomnij po 3 i pol godzinie wyszla z tego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zrobili badanie histopatologiczne dlaczego tak sie stało? pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia i nie widziałaś lekarza? mimo że 2 razy Cię pogotowie zabrało ? nie mam pytań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_Gosia_S nie wiem czy piszesz na gg do mnie, ale ja nie staję żadnych wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77 wlasnie mi tez sennosc przeszla a tak to musialam sie zawsze po poludniu polozyc !!!!;( 7220238 odezwij sie Bylam juz na SCAN niby wszystko Ok malenstwo mialo wtedy 5 mm i tak jak ja mialam wyliczony tydz tak i na usg pokazalo 6+ SCAN mialam 3.01 Ale ja nie wierze bo przy tamtej ciazy jak 1 raz mialam w 6 tygodniu plamienie to chwilowe o ktorym pisalam to mialam scan (tylko dlatego ze ciapaty do mnie przyszedl bo od angieli napewno bym nie dostala)Tez powiedzieli ze wszystko Ok ze dziecko ma 8mm to bylo duzee jak na ten tydzien bo w 6 tyg powinno miec ok 4 mm! I co za nastepne 6 tyg dowiedzialam sie ze ciaza obumarla! 10 mam spotkanie z polozna a 12stego lece do PL zrobie wszystkie badania ktore powinnam miec zrobione i USG moj gin w klinice leczenia nieplodnosci kazal mi sie pokazac w 8 tygodniu wiec zobaczymy co i jak! Hmmm mam pytanie czy wasze brzuszki na dole tez sa takie bardzo cieple bo ja mam bardzo cieply brzucholek! KASIEŃKAA__ Tak kochana wiedziala jedna babeczka z pracy o mojej ciazy obumarlej ale jak maz powiedzial w offisie to moja superwajzjerka rozgadala wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77 nie mialam zadnych badan !!!! Malo tego jak juz robili mi scan i powiedzieli ze dziecko nie zyje dali mi numer tel zeby zadzwonic i umowic sie na zabieg! Zadzwonilismy a oni ze moze za tydzien mi zrobia ale mam jeszcze dzwonic czy bedzie lozko wolne !! SKANDAL!!!!! zaraz na 2 dzien czyli 9 marca bo 8 marca w dzien kobiet mialam ta straszna wiadomosc polecialam do PL a tam zabieg mialam za 2 dni !!Ahaaa oni stwierdzili ze dzidzia nie zyje 3 tygodnie i kazali mi jeszcze ponad tydzien czekac !! W PL lekarz po USG stwierdzil ze dzidzia nie zyla 2 tyg Kasiu o jakim ty lekarzu mowisz haha to chyba bylby cud gdybym go zobaczyla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ciepły dlatego podnoszę bluzkę:) zawsze musze sie położyć po południu a dzisiaj wyjątkowo mi się nie chce, nawet w głowie mi sie nie kręci, piersi bolą tak sobie tylko wtedy gdy prawie zgniotę:) za to zaparcia cały czas, a wczoraj koszmarny ból głowy, odrzuca mnie od kawy i jajek, pije tylko sok ananasowy biorę wit pregnance care i wieczoram 1 tabl kw fiolowego by dawki 800 nie przekroczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kwas juz mam w swoich witaminkach !! Od 13 tygodnia bedzie dodatkowa tab z DHA Odezwij sie na gygy podalam wczesniej numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja lekarza widziała tylko 1 raz, po to żeby mi objaśnił wyniki badań prenatalnych,poinformował że mam krew minusową.i przedstawił plan kolejnych badań. ale wiem że to był normalny ginekolog-położnik. teraz ze względu na tą cukrzycę też będę miała spotkanie z lekarzem z prawdziwego zdarzenia. aha i na 1 wizycie byłam pro forma zapytał o datę ostatniej miesiączki, czy palę,czy biorę kwas,powiedział że przydzieli mi położną i dowidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to ja Ci powiem ze jak bylam u GP zeby go poinformowac o ciazy to slepota nawet nie widzial na tym koleczku daty porodu tylko mojemu mezulkowi kazal sprawdzic ale umowil mnie na szybka wizyte z polozna bo w tamtej ciazy dostalam polozna w dzien wylotu mojego na zabieg czyli po 12-13 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny, widze ze topik ruszyl i troszke sie rozpisalyscie. Wczoraj zapomnialam Wam napisac, ze dostalam list ze szpitala i wreszcie wyznaczyli mi date scanu na 17.01. Juz nie moge sie doczekac. Jesli chodzi o bol piersi, to praktycznie minal, czasem dostaje energii co mnie bardzo dziwi a zarazem cieszy. Ale mam problem ze snem tak jak Ty Kasiu. Nie wiem dlaczego, ale od kilku nocy nie potrafie zasnac, tzn. zasypiam, ale po okolo 2 godz. budze sie. Gosiu i Kasienko zdziwilyscie mnie piszac, ze w Waszych szpitalach nie chca podawac plci dziecka albo trzeba za to placic 50. Szok! Jakim prawem oni tak robia? Sorry, ale kazdy przyszly rodzic ma prawo wiedziec jaka jest plec jego dziecka, chyba ze wyraznie tego nie chce. Natomiast co do wielkosci dziecka, to chyba zalezy od lekarza czy zaproponuje cesarke czy porod naturalny. Dziecko mojej kolezanki wazylo 4.9kg i od razu zaproponowali cesarke, zas drugiej wazylo ponad 4.5kg i musiala rodzic naturalnie, az do momentu kiedy podczas porodu stracila przytomnosc, wtedy dopiero zdecydowali sie na ciecie. Dziewczyny czy u Was tez jest taka sliczna pogoda dzisiaj? Az sie rozmazylam, chcialabym zeby juz bylo lato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×