Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Gość beatka@@
Hej dlugo mnie nie bylo ale dzikuje ze ktos odpowiada na moje wiadomosci bardzo mi pomagaja takie informacje.. nie moj przyszly maż nie pracuje jeszcze ale bedzie pracowal na 100% poniewaz ma juz prace lecz nie mozemy wczesniej wyjechac dopiero w kwietniu i martwi mnie to czy bedzie odpowiednia opieka itd.. czy beda miec cos przeciwko ze dopiero w 7 miesiacu jade do Angl..:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia ale tak zupełnie żadnych objawów nie masz? częstrze chodzenie do łazienki, powiększone piersi, zachcianki, zawroty głowy nic a nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i doczytałam, że siuszasz często, to wystarczy! świadczy o działaniu progesteronu i powiększającej sie macicy:) więc masz objawy, ja nie miałam do końca 7 tyg też tak nasilonych a od 3 dni ledwo na nogach stoję rano tak mi słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki(-; ja ostatnio clay czas spie taka jestem zmęczona)-: własnie dzisiaj zmienilam moj kwas foliowy na zestaw witamin dla ciężarówek w którym tez jest magnez i żelazo,zobaczymy czy podziała. Acha i jeszcze jedno, mam obniżona temperaturę ciała i brak apetytu. Czy któraś tak z Was miała babeczki??? Pozdrawiam(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki(-; ja ostatnio clay czas spie taka jestem zmęczona)-: własnie dzisiaj zmienilam moj kwas foliowy na zestaw witamin dla ciężarówek w którym tez jest magnez i żelazo,zobaczymy czy podziała. Acha i jeszcze jedno, mam obniżona temperaturę ciała i brak apetytu. Czy któraś tak z Was miała babeczki??? Pozdrawiam(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki(-; ja ostatnio clay czas spie taka jestem zmęczona)-: własnie dzisiaj zmienilam moj kwas foliowy na zestaw witamin dla ciężarówek w którym tez jest magnez i żelazo,zobaczymy czy podziała. Acha i jeszcze jedno, mam obniżona temperaturę ciała i brak apetytu. Czy któraś tak z Was miała babeczki??? Pozdrawiam(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki ja wczoraj znow mialam Usg ;) Ale martwi mnie jedno bo dzidzia wogole sie nie ruszala serduszko bilo czy mogla spac ?? Czy cos jest nie tak lekarz nic mi nie wytlumaczyl;( Martwie sie troszke;( Tak jak pisalam dostalam luteine dowciapnie i wczoraj rano mialam brazowy sluz na bieliznie ehh....Nie wiem czy to od luteiny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gosiu,nic sie nie martw. Najważniejszy jest puls serduszka, dzidzia cały czas rośnie i rozwija sie w brzuszku i czasami tez musi odpocząć(-; a w którym jesteś tygodniu? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gosiu,nic sie nie martw. Najważniejszy jest puls serduszka, dzidzia cały czas rośnie i rozwija sie w brzuszku i czasami tez musi odpocząć(-; a w którym jesteś tygodniu? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULKA1609 Ja mam skonczony 8 tydzien juz leci 9 !! Przed wczoraj bylo super malenstwo plywalo machalo raczkami do mamusi a wczoraj caly czas bylo w jednym miejscu ;( Moze spala moja kruszynka :P Wkurzyla sie na mame ze codziennie ja podglada hahaha w 10 tygodniu mam nastepne USG i 14 stego lutego mam juz USG GENETYCZNE mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze :P Ej a co z tym brudny sluzem na bieliznie po luteinie dopochwowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre babeczki maja ponoć krwawienia, moja koleżanka miała i wszystko jest ok, ja osobiście nigdy nie miałam i tez sie martwilam, ze nie mam)-: ale Ty masz fajnie ,ze już miałas USG , bo ja mam moje pierwsze dopiero 27 stycznia)-: wkurza mnie tutejsze podejście do ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_Gosia_S a może po badaniu masz ten brudny sluz? anitia a jakie witaminy zaczęłaś brać? ja od 5 tyg brałam pregnacare original vitabiotics ale cos się zle po nich czułam i zamieniłam na sanatogen mother to be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, ja we wszystkich ciążach miałam temp 37,3 i teraz też mam, a Twoja obnizona to znaczy jaką masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kochana w Polsce bo tam to bym zwariowala;) Tu USG lekarz mi powiedzial ze moge 2 razy dziennie robic usg hehe :P ale kolejne zrobe za 2 tygodnie....;P No martwilam sie tym brazem ale to nie po badaniu tylko po tym jak wlozylam 2 tab luteinki!!! Niunia a Tobie mam zalatwic dowciapne czy pod jezyk te tableteczki...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana dla mnie podjęzykowo, okropne w smaku ale daje rade:) licząc, że w opak jest 30 a wolę brać 2x1 to 2 opakowania bo do 14 tyg liczę czy dłużej będziesz brać?Jak dobrze, że możesz mi załatwic, przecież tylko leżałabym i kwiczała tutaj bez żadnej pomocy, a biorę 3 dzień jak na razie czyściutko ani kropelki brązowej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i ja do was dołączę i odrazu o rade proszę bo mam podobnie jak Julka- obniżona temperatura czyli koło 35-36 czasem 36,7 i brak apetytu to jest normalne. w środę idę do GP umówić się na wizytę czy tu tłumacz u lekarza jest bezpłatny? Bo nie mam zielonego pojęcia na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nie masz się co martwić.skoro serce biło i tętno było w porządku-to znaczy że młode przysnęło na dłużej.w 14 tygodniu lekarz mi na usg powiedział ''dziecko się nie rusza'' ja myślałam że z łóżka spadnę to tylko sprostował ''spokojnie, twardo usnął''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liste ze szpitala trochę mnie zaskoczył-17 będę miała spotkanie na temat diety p-rzy cukrzycy, 20 kolejne usg(28 tydzień) a dwa kolejne usg w 32 i 36 tygodniu..zaskoczyli mnie że chcą je wykonać tak często.myślałam że wielkość dziecka może jakoś..skontrolują przez brzuch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych USG, to badania podobno w toku co doszkodliwości USG i wcale nie jest takie pewne, czy nie szkodzą?! Więc nie wiem czemu lekarz tak Ci powiedział, bo im mniej tym lepiej. Oczywiście nie mówię, że nie można zrobić jak się coś dzieje, ale ja tak dla zaspokojenia własnej ciekawości, nie chcę robić dodatkowych. Na wszelki wypadek. JA w sumie będę miała zrobione 4 i się zastanawiam czy robić 5-te czy sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki-no ta moja temperaturka to wyglada tak:pod pcha 35,5 czyli oslabienie,a w domku u fasolki 37,2 czyli wzorowo.Doczytalam na innych forach ,ze to niby normalne-miala tak ktoras?ja nigdy takiej niskiej tempki nie mialam,moze to dlatego ,ze spie calymi dniami???mowie wam tak sie slabo czuje ,ze hej-ja tak czasem sie zastanawiam czy tam to oby jedna fasolka zamieszkala,hi,hi.Goraca pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam,że jeszcze z tak niską temp się w ciąży nie spotkałam, gdyż sam progesteron w ciąży temp podwyższa, ale może taka Twoje uroda:) Dziewczyny!! jestem pigułą i jak słyszę, że jest jakaś szkodliwość usg to aż mnie trzęsie:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,a propos usg w czasie ciazy to tutaj w Anglii(nie jesyem pewna jak w polsce ale pewnie podobnie)uzywaja innego sprzetu niz do przeswietlan,bo pewnie to macie na mysli.w ciazy szkodliwe sa promienie rentgenowskie nie usg-usg to glowica kontrolna wysylajaca delikatne fale dzwiekowe do naszej dzidzi i powracajace fale buduja obraz na monitorze,dlatego czesto jest niewyrazny,ale i tak co miesiac jasli nie ma potrzeby to lepiej nie robic-pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays(-; ja slyszalam ,ze takie oslabienia sa w ciazy mnogiej,no albo jak sie duzo spi-dam Wam znac 27 stycznia po usg czy wszystko ok,troszke sie boje , bo pierwszej mlodosci to ja juz nie jestem,no ale tak widocznie mialo byc,a zreszta u mnie w rodzinie babki pozno rodza(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam w Polsce robione 3 usg(na samym początku,w 14 i 24 tygodniu) a tu będę miała 5 w sumie(były już w 13 i 20 tygodniu) i kolejne w 28,32,36.nikt mi nie powiedział że tyle szkodzi.ale skoro dostałam skierowanie na dodatkowe najwyraźniej ktoś uznał że są mi potrzebne.jestem pod ich kontrolą,ufam im i mam nadzieję że nie nikt nie zamierza usg zaszkodzić mojemu małemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja mam pytanie do was odnośnie macierzyńskiego.może któraś z was mi pomoże. dziś doatałam list z pracy że nie kwalifikuję się na ich SMP.dostałam mój matb1,list,oraz SMP z danymi pracodawcy. jeśli pracuję w 1 firmie od 9 maja 2009(z tym że pierwsza agencja upadła, a nowa nas przejęła 12.9.2010) to należy mi się MA? i vo muszę donieść do Job centre? termin porodu mam na 11.4 to kiedy mogę iść zanieść papiery?w dzień kiedy odejdę (6 marca) to wtedy też mam zanieść papiery do JC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to nie usg jest szkodliwe ,a rentgen(-:wiecie wkurza mnie ta angielska sluzba zdrowia,my narzekamy na polska ale Ci tutaj pozoatawiaja jeszcze wiele do zyczenia,a panstwo zamozniejsze,komuny nie mieli(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kasienko(-; sa takie biura w goncu polskim i w kulturze tam sie wszystkiego dowiesz jak zadzwonisz,trzeba walczyc o wszystko,bo tu zadnemu szefowi nie jest placic na reke-swinie.mnie np.zmusili do zrezugnowania z pracy jak tylko sie dowiedzieli ze staram sie o dzidzie,a pracowalam tam 6 lat na wysokiej pozycji i wiecie co,mam ich w d...wierze w sprawiedliwosc zycia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×