Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

z masci na sutki najlepszy jest bephanten naprawde ładnie goi i łagodzi podraznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam uzywany zestaw Quinny na ebayu i dalam za niego 199 mam wszystko plus to rbe do wozka moskitery do gondoli , spacerowki i folie przeciw deszczowe to nawet do fotelika ni i oczywiscie do gondoli i spacerowki no i te adaptory do mocowania wszystkiego w ramie. Izunia najgorsze ze w zadnej pozycji nie jest mi wygodnie i wlasciwie nie spie tylko drzemie.... i co 5 minut do toalety, moze powinnam spac w lazience:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już gadacie o wózkach to pozwólcie że się przyłącze Ja kupiłam Jane slalom pro :) jak na razie jestem zadowolona lekki i łatwo się prowadzi ... :) no ale wszystko się okaże jak już będzie dzidzia i pierwszy spacer będzie za nami ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok pierwszy wiekszy zakup za mna - fotelik samochodowy Maxi Cosi Pebble + baza easybase 2+ folia przeciwdeszczowa. W zasadzie kupilam to juz teraz bo jest w dobrej cenie na amazon.co.uk. Za komplet z wysylka zaplacilismy niespelna 187 f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. endzia witaj,dopisz sie do tabelki NICK........WIEK.... TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ niki niki.........34..........7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan....Luton Różyczka_.....29..........03.04..........synus......... aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol noussa...........27.......05.05..........córcia...Sara. .....Bognor Regis izunia1986.....24.........08/06..........synuś..Nathanie l.......Bradford mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolin..... .....Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08 agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton JUŻ PO: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ niki niki.........34..........7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan....Luton Różyczka_.....29..........03.04..........synus......... aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol noussa...........27.......05.05..........córcia...Sara. .....Bognor Regis izunia1986.....24.........08..06........synuś..Nathaniel.......Bradford Natalka2009.....20.......06.07..........syn....Nikodem.......Liverpool mamunia27.......27.......16.07............?............ ...........Batley ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolin..... .....Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08 agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton JUŻ PO: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ANKASOTON
JA bardzo polecam wozek BUGABOO BEE . Moj synek ma juz prawie dwa latka ( lipiec 2009) i mial bee od urodzenia , strasznie lecitki , swietnie sie sklada , raczka sie wydluza i mozesz widziec dziecko a jak dzidzia Ci dorosnie to przestawisz w druga strone . Ja nie kupowalam tego beby cocoon tylko od razu kupilam spiworek kosztowal w tedy 90 L . teraz wyszla nowa wersja bugabuu BEE PLUS I JEST DUZO DROZSZA NIZ TA Z 2009 ROKU 1. 11 i na dodatek nie musisz zdejmowac siedzenia tylko dolaczyc adaptory i na to nalozyc car seat . ja polecam .Moje kolezanki mialy po 4 wozki a ja jeden i dalej sie trzyma . TEraz MAM drugie dziecko w drodze i tez kupie BUGABOO Donkey , tylko troche drogi bo prawie 1100 L :( ale wart ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ niki niki.........34..........7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan....Luton Różyczka_.....29..........03.04..........synus......... aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol noussa...........27.......05.05..........córcia...Sara. .....Bognor Regis izunia1986.....24.........08/06..........synuś..Nathanie l.......Bradford mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolin..... .....Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08 agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton witch78...........33.........02.06.............syn............Londyn JUŻ PO: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ niki niki.........34..........7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan....Luton Różyczka_.....29..........03.04..........synus......... aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol noussa...........27.......05.05..........córcia...Sara. .....Bognor Regis witch78..........33.......02.06.............syn....... ...............Londyn izunia1986.....24.........08..06........synuś..Nathaniel .......Bradford Natalka2009.....20.......06.07..........syn....Nikodem... ....Liverpool mamunia27.......27.......16.07............?............ ...........Batley ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolina.........Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08 agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton JUŻ PO: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm ciekawe jak tam aapacz,chyba już po:)bo nic sie nie odzywa.I ciekawe co u Różyczki,bo już tyle czasu nic nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Izunia :) no wlasnei tez sie zastanawiam co tu tak cicho :P ja wlasnie wrocilam z polowkowego usg no i ciesze sie bo wszystko okej aleeee kurcze nie wiem jaka plec bo sie pupcia do nas odwrocilo :P ... eh jeszcze jedna szansa w sobote bo idziemy do polskiego gina :) oby sie odwrocil szkrab :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś byłam na dworze 5 godzin z małym :D obudził mi się 3 razy jeść, a jak wróciłam to walnął taki prezent, że myślałam aby na pieluszkę nakleić znaczek zagrożenie biologiczne :D i domyślam się że tak go goni po soku pomarańczowym.Załatwi się 2x na dzień ale za to z jakim rozmachem..:D łącznie z łydkami,plecami,i całym tyłkiem i przodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienkaa tak z ciekawosci pytam, jak to zrobilas, ze bylas przygotowana na 3 karmienia? Bo ja to w zasadzie nigdy nie wybieralam sie na tak dlugie spacery, oczywiscie jedna butle mialam ale to w zasadzie na raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka no to dobrze ze z małym już wszystko ok:)niestety trzeba wszystko przejść.Ale masz fajnie ja juz też bym chciala wychodzic na spacerki.Narazie to co chwile wchodze do pokoju Natusia i jezdze wózkiem,co chwile coś przestawiam i wypbrażam sobie jak to bedzie jak juz bedzie na świecie. ankasoton karmiąc piersią nie musisz być na nic przygotowana.Wywalasz cyca i tyle:) Ciekawe co sie dzieje z innymi dziewczynami.Patrząc na tabelke tyle nas było a teraz kilka pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, wydawalo mi sie ze Kasienkaa karmi butelka ale moze mi sie cos pomieszalo.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka przed wyjściem zwykle dostaje moje mleko ktorego potrafi wypić ponad 100, a na spacer biorę do wózka wrzątek do butli,mleko w proszku, i mały od wyjścia z domu nakarmiony prześpi mi ok 2 godziny, vwrzątek w tym czasie zdąrzy lekko ostygnąć ale zachowa ciepło bo jest w torbie zawinięty,jak mały zaczyna się budzić to dodaję tylko mleko i mam świeże jedzenie.Nie zawsze zjada wszystko, akurat dziś zjadł 60,poszedł spać na ponad 2 godziny, więc podjechałam tylko do domu,wzięłam czystą butelkę,wrzątek,mleko i pojechałam do parku.ale Oluś ledwo na dwór wyjedzie i odpływa,i musi byc straaaaaasznie głodny jak budzi się na powietrzu.Ale zwykle udaje mi się przełazić z nim 3 godzinki ,ale jedzenie wolę mieć zawsze przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa no widzisz juz rozumiem, ja wychodzilam juz z gotowcem w tym specjalnym termosie, a to faktycznie spoko pomysl z tym wrzatkiem na dluzsze wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za zamiesznie,nie wiem czemu wydawało mi sie ze kasienka karmi piersią. A z ta woda to wlaśnie gdzies czytałam żeby tak robić a nie mieć gotowe.Raz w centum handlowym też widzialam jak kobieta miesza.Bo podobno gotowego mleka nie powinno sie długo trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego z takim maluchem nie wypuszczalam sie na dlugo :) potem juz bylo latwiej, kaszki, zupki, deserki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, ja jutro rano do polski na tydzien lece :) tak sie ciesze :) we czwartek ide do gina na usg :) mam nadzieje ze wszystko ok bo brzuszek wogole nie rosnie a dzidzia jest w dole brzucha ponizej pepka bo tam tylko czuje ruchy :/ to buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ja właśnie czytałam, żeby nie trzymać rozrobionego mleka dłużej niż godzine. Więc tak na prawdę zawsze powinno sie mieć proszek i gorącą wode. JA włanie w weekend kupiłam w Asdzie (promocja na Tomee Tippie) takie miękkie termosiki i szczoteczkę do butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytskie mamusie i przyszle mamy bardzo zajete. cicho sza na forum ja dzis zaczynam 26 tydzien.jejku jak ten czas leci dopiero trzymalam test w reku ;p pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka ja tez kupiłam w asdzie w promocji z tomme tippee sterylizator, podgrzewacz, butelki i te szczoteczki z termosem:) wychodzi bardzo korzystnie, nawet 30 f zaoszczedzone:) miałam kupić 2 leżaczki jeden leżący z wibracją drugi do bujania ale tylko jeden kupie bo już w pracy u męża mówią bysmy leżaczka nie kupowali bo oni robią zrzutę i chca nam kupić z racji urodzenia dziecka bujak z melodyjkami, ale taki na nóżkach a mówia teraz bo zapytali czy chcemy fotelik samochodowy czy ten bujak,a że w symbio graco jest fotelik wiec wole bujaczek:) Co z Różyczką, tak zniknęła, dziwne...miejmy nadzieję, że nic sie nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Dziewczyny byłam dzis u poloznej.Mierzyla mi brzuch i wyszlo ze mam 26 cm- czyli 26 tydzien ciazy- a jestem w 30:( ie skierowala mnie na zadne dodatkowe badania :( martwie sie teraz bardzo czy aby wszystko jest ok :( czy ktoras z Was miala moze podobna sytuacje? Czy zawsze Wam sie zgadzaja te centymetry z tygodniem ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej,faktycznie cisza tutaj straszna,kilka dziewczyn wcieło,ciekawe co u nich. Mi naszczęście znajomi obiecali kupić sterylizator i podrzewacz.Jedni kupią podrzewacz a drudzy sterylizator.A to sa dośc drogie rzeczy. mamunia27 moim zdaniem nie powinnaś sie tak przejmować,skoro połozna powiedziala że wszystko ok i nie skierowała cie na dodatkowe badania to napewno wszytko jest ok.Zawsze podane normy nie są dokładne,właśnie sprawdzilam w swojej karcie i ja w 30cm miałam w 28t 2d.Tak samo dzieci są róznej wielkości i nie ma powodu do obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) byłam dzis u poloznej wszystko z moim maleństwem ok :) tylko za mna nie do konca bo przepisala mi żelazo hmm... ja mam 31 tydz i 32 cm brzucha i mowiła ze wszystko jest ok .. wiec mysle ze nie masz zie czym przejmować ... :) Jutro mój ostatni dzień w pracy .. :) i posiedze sobie teraz trooooche w domku .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamunia27 nie martw sie ja tez odbiegam od normy, w 24 był za duży teraz za mały, wychodzi na to ze przez 4 tyg urósł 2cm. Więc to chyba tak jest. Poza tym każda ma inną budowe wyjsciowa, wiec nie zawsze chyba to jest 1cm na tydz. Nie wiem. Sama wiem, że nie mam dużego brzucha, taki juz mój urok. Chociaż się nie nadzwigam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×