Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

noussa podziwiam za zachowanie trzeźwego umysłu ;O ja bym straciła głowę rodząc w domu. bo w szpitalu fiksowałam, a przecież tam miałam opiekę non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noussa gratulacje:)ja to bym chyba zawału dostała jakbym przeżyła to co ty:)Ale fajnie że malutka juz jest w Toba. Kurde co z tą Różyczka.nic nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noussa porod faktycznie jak z filmu :) gratuluje i zycze zdrowka, ps. chcialabym tez szybko urodzic ale jednak wolalabym zdarzyc do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Czesc Dziewczynki!! Rowniez jestem mamuska letnia :) - 16 lipiec.MIeszkam w Batley - West Yorkshire. Mam takie zapytanie- Czy ktoras z Was robila moze sobie dodatkowo prywatnie Usg? Niestety nie udalo sie odkrcyc plci dzidzi bo sie skutecznie zakryla, a na Nhs juz skanu nie bedzie. Na poczatku mi to nie przeszkadzalo- ale teraz robie sie juz jakas niecierpliwa:) Wiecie jakie moze sa przyblizone koszty takiego skanu ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje:) i zdrowka:) super ze taki porod szybki:) a mysle ze takie usg to roznie ale pewnie cos kolo 60-100 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja robilam juz tu kilka razy prywatnie u polskiego gina i USG z wizyta to jakies 100 funtow, pisze jakies bo czasami 120 jak robi cytologie albo i wiecej jak dochodza leki. W kazdym razie mniej niz 100 nie zaplacilam jeszcze ani razu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamunia27 witaj sąsiadko:)ja mieszkam miejscowość obok:P w Cleckheaton.Ja znalazlam skany w bradford i leeds koszt ok 100f w zależności kiedy bedziesz robić i co będa sprawdzać.Wiec kupa kasy;/ Wpisz się do naszej tabelki kilka wpisów wyżej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jak te wody plodowe odchodzą to idzie sie zorientować tak na 100% ,ze to jest to???Czy mogą sie tak powoli saczyc? Czy jak to wyglada? Bo ja to mam czasami tyle sluzu, ze prawie jak te wody, macie tez tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Wpisuje sie do tabelki :) niki niki.........34..........7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan....Luton Różyczka_.....29..........03.04..........synus......... aapacz22...................29.04..........syn..........?. .... ...............Bristol noussa...........27.......05.05..........córcia...Sara. .............Bognor Regis izunia1986.....24.........08/06..........synuś..Nathanie l........Bradford ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolinka... ..........Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... .........Newcastle u/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. .......Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08......................... ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08 agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... .......Southampton mamunia27.......27.........16.07............?...........Batley tak sie zastanawiam czy da sie moze obejsc kupowanie wozka z gondola? wkoncu dzidzia urodzona latem moze chyba jezdzic bez gondoli? zastanawiam sie nad tym wozkiem -http://www.mamasandpapas.com/product-sola-2-in-1-orchid/103511500/type-i/ czy ktoras z Was moze ogladala te wozki z mamas&papas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje Maxi cosi mura 3 , jest już razem z fotelikiem do samochodu i jest wygodny w prowadzeniu, No i malutki to wszędzie można wejść z nim(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Julka, mnie zaczął czop odchodzić w piątek na wieczór(bezbarwna galaretka) a w sobotę odeszły wody-słyszałam jak pęka worek(taki odgłos jak czasem kość gdzieś przeskoczy) i po sekundzie wody poszły najpierw takim cienkim strumieniem a potem chlapało na dobre.Wody da się odróżnić od śluzu-woda jak wiadomo cieknie, a śluz na papierze/wkładce jest stały, tzn nie rozlewa się.Ewentualnie trzęsię się jak właśnie galaretka :P chyba że wody się sączą ale jak to wygląda od strony praktycznej-nie wiem :) ja chyba osobiście wolałam jak wody odeszły mi nagle :D chociaż zastanawiałam się czy się nie zesikałam ale przecież mmam czucie, i umiałabym wstrzymać sikanie, a tego chlapania nie udało się zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamunia mój maly urodził się 2 tygodnie temu więc już w ciepłej porze, ale ja go wożę w gondoli-wydaje mi się że dziecku jest wygodniej . ale oczywiście decyzja to sprawa prywatna każdej z nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie fajny wózek , coś takiego chciałam kupić małemu, ale mam graco quattro, odkupiłam od koleżanki nowiutki.A szukałam własnie czegoś o takiej gondoli jaką ma Sola. szkoda , że nie znalazłam go wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchatki:) mamusia ja tez jestem za wózkiem bez gondoli,jeszcze jak widze jak angole woza maluchy to plakac mi sie chce.My kupujemy taki http://cgi.ebay.co.uk/Silver-Cross-3D-Pram-System-Jet-Sport-Black-New-/150588977129?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item230fcd6fe9#ht_1441wt_1139 On ma wkład dla noworodka a potem jest fajna spacerówka.Ten co ty pokazalas ma moja koleżanka,ale zielony i jakos mi sie nie spodobał,ale każdy ma innym gust. Ale cieplutko dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak samopoczucie? gratuluje kolejenej mamusi ze ma juz swojego szkrabika. kurde wzruszylam sie jak czytalam o Waszych porodach. co do wozkow to moj maz wlasnie chcial kupic dziecku sola z m&p bo wczesniej mielismy dla starszego lune i byla naprawde super a znajomi maja sola i bardzo sobie chwala. ale u nas to inna sprawa wyszla bo starszy jeszcze lubi czasem siasc do wozka jak zmeczy sie chodzeniem i kupilismy Phil&Teds od razy dla dwojki. Nie ze sie wymadrzam ale w graco z ostatniego linka jest bardzo mala gondola, po 3 miesiacach dziecko ma ciasno, a spacerowka jest waska jesli liczysz ze pojzdzisz tym wozkiem w zimie to dziecko bedzie miec ciasno jak poubierasz te kombinezony i spiworki. kolezanka rodzila w listopadzie, w styczniu juz zrezygnowala z gondoli i nie byla zadowolona , ale wiadomo kazdy ma swoj gust i kazdemu odpowiada cos innego. Co jednemu nie pasuje to inny bedzie sobie chwialil. Ja tez uwazam ze gondola w lecie ( zwlaszcza tym angielskim ) nie jest konieczna. Mam wrazenie ze dzieciak sie upiecze jak jest upal a w spacerowce rozlozonej na plasko jakos ma wiecej przewiewu. Nie wiem takie sa moje odczucia...nie kazdy sie musi zgodzic. Jak tam przygotowania do Wielkanocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, piekna dzis pogoda taka ma byc do niedzieli-oby, bo wybieramy sie nad morze z mezulkiem,moim bratem i jego rodzinka. a co do swiat to powolutku, w sumie w piatek bede robic pozadki w sb jajeczka malowac,i z koszyczkiem do kosciola,jakies ciasto upieke,a w niedziele tradycyjne wielkanocne sniadanko u brata,kosciolek i jak pogoda dopisze wycieczka nad morze,a w pon.leniuchowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Któraś kiedys pytała gdzie można kupić rajstopki dla chłopca, dziś widziałam je w Matalan. U nas w Newcastle pogoda cudna, aż żyć się chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też pogoda piękna:) A jezelichodzi o święta to ja jakoś ich nie czuje.W sobote pojedziemy z koszyczkiem do kościoła,w niedziele śniadanko i leniuchowanie bo mój idzie do pracy na nocke:(no i po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajstopki
Najwiekszy wybor i najtansze sa na ebayu, w sklepach nie widzialam nigdzie rajstop dla chlopca a jak zapytalam o nie to babka sie tylko usmiechnela i powiedziala ze chlopcy tu nie nosza rajstop :( Fakt ze zima dla 2 latkow mozna kalesonki kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ niki niki.........34..........7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan....Luton Różyczka_.....29..........03.04..........synus......... aapacz22...................29.04..........syn..........?. .... ...............Bristol noussa...........27.......05.05..........córcia...Sara. .............Bognor Regis izunia1986.....24.........08/06..........synuś..Nathanie l........Bradford ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolinka... ..........Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... .........Newcastle u/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. .......Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08......................... ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08 agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... .......Southampton JUŻ PO: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ KASIEŃKAA__....21.......4 kwietnia.....Aleksander.......3450/około 53 cm noussa...........27......17 kwietnia.....Sara......3280/ok 52 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ niki niki.........34..........7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan....Luton Różyczka_.....29..........03.04..........synus......... aapacz22...................29.04..........syn.........................Bristol noussa...........27.......05.05..........córcia...Sara. .....Bognor Regis izunia1986.....24.........08/06..........synuś..Nathaniel.......Bradford mamunia27.......27.........16.07............?.......................Batley ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolin..........Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.....Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas.....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08 agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09............................Southampton JUŻ PO: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm noussa dopiero teraz zauważylam ze urodzilam troche przed terminem,no i wedlug tabelki wychodzi że ja jestem next:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia1986 tak ja urodzilam troszke wczesniej , od 29-36 tygodnia ciazy mialam zalozony krazek . urodzilam 9 dni po wyciagnieciu krazka. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noussa, a jak można wiedzieć- krążek założyli Ci tu w Anglii? Panstwowo? A badali Cie ginekologicznie? Opisz jak możesz troszkę to byłabym wdzięczna, bo ja sie boje ze jakby było coś nie tak to jak oni bedą wiedzieć skoro nie badają, a ja sobie sama badam szyjke i ostatnio coś mnie niepokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty jestes daremna
jesus chrystus ja jestem kurwa i co? lepiej ci? ^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch78
witam wszystkie ciezarowki:-) ja jestem w 32 tyg i wlasnie wybieram sie dzisiaj na scan 4d. Troche pozni ale mam nadzieje ze Alan da sie troche podgladnac:-) Czy ktoras z was robila takie usg w tak poznym tygodniu? Ja jestem z Londynu wiec jesli ktoras z was tez to moze mozecie polecic gdzie warto? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×