Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Gość OMG!!
PODOBA CI SIĘ ten pajatkowaty stelaż? okropieństwo nawet poprzczki nie ma by dziecko sie złapało, ja tam widze same blachy i po bokach tez za te cene? nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG!! chetnie zapoznam sie z Twoimi propozycjami wozkow do ok 8kg, w ktorych bede mogla wozic dziecko od narodzin, zamontowac fotelik samochodowy, beda sluzyly rowniez jako spacerowka i ktore beda mega easy w uzyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tego typu wozki nie podobaja jakies takie nowoczesne, kurcze ja mam straszny problem z tymi wozkami buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Amy juz problem z wózkiem mamy z głowy.Dzisiaj kupilismy i sobie stoi w pokoju czeka na małego:)Jednak silver cross 3d kupiliśmy.I w sumie nie drogi bo 250f ale bralismy bez fotelika. A mój dzisiaj wyskoczył że on nie chce Nathaniela,kurde 5 tyg przed terminem.I mamy problem bo nie mamy imienia,chociaż ja się uparłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG!!
no i dobrze że nie chce nataniel bo w uk to same czarnuchy takie imie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankasoton jakich przesyłek busem korzystasz? przyznam szczerze, że też myslałam o Oysterze, bo lekki i w ogóle, ale widziałam go kilka razy i im wiecej go testowałam to coraz mniej mi sie podobał. W końcu wypatrzyłam Britax B-smart, ale znowu, kilka razy widziałm, poczytałam recenzje i znowu wózek odpadł (okazało się ze ma na prwde krótkie pasy w spacerówce, w porównaniu z innymi wózkami) A poza tym dochodzę do wniosku, że nie ważne jak lekki będzie wózek, ale sposób w jaki sie sklada. Dlatego już wiem ze nie unikne kupowania typowej parasolki. Nie wiem za ile znalazłaś ten Bugaboo Bee, ale zastanów sie czy nie lepiej kupić w tej samej cenie dwa wózki? izunia ile ty tych pieluch kupujesz, bo ja kupiłam na razie dużą jedną pake na 3-6kg i właśnie sie zastanawiam czy dalej kupowac jak znajde promocje.I ile Ci wychodzi najtaniej za pieluszki? A ja sie okazało ze mam anemie, i musze odebrac recepte po swietach na żelazo. A oprócz tego we wtorek ide na anti-D zastrzyk. cMiała któraś z Was? Polecacie jakies masci na obolałe po karmieniu sutki? Na razie znalazłam ten Lansinoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG ja nigdy sie nie spotkałam z imieniem nathaniel u czarnuchów. Kasztanka no ja nakupowalam tych pieluch,mam nadzieje że mi zejda te małe bo mam kilka paczek.A ja kupuje jak sa promocje,ale zaczelam kupowac wieksze rozmary. Mi też ostatnio spadła hemoglobina,ale naszczęscie jeszcze sie mieszcze w normie.Obym na sam koniec niczego sie nie nabawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka korzystam z takiej malej firmy - chlopaki jezdza z Krasnika i robia okolice Southampton i Londynu. Jezeli to po Twojej trasie daj znac podam Ci namiary. Juz jakis czas z ich uslug nie korzystalam ale brali paczki za 20 funtow do 20 kg, za kazdy kolejny kilogram - kolejny funt. Mam nadzieje ze sie nic nie zmienilo. Byli o tyle konkurencyjni ze nie mieli wagi :) i w zasadzie na oko brali paczki dodatkowo nie czepiali sie gabarytow, co oznacza ze moglam miec kilka pudelek na 20 kg. Podstawowa wersje tego Bugaboo znalazlam za 383 funty. I na prawde nie jest to o wiele wiecej niz np. chociazby Graco Symbio, ktory kompletujac caly chyba tez bedzie kosztowal podobnie. Co do 2ch wozkow to w zasadzie chcialabym tego uniknac i chyba ma szanse sie to udac wlasnie z tym wozkiem. Zaczynam glupiec :P no nic mam jeszcze troche czasu moze sie cos jeszcze zmieni :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankasoton uwierz mi że narazie mowisz że fajna bedzie z tego wozka spacerowka,i ze nie chcesz kupować drugiego.Ale i tak za jakis czas zmienisz zdanie,kilka moich koleżanek tez tak mowilo.Jedna zapłacila za wózek700f z M&P i też mowila że dlugo nim pojezdzi.Po roku sprzedala za 150f i kupila mniejsza zgrabniejsza spacerowke.Dlatego ja nie kupuje drogiego wozka bo wiem ze na przyszła wiosne bede chciala zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wezmę ten graco symbio bo 400 f teraz w promocji za komplet to nie duzo a on tez jest leciutki, szybko sie skłąda i ta rączka, jak dla mnie przebija spacerówka nawetquinny bo jednak w graco jest głębsza, mam nadzieje, że promocja potrwa do sierpnia:) bo inaczej to ponad 600 f za komplet wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ale ten wozek jest tak lekki i niewielki, ze niektore typowe spacerowki sa wieksze i ciezsze, dzis go testowalam :) No chyba ze mowimy o takich z jednowarstwowym tkaninowym siedziskiem + 4 kolka - takie sa o jakies 2kg lzejsze. Grays kurcze jakos sie boje tego symbio - ogladalam go juz 2 razy - bo jednak duzy jest, no i nie chcialabym dokupowac oddzielnie gondoli.. troszke mi od niego ochota odeszla, choc na poczatku myslalam ze to jest wlasnie ten jeden jedyny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie musisz dokupywac odzielnie gondoli, bo teraz jest w promocji i dają ci w komplecie:) a on wydaje sie duzy ale jest leciutki podnosiłaś go? i ta rączka, kurcze jaki to luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays zagladam na ich www i nie widze kurcze takiej oferty... Oczywicie probowalam go podniesc ale powaznie Ci mowie obejrzyj sobie jak bedziesz miala mozliwosc tego Bugaboo to jest dopiero pioreczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nad lekkością wózka przewaza jego stabilność, a on i tak jest lekki w porównaniu do wózków, które miałam z moimi chłopcami, tym bardziej w tym linku co dałas, dziecko zawsze jest prodem do jazdy, i jakoś tak nic z przodu nie ma ...a kiedy kładziesz małe w pozycji lezącej zawiewa go z każdej strony, a przez zimę jak nie chcesz gondoli musisz przechodzic, jak dla mnie on dla 2 latka bardziej niż po narodzinach...na ich stronie i w katalogu nie jest wpisana ta oferta, jest jako osobno do kupienia ale już w sklepie wisi etykieta ze wszystko w promocji i komplet gondola, foteli, spacerówka nawet 400 f ci nie wyjdzie. powiem ci ze nie lubię graco i żadnego wózka z graco bym nie kupiła z tych spacerówek ale oni ten symbio zrobili na podobieńswo icandy, i mozna chodzic ze spacerówką i zamontowanym fotelikiem, i ten filmik na yputube z symbio mnie zauroczył, w toysrusie byłam chyba z 5 razy i za każdym razem jednak to graco sypbio wygrywało, ja kupuję w toysrusie w Lakeside przy Londynie, tam jest w promocji ale wydaje mi się, że wtedy w każdym tysrusie będzie w promocji, dokupie do niego śpiworek, plecaczek i parasolkę, więc koszt wszystkiego w 500 f się zmieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays nie bede Cie przkonywala - kazda ma swoje preferencje :) powiem tylko dla jasnosci ze raczka sie w nim nie przeklada ale mozna przepiac siedzisko w kierunku przeciwnym do jazdy, mozna go rozlozyc na plasko i dokupic spiworek wlasnie dla noworodkow na zime :) a na wiosne bedzie juz pewnie w uzyciu tylko spacerowka :), w ktorej mozna powiekszyc siedzisko gdy dzieciaczek podrosnie. Tak jak mowie mam jescze troche czasu i w zasadzie duzo sie moze zmienic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiatr nie jest stały i trudno ciagle z siedzącycm dzieckiem przekładać w różne strony:) tak jeszce wiele czasu, ja nie przekonuję...ale już tyle wózków miałam, że lekkośc wózka akurat jest najmniej wazna, bo teraz już wszystkie na stelażu aluminiowym jest lekka, gdyby nie było gondolki w symbio w komplecie wcale bym nie kupiła, ale przy niemowlaku pamiętam jakie to było leżeć na pleckach z rozłozynymi rączkami, w śpiworku, w spacerówce nie ma takie mozliwości no ale kązdy kieruje sie swoimi, ja jednak tego co proponujesz w zyciu bym nie kupiła, bo nie ma obudowy nawet bocznej tylko wielką budę, a cena i tak za wysoka przy tak małej ilości materiału, lekki no ale przeciez mało która z nas będzie tu miała go targac po schodach, a i tak kupię na wiosnę spacerówke z małymi kołami, bo nie są drogie a wole mieć wózek z większymi kołami na nierówną nawierzchnię, bo jednak do parku po kamienistej to trzesawki w takim dziekco dostanie ale gdzie w miasto to juz małe kółka zgrabne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ja własnie wróciłam ze szpitala-Olek tak wył,że pojechaliśmy z nim na emergency,zabrali nas na oddział ale wkońcu walnął takie kupsko że nie wiedziałam w co ręce włożyć.zapach nieziemsko nieznośny,kupa zielona ale miękka.Ale przynajmniej go lekarka obejrzała.Powiedzieli mi, że to przez sztuczne mleko-mialam tą pierś zatkaną,wogóle mleko nie leciało.Więc chcąc nie chcąc dawałam mu 2 dni sztuczne-i lekarka powiedziała że dziecko było karmione mixem-czyli moje i sztuczne więc łatwo przyswajał i normalnie się załatwiał.W momencie kiedy dostawał tylko sztuczne które jest bardziej ciężkostrawne niż naturalne to zaczęły się cyrki z brzuszkiem.I zaleciła utrzymanie laktacji i dawanie mojego tak często jak się tylko da.Mały przybrał na wadze, bo ja się pomyliłam-21/04 była środowiskowa i ważył 4050 a dziś waży 4500.mówiła że czasem na oddziale mają dzieci które nie załatwiają się po 10 dni,ale poowiedziała że jeśli znó będzie taka sytuacja,i po 3 dniach nic się nie ruszy to mam z nim przyjechać.I kupiłam mu na próbę aptamil w kartonikach,zobaczymy jak zareaguje.Jeśli będzie okej-zostanę przy aptamilu.W szpitalu się załatwił,zjadł 150,wykąpałam go i odleciał.Nawet nie zapięłam mu śpiochów bo już go nie chciałam ruszać.A teraz idę spać.Bajj kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka z L.
Hej ja kupiłam na początek Pampersy od 2 do 5 kg-i pisze na opakowaniu NEW BABY :) moja dzidzia wazy okolo 4ch kilo i nadal sie w nie miesci,ktoras dziewczyna pisala ze kupila pake pieluch od chyba 3 do 6 kg,ja tez je mam ale sa za duze dla dzidzi narazie,wiec proponuje kupic choc paczuszke tych mniejszych na poczatek :) jak narazie sie super sprawdzaja,dziecko nie ma odparzen,sa super chlonne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten niedzielny piekny poranek:) Ale super pogoda.Mój wstanie,zjemy śniadanie i spadamy nad morze:) ninka to mnie pocieszyłas z tymi pieluchami bo ja mam kilka paczek właśnie tych new born 2-5 kG i bałam sie ze nie zużyje. A ja wczoraj mojego namowilam na rozłożenie łóżeczka,więc o 23 miał zabawe:)hihihi Ja sie nie wypowiadam na temat wózków,bo kazda zwraca na co innego uwage i każda ma inny gust.Ja z naszego jestem zadowolona.Widze ich bardzo dużo na ulicy więc powinien sie sprawdzić. Oj Kasienka biedactwo,ale masz cyrki z małym,a aptamil powinien mu smakować,kuzynka wlaśnie to mleko podawala córeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Widze , ze wrze na remat wozkow:-) MI zostalo 4 tygodnie i wszytsko juz mam, a zdecydowalam sie na Quinny 3 i nie zaluje uwazam ze jest swietny. KUpilam z godola i fotelikiem do samochodu maxi cossi ( nabardziej polecane przez lekarzy ze wzgledu na dotatkowe wyprofilowane "plecy" dla noworodka, potem mozesz wyciagnac). Oczywiscie oprocz praktycznosci kazda tez kieruje sie swoim gustem, ja przez cala ciaze ogladalam wozki i wlasnie na koniec zdecydowalam sie na ten. A i Grays77 zgadzam sie ze na Graco bym nie stawiala uwazam ze jest zbyt masywny a wkladanie fotelka do srodka wozka i jezdzenie z calym "majdanem" jest zupelnie nie praktyczne, i zobaczycie wozek tez sie "nudzi" i za rok bedziecie chcialy "cos nowego" wiec szkoda wydawac tyle pieniedzy. Kasienkaa czy ty tez nie moglas spac pod koniec ciazy? Ja ma masakre ostatnie tygodnie, czyje sie jak wampir nie spie po nocach a i w dzien nie moge, strasznie bola mnie kosci, miednica biodra a od wczoraj kosc lonowa i nie za bardzo moge sie ruszac jak chodze o czuje okropny bol, jestem normalnie uziemiona i strasznie mnie to wkurza:-) Czeka mnie dzien w domu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamy :) sie czujecie ?? brzusio rośnie ??ja mam termin na 6 lipca .. juz nie moge się doczekac kiedy zobacze moje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch my mamy terminy podobnie,ja też sie mecze w nocy od jakiegos czasu.Dzisiaj co chwile sie budzilam a o 8 już byłam wyspana.Zauważylam że w takiej pozycji z jakiej zasne to sie budze więc się kilka godz w jednej pozycje.Wstaje połąmana,zdrętwiała.Masakra.Ale jeszcze 5 tyg:) Mnie od kilku dni boli brzuch jak na okres,a czasami czuje takie lekkie skurcze-ale bolące.A co dopiero bedzie jak sie poroód zacznie:(Już sie boje:( A moj królewicz dalej spi.Wrrrr;/Siedzi w nocy a potem śpi pół dnia.ALe zjemy i spadamy nad morze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając jeszcze do wózków, to ja zdyskwalifikowałam Oystera miedzy innymi dla tego że nie miał tych boczkówna wysokosci głowy w spacerówce, bo ani przed wiatrem dziecko nie jest chronione, ani nie ma na czym głowy oprzeć jak śpi, a przecież to sie zdaża czesto. Ja też nigdy nie lubiłam wózków Graco, ale ten Symbio jakoś wpadł mi w oko. O ile pamietam w Symbio fotelik wkladasz nie do spacerówki tylko bezpośrwednio do ramy. Sama bym go kupiła tylko że nie lubie tych siedzen kubełkowych;( Czy któraś wie coś na temat tych maści na sutki??? Bo ja wiem, że bede potrzebowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia86
czesc dziewczyny moge sie do was dolaczyc mam termin na 10 wrzesnia i mieszkam w londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With ale w graco symbio nie wkladasz fotelika do spacerówki tylko do samej ramy, własnie dlatego wczesniej graco mi sie nie podobały, bo z całym majdanem kobiety musiały jeżdzic wstawiam link do graco symbio bo widze, że nie wszystkie wiedza jak wyglada:) http://www.youtube.com/watch?v=y7DVhcHABOg jestw kilku kolorach ja wezme czarno srebrny, Kasztanka mi sie tez nie podobaja te kubełkowe spacerówki i ta malutka w quinny zupełnie odpada,ale ten masz głeboki, obejrzałam z kazdejn strony ze swoboda na nózki i nie jest tak płasko profilowany jak w qiunny Piekna pogoda,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×