Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Patka(-; cześć!!! Wracaj do szpitala, niech oni nie będę tacy cwani, niby od odejścia wód może być kilka godzin albo kilkanaście do urodzenia ale odejście wód oznacza definitywnie początek porodu. Pozatym i tak niedługo dostaniesz konkretne bóle pewnie(-; trzymaj się malutka, relaksik i wracaj do szpitala(-; trzymamy kciuki(-; ale Ci fajnie, ja tez chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I temperaturę niech Ci sami mierza w szpitalu! Daj znać co i jak(-: ta... A zielone albo brązowe wody to jak dziecko smolke odda( czyli pierwsza kupke) jedz, jedz(-;Do szpitala(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuchatki i mamuski;) Jak sie czujecie ?? Jak mamy dajecie sobie rade z waszymi pociechami?? Co z ANITAJAKUBEK i Anitia?? Ja dzis o 4 mam SCAN;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam(-:a ja mam termin na jutro i zadnych ale to zadnych objawow)))-:dzidzia sie rusza,wypycha lokietki i stopki-i z nia jest wszystko ok,pozatym,ze chyba nie chce wyjsc do mamy)))-:noz kurde denerwuje sie ,bo wczesniej mialam objawy i myslalam ,ze urodze przed terminem,a tu ???????? ktora tak ma???albo miala???termin jest , a objawow brak)-:i co tu robic?w czwartek mam ten masaz na ktory najchetniej bym nie poszla)))-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeszmol
co za topik same histeryczki!!!!wy wszystkie takie głupie w tej angli jestescie czy tylko mnie sie wydaje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jeszcze nie urodzilam :) hihih jeszcze mam na to czas, jutro mam wizyte u poloznej a poza tym to maly sie rusza jak szalony, nie mam chwili wytchnienia,ciagle kopie, dzis troche tak strasznie na pecherz naciska, ale no takie to uroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka wody dopiero mi odeszły jak mnie badali w szpitalu, tzn położna niechcący przebiła;D I to dopiero przy drugim razie. Antybiotyk podawali przez cały czas od kiedy przyjechałam do szpitala. Założyli welflon i leciał sobie antybiotyk. i tak co 4 godzinki nowy. A do szpitala pojechałam jak miałam skurcze co 3-5 min. Tylko ja nie miałam za długuch tych skurczów. Ale były na prawdę bolesne już, a jak dojechałam do szpitala okazało sie, że jest 5 cm rozwarcia, więc już byłam w połowie drogi. Dziewczyny czy Wam też położne po porodzie karzą robić te pelvic floor ćw? Bo podobno mamy tak robić juz do końca życia. Tak mi health visitor'ka powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam z małym na ważeniu i się nie myliłam 7,5 kg ;D a jego koleżanka starsza o 2 miesiące lżejsza o niecały 1 kilogram :D matko to mam kloca :p KASZTanka a co to ten pelvic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szkole rodzenia mowili o tym pelvicu i cwiczeniach ale nie do konca zycia tylko kilka miesiecy po porodzie(zeby sie nie rozklapic((((-:) dziewczyny ,a u mnie przez te akcje w Londynie zamkneli drogi i jakbym zaczela rodzic to ciekawe jak dojade do szpitala)-:moze karetki wpuszczaja)-:no i jak tu sie nie denerwowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka to wlasnie dlatego Twoja mala nie chce wyjsc haha woli przeczekac te zamieszki;)) Ja juz po szpitalu ajjj dziewczyny taki stres ze szok:/ Ogolnie w szpitalu bylam 3 h . Na USG wyszlo ze mam zredukowane wody z 6 do 2.5 :/ Pozniej podlaczyli mnie pod KTG maly wariowal jak szalony;) Mezulek do niego mowi kopnij starego zobaczymy czy bedziesz pilkarzem i polozyl reke na brzuch a tu kopniak hehhe fajnie to wygladalo tak jakby maly rozumial;D A i na koniec czekalam na lekarza ktory i tak mnie nie zbadal tylko kazal poloznej to zrobic niby wycieku wod nie ma. Nio to polozna powiedziala mi ze te brakujace wody to dziecko pije i lozysko pobiera:/ Nie wiem czy tak jest czy nie czy oni tak badaja:/ Ale sluchajcie co najlepsze wyobrazcie sobie ze przy tym badaniu kazalam mezulkowi patrzec sie na moja twarz a nie tam gdzie ona grzebala ;D a polozna do niego ze ma dla niego prace a on taki zdziwiony mowi dla mnie a ona ze tak ze ma trzymac jej taka wielka latarke:/ ehhh porazka dobrze ze jeszcze nie kazala mojemu mezulkowi sprawdzac czy jest rozwarcie masakra...;( Wymiary AC-340 FL-72 co odpowiada 39t2dni a waga malego z tych pomiarow na usg byla 3179 a w ksiazke wpisala mi 3279 skad ona to wziela?? A teraz najlepsze dziewczyna lezala na KTG skurcze musiala miec okropne bo sie darla :/ z tego co mowila wody jej odeszly a lekarz jak ja badal stwierdzil ze nie poszly do konca i moze wracac do domu :/ To jest straszne jak oni tu traktuja ciezarne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest to samo co ćwiczenie Kegla? bo mi tylko mówili po porodzie o mięśniach Kegla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec mialam dzis wizyte z polozna inna bo moja na urlopie.i musze zlozyc na nia skarge bo wg nic a nic mi nie zbadala a wpisala pomiary do ksiazki.no i mialam ten masaz ale nie bede opisywac zeby julka nie uciekla cco to jest pelvic floor ćw? mi sie wydaje ze ci lekarze byliby najszczesliwsi jakbysmy rodzily w domu to super Gosiu ze tak szaleje w brzuszku;) widzialas malenstwo? to juz kawal bobaska masz;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no napisz prosze,na serio taka tragedia???no juz sie dowiedzialam ,ze boli bardzo,a dlugo on trwa???no napisz Kasia i co on daje-rozwarcie???dal Ci cos???no jak na tym forum mamy sobie pomagac to pisz kochana(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia;)))) nie widzialam malego zrobila tylko pomiary i tyle. Powiedziala ze glowki nie moze zmierzyc bo jest bardzo nisko...A moj maz po dzisiejszej wizycie w szpitalu poinformowal mnie tylko ze napewno przenosze;( cholerka a juz mialamnadzieje ze urodze wczesniej :/ A co do malego to zgadza sie szaleje ale tylko pod KTG;( Dziewczyny a co wy myslicie o tych moich wodach ?? Martwie sie troszke nimi.;( I czy tak jest naprawde ze lozysko tez pobiera wody plodowe a pozniej je oddaje ?? Szperalam w necie ale nic takiego nie znalazlam :/ Kasiu a Ty jak po tym masazu?? Dajesz rade?? Wszystkie objawy Ci juz przeszly??? Julka to u Ciebie ogolnie zaciekawie nie jest ?? Ty mieszkasz na tej dzielnicy co sa te zamieszki?? Kurde chyba bym w gatki narobila jakbym mieszkala gdzies w poblizu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia no generalnie te zamieszki sa teraz w calym londynie(no moze nie w centralnym).Wlasnie ogladam telewizje)-:ale sie narobilo!!! teraz w Clapham,a u mnie narazie spokuj(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Julka ja cale szczescie w Londku nie mieszkam;) Nigdy bym tam nie chciala mieszkac ;) Ja mieszkam okolice Manchasteru:P A ja naczytalam sie o tych wodach plodowych i to wcale dobrze nie jest. A oni debile na USG jak nie bylo potzreba to umawiali mnie co tydzien a teraz jak jest problem to maja to gdzies wrrrr.... w srode mam midwife i albo ona mi zalatwi USG albo najlepiej niech wywoluja mi porod bo nie daj Boze bedzie tak jak u mojej znajomej to chyba ich zabije;(;( Oj dlaczego ja nie chcialam rodzic w PL ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mieszkam w londynie-sa plusy i minusy(-: dziewczyny,dzisiaj(bo juz jest po 12-tej jest moj termin)i nic sie nie dzieje)-; nawet wypilam pol kieliszka czerwonego winka i nic)-:i herbatka tez nie dziala)-:ajajajaj...jednak naturt nie da sie przechytrzyc chyba(-: Gosia,a ta Patka to chyba juz rodzi,co???bo nic sie nie odzywa od wczoraj(-;pewnie ja zlapalo(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Julka ale ja czytam ze juz i w Birmingham sa zamieszki ja pierenicze ladnie sie porobilo;( Nio kochana Ciebie jeszcze do rana moze zlapac a wiec nie zamartwiaj sie tak moze i lepiej ze mala nie chce teraz wyjsc bo jak do szpitala dotrzesz?? A co do Patki to raczej tak gdyby byla jeszcze w domku to mysle ze by sie odezwala;) Ja dzis sprobowalam przytulanka:) Moze zadziala hehe ...Ale przyznam ze przez cala ciaze nie mialam takiej przyjemnosci jak dzis;) Zawsze bylam sucha i mialam straszny dyskomfort a dzis mmmm;) Moglabym tak cala noc hahahaha.... Mi strasznie sie przelewa w brzuchu i to bardzo slychac;)Od czego tak sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlapalo, zlapalo :-) juz leze z malutka w szpitalu. Skurcze sie zaczely o 2:00 w pon, wiec spowrotem do szpitala. Meczylam sie do 10:30, no i musieli mnie naciac i wyciagnac mala, jakas przyssawka. Przy pelnym rozwarciu mialam zbyt krotkie skorcze parte a mala zaklinowala sie w kanale i po 3 godzinach juz nie mialam sily. Glowka sie pojawiala i cofala, masakra. Teraz jestem troche obolala no i niewyspana. Udalo mi sie przysnac na pol godz! Amelka, jest cudna, ma kruczo czarne dlugie wlosy, po tatusiu. No i w ogole ze mnie chyba nic nie ma. Wazy 3kg i juz sie do mnie usmiecha :-) Teraz jednak martwie sie o karmienie. To strasznie mnie boli pomimo ze mala ssie dobrze. No i w ogole mam wrazenie ze nic sie nie najada, bo zaraz po odstawieniu od piersi zaczyna ssac raczke. Dzisiaj rano pewnie wyjde, fajnie bo juz nie moge sie doczekac kiedy ja pokaze rodzince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka gratulacje:* Duzo zdrowka dla Ciebie i malej . Jak wyjdziesz i bedziesz miec chwile czasu i zile to daj zdjecia malej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka gratulacje,przyypuszczam że użyli odkurzacza żeby pomóc.Ja jak opadłam z sił to w myślach błagałam aby użyli kleszczy albo dokurzacza bo nie miałam już sił żeby samam oddychać a co dopiero pchać. Piersi na początku również bardzo bolały,do tegop stopnia że mały je pogryzł do krwi,i do dziś mam lekko uszkodzoną prawą brodawkę-już nie boli,ale jest taka dziwna,ma takie wcięcie na środku.Tak się dzieje jak zanika mleko-dużo kobiet może go nie mieć po porodzie,nie każda z nas ma odrazu nawał.Ja sama rozpaczałam,położna powiedziała aby karmić małego butelką ale cały czas przystawiać aby rozbujać laktację.I po 4 dniach od porodu jak się rozbujała to nie nadąrzałam zmieniać wkładek w staniku,lało się ze mnie dosłownie,co rano pościel i łóżko mokre.Sama położna mi doradzała,aby jak najczęściej dziecko ssało,karmić oczywiście na żądanie,pić więcej płynów niż normalne,tj.przed ciążą,i jeść wartościowe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka - gratulacje. super ze jestes juz po. Ja dzis mam wizyte z polozna, ale do mojego terminu jeszcze ponad 2 tygodnie wiec ja spokojnie siedze i nie mysle o porodzie, zajmuje sie wszystkim czym do tej pory, jak mnie zlapie to zlapie i tyle. Mam nadzieje ze urodze wczesniej no ale kto to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka gratuluje- super nastepna mamusia rozpakowana:) dziewczyny mam pytanko, moja siostra od wczoraj wrocila do pracy, i poki co czeka na miejsce w przedszkolu - od wrzesnia jej synek bedzie tam chodzic, a teraz poki co poprosila mnie o przypilnowanie malego, powiedziala ze mi zaplaci zebym sie zastanowila ile. a wiec moje pytanko ile mam jej powiedziec zeby mi dala? z malym bede siedziec 3 tygodnie od 7:30 tak mniej wiecej do 14 czasem wczesniej czasem pozniej, ile mam sobie za to policzyc? to moja siostra wiec nie chce jewj naciagac ale z tez chce miec cos za to jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki,dzisiaj moj termin i nic(((-:chyba jade na zakupy(-: Patka,gratulacje kochana!!!ale sie uwinelas(-;ledwo do nas zajrzalas i juz rozpakowana-brawo!!!odezwij sie i opisz jak tam rodzilas(-:i jak sie czujesz(-: Ewunia,ja akurat od rodziny bym nic nie wziela ale to sprawa indywidualna oczywiscie(-:tak,ze rob jak uwazasz,ze bedzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym tez nie brala od rodziny ale tu jest inna sytuacja,siostra miala dac synka do opiekunki wiec zaproponowali mi opieke, a wiadomo jest przy malym troche roboty ja tez mam swoje dziecko wiec jakby nie patrzec musze poswiecic troche czasu, ale wlasnie ytez jest mi glupio brac kase a z drugiej strony poswiecam swoj czas i to nie malo bo po pare godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu i jestem w kropce co robic ehh, niby moja siostra, glupio brac kase a z drugiej strony grosz sie sprzyda co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptatka gratulacje i dużo zdrówka i sił dla was. A z karmieniem sie nie poddawaj. Moja niunia w szpitalu zbytnio jeść nie chciała, zreszta nadal bywa róznie Hej dziewczyny z Londynu. Mam do Was pytanie. W czwartek mam wizyte w konsulacie na New Cavendish Street, może podpowiecie mi jak najlepiej tam dojechac i zaparkować. Bo ja z poza Londynu musze dojechac i troszke cieżko sie odnaleźć. Myślalam tez o pociagu, ale bilet rezerwuje na konkretna godzine, a ja nie wiem ile zejdzie w konsulacie. Niby mam wizyte umowiona na konkretna godz, bo teraz można sie umowic, ale i tak moze to róznie wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Dziewczyny czy ktoras miala problem z rana krocza? Minelo 2 tygodnie od porodu- nadal bardzo boli i pojawila sie ropna wydzielina :(:(:( nie wiem co mam robic.. jestem zalamana- nie pozwala mi to nacieszyc sie moja sliczna księżniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×