Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Pewnie nie mamy wyjscia musimy kochane moje czekac ale powiem Wam szczerze ze przed @ latalam z testami 2 razy dziennie he he i im sie przygladalam od poczatku od 1 testu wiedzialam bylam pewna ze tak jest kreska prawie niewidoczna a teraz czekam z niecierpliwoscia tak jak przy tych testach na jakis znak o porodzie Idzie oszalec przez te ostatnie tygodnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,no ja tez wrocilam z gp ze spotkania z midwife(-;dzidzia juz tylko troszke wystaje z kanalu glowka(((-;musi smiesznie wygladac(((-: a w drodze powrotnej po tym badaniu takich dostalam skurczy oplatajacych ze hej!!!ale na razie przeszlo1 mam nastepny appointment na czwartek za tydzien(to juz bedzie po terminie,jak nie urodze) na ten masaz szyjki)))-:no i mam nadzieje,ze urodze do czwartku!!!no ciekawe,ciekawe-narazie pochodze sobie na dluzsze spacerki to moze do czwartku urodze(-;o Boze ale mam znow stracha)-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesteś Julcia a myślała ,że to Ciebie w szpitalu dziś mijałam ;)jak wychodziłam z oddziału to szła właśnie jedna rodzić myślałam że może to TY :D to sobie teraz poczekamy i która pierwsza haha:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka pytałaś kiedy te co urodziły wyszly z maluchami.. ja urodziłam w poniedziałek a w środę już byłam z nim już na 1,5 godzinnym spacerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne te wasze malenstwa:) ja wlasnie wrocilam ze szpitala rozwarcie na 2 -3 cm i mecz sie kobieto od wczoraj zwijajam sie z bolu ale mam siedziec w domu jak rozwacie sie powiekszy wkoncu jestem wykonczona ja mam taki rozowy bujaczek mysle ze to fajna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle malenstw widzialam dzis w szpitalu ;) sliczne;) a mnie odeslali z kwitkiem i niestetsy wciaz brzuchem skurcze mam co minute lub dwie od 12 w nocy tylko krotkie ledwo zyje he a skurcze zacely ie wczoraj wiec ile jeszcze kurna godzin meczarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj tez juz jest w kanale od ponad tygodnia a jesli chodzi o chlopakow, to nie ma znaczenia. Moja kolezanka urodzila w tamtym miesiacu 10 dni przed terminem tez chlopaka i to bylo jej pierwsze dziecko, wiec nie ma reguly, po prostu na kazdego przychodzi pora. Ja ciagle mam nadzieje ze urodze z tydzien przed terminem, no ale to pewnie tylko moje pobozne zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu no to ladnie wspolczuje Ci kochaniutka...ale mimo ze masz czeste bardzo skurcze kazali Ci wracac?? Nie moglas sie im postawic ze chcesz zostac daleko masz do szpitala ??? Oj Ty bidulko:*A kochana Ty juz po terminie ??? Anitia nio moze i nie ma ale ja z tych babeczek co znam to chlopcow przenosily;) Widze ze Grays sie do nas wogole nie odzywa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o stawiialam sie mowie ze juz nie daje rady i chce spac powiedzieli ze pierwsze porody sa dlugie i lepiej mi bedzie w domu i dali uwaga paracetamol wychodzac powiedzilam tej poloznej ze w dupe moze go sobie wsadzic boli jak cholera a ta z paracetamolem wylatuje mam termin na 10 sierpnia cala ciaze mloda chciala wychodzic a jak juz moze uparla sie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka kobietki
dziekuje bardzo za odpowiedz:) tak myslalam ze tak jest ale coz a "madrzejszymi" nie bede sie klocic. a to nie moja siostra tylko meza takie male sprostowanie POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ze ich nawyzywalam tam bo ona ze jestem mloda dam rade ze maja dzis zaiernicz i moje stadium to wczesny porod i mam poczekac w domu do 2 stadium czyli te magiczne 4cm tylko ze mnie ciagle boi padam ze zmeczenia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienko trzymaj sie tam i pamietaj jak juz nie bedziesz mogla wytrzymac z bolu to oni nie moga cie wywalic ze szpitala!!!bol podnosi cisnienie krwi ,a to jest niebezpieczne dla zdrowia ciezarnej!!!!to niech glupot nie gadaja(-;nic sie nie martw !!!i pisz co tam u Ciebie kochana i pomietaj,ze to my jako pacjenci mamy swoje prawa i oni o tym wiedza(-; a jak dlugo masz te 2 cm rozwarcia????? a wody odeszly?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to dobrze ze ich tylko wyzwalas bo ja to nie wiem czy bym na tym ustala ;D Nio a skad ty masz wiedziec czy juz jest te 4 cm czy nie chore to dla mnie !!! Oj wspolczuje Ci naprawde .... Dziewczyny a ja mam do was pytanie kupowala ktoras z was ta herbatke z lisci malin ??? I czy ja pijecie?? Bo ja wlasnie mialam ja zamowic ale mowie najpierw zapytam Was;P A moj maz sie ze mnie smieje hehe ze co 1 to kafeteria ...;) I wiem wszytsko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w dzien zaczely mi sie regularne skurcze dzis bylam w szpitalu i sprawdzila rozwarcie i bylo wiec nie wiem kiedy dokladnie wody sie sacza ale bardzo powolutku tak wlasnie sie martwie bo malenka moja miala podwyzszone tetno serdusko jej bulo za szybko ale twierdza ze ok a tego bolu nie da sie opisac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzieki kasienka za odpowiedz(-;a ty jak urodzilas to bylo cieplo???i dzionek w ktorym wyszlasz na spacerek tez byl cieply???ja tu czytam iczytam i niby pediatrzy zalecaja wychodzenie na spacerki po 4 tygodniach , a nawet po 6 , a wczesniej tzw.werandowanie!!!ale to strasznie dlugi okres czasu!!!a potem jak ja bym tak poczekala to na bank pogoda bedzie do d....)-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a ciapla kapiel nie pomaga???to tak na serio baaaardzo boli????o ludzie pewnie ja bede nastepna,chociaz juz chcialabym byc po(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn juz po porodzie opiszcie mi wasze skurcze przepowiadajace i jak dlugo przecd porodem was zlapaly??? Ja najprawdopodobniej wlasnie dzis je mialam/mam....;( Kurde tak bolalo ze szok az lzy mialam w oczkach ;( To juz czuje Kasiu co Ty masz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak soboe mysle
i nastepna madra goska herbata z lisci malin? niektórym kroplówka z oksytocyny nie pomaga a ty herbatki chcesz dawac gdzie sie takie uchowały to nie wiem wezcie sie za edukacje najpierw bo kazda ciemnote w cisnac wam mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak soboe mysle
werandowanie to za czasów komuny jak sie dziecko zima rodziło to przez 3 tyg wystawiało sie je na balkon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tak sobie mysle a czy Ty wogole wiesz po co ta herbatka jest? Moze Ty sie lepiej wez za edukacje a nie za czepianie sie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak soboe mysle
chcesz wywołać poród ale chyba moje wpisu jasno nie zrozumiałas wiesz co to jest oksytocyna doucz sie co musi byc by zaczał się poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ,nawet nie wdawaj sie w dyskusje z ludzmi o taaakim poziomie inteligencji,a niech sobie pisza((((((((((-: to ponoc pomaga im sie dowartosciowac,serio(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja spac nie moge, brzuch boli jakbym okresu miala dostac, teraz codziennie rano tak mnie boli, tylko z dnia na dzien coraz mocniej. Ale pewnie tak ma juz byc. We wtorek mam spotkanie z polozna to jej zapytam. Kasiu a ty jak tam dajesz rade? A moze juz na porodowce jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Jula masz racje lepiej olac to byle co pomaranczowe ;) Anitia a moze spisz delikatnie na brzuszku bo ja tez tak mam zawsze nad ranem ale pozniej przechodzi. Tylko te skurcze wczoransze to byla przesada:/ Moj mezulek juz chcial dzwonic do szpitala;D I jesli mam sie meczyc kilka dni z takimi bolesnymi skurczami to chyba jednak bedzie potrzebny epidural :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, już pisze:) czop mi wczoraj zaczał odchodzic dlatego leże zupełnie, by nie jechac na emergency cesarke ale dotrwać na planowa 10 sierpnia. Biore nospa i aspargin 6 tabletek i ból tłumię, by nie urodzić teraz, kazdy dzień dłużej jest wazny, mały w 34 tyg miał 3100, ale wiecie jak to z usg, margines błedu jest i to, że ja jestem wysoka, a im wyższe fl tym wieksza waga co jest mylne, mój pierwszy syn miał 59 cm a 3300 wazył, miał miec 3800 własnie z racji długosci nózek.Mam skurcze juz od strony pachwin bolesne ale trzymam sie i nospa pomaga jak na razie. Gosia jak masz bolesne skurcze to tylko paracetamol, bo na odział cię nie przyjmną a po co masz sie męczyc. ja nie bede podawac wit d3 z racji tego, że u mnie rejon wciąż słoneczny a przedawkowac łatwiej niż spoowdowac niedobór. Tym bardziej podawanie wit d powyzej 3 tyg zycia, powinno sie dawac w razie niedoborów, w pl, daje sie wszystkich, a pocenie sie dzieciaczków przypisuje sie nie nadmiarowi a niedoborowi. A tutaj krzywica to nie niedobór d3 a stawianie dzieci od 4 miesiaca życia, nie wiem czy zauwazyliscie prawie wszyscy maja tu krzywe nogi.Tym bardziej gdy podaje sie mleko modyfikowane a tym bardziej nawet gdy tylko dokarmia, wit d jest zbedna. To samo ze szczepieniami, jak dobrze, że pierwsze jest dopiero ok 8 tyg, małe ciałko radzi sobie wtedy bardziej z toksynami niz w pierwszej dobie po podaniu na gruzlice, która i tak ma trwałośc tylko do pół roku, a masa powikłan po tych szczepieniach i rozmiar kolek tez jest od tego zalezny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pomyślę, że za 5 dni będe tulić maleństwo, tak ten czas szybko zleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77 Dalam rade wczoraj przez tabletek przeciwbolowych musze to przetrzymac bo porod bedzie bardziej bolal niz te skurcze nio ale wylam wczoraj z bolu jeszcze nigdy takiego bolu nie czulam mysle ze to po tym niby badaniu ginekologicznym;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×