Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

kasiu mialm podobna sutuacje mi tez skurzce zanikly, a moj syn urodzil sie dopiero po 4 nastepnech dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska a powiedz mi daje cos ten gaz czy nie ?? Przy ataku kamienia mi duzo pomogl ale czy przy porodzie to cos daje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny a orietujecie sie moze czy tutaj w szpitalach maja ten zel DIANATAL i ile on kosztuje?? A moze samemu trzeba go kupic??Jaki koszt jest tego zelu i gdzie mozna go nabyc jesli w szpitalach nie podaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska 4 a mialas rozwarcie? a co z wodami? wydaje mi sie gosiu ze ten zel moga zaproponowa ci w szpitalu tak jak masaz i kroplowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fakt zostalo nas tylko troszeczke i teraz my takie zestresowane)-: Kasia,a Ty ten masaz tez masz w GP czy w szpitalu???o ktorej godzinie idziesz???moze damy rade bez tych masazy??? a swoja droga to jak sie slyszalo,ze ta w ciazy ,ta w ciazy ,to takie normalne to bylo i nawet nie mialo sie pojecia ,ze ta ciaza to tyle stresu)-:dla kobitek. musimy byc silne,pomyslmy o tych co chca miec dzieci ,a nie moga...to dopiero stres! no ja juz wyszykowana(-;a tez mi smutno,bo taka czuje sie bezradna z tym brzuszkiem)-;nie moglam wylezc z wanny dzisiaj)))-:i sie poryczalam)-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epidural
nie było nigdy powikłan po epiduralu i nie ma ani jednego przypadku żeby ktos po nim byłna wózku to bujda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ten Dianatal gel z tego co ja sie orientuje to mozna kupic tylko przez internet)-:jak ktoras ma inne informacje to niech napisze,bo przez internet to dla mnie chyba za pozno i moze nie zdazyc dojsc.Jest to produkt Szwajcarski i kosztuje okolo 100.Wlasnie a moze go uzywaja tu w szpitalach???czy nie ???trzeba sie dowiedziec,bo w Szwajcarii to go uzywaja nawet przy tym masazu szyjki macicy,zreszta tam tez daja taka tabletke dopochwowa,ktora znieczula,a tu chyba nie)))-:ale dokladnie nie wiem,trzeba sie spytac tych co mialy masaz szyjki czy cos polozna uzywala(-; Kasia , a Ty jak tam dajesz rade??? Ja juz ze stresu czy ze strachu to nie moge spac!!! Anitajakubek,a co tam u Ciebie kochana???idziesz pierwsza przetrzec mi szlaki w Homertonie???:-P(tam czasami na recepcji taka niemila baba siedzi, poznalas juz ja???taka starsza blondyna przy kosci z tego co pamietam(((-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co się dzieję od wczoraj ze mną nocka nie przespana boli jak cholera :( może i pójdę pierwsza kto wie idę wezmę kąpiel może mi przejdzie i idę spać bo nie wyrabiam ze zmęczenia a co do Homertonu i tych babek daj spokój ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! ale mnie dzisiaj kosci bola od rana)-:szczegolnie nogi,jakbym jakis maraton przebiegla.To pewnie zasluga tej relaksyny(tego hormonu co powoduje gibkosc stawow) ale juz jestem zmeczona,mam 2 dni do terminu,no zobaczymy,a oprocz nog narazie nic!!!skurcze ustaly-oj ludzie ile to stresu i meczarni z tym czekaniem na te fasolki)))-: Kasia,a co tam u Ciebie???moze ty juz w szpitalu na dobre??? Anitajakubek,jak tam lepiej???pisz co tam sie dzieje,a gdzie konkretnie masz te skorcze??? Gosia,a Ty???a dziewczyny jaki macie sluz???bo ja mam taki mleczny i bardziej plynny no i jest go duzo,a co do tego czopa TO W KONCU NIE WIEM ,CZY GO MAM CZY JUZ NIE)-: no j jak tam reszta dziewczyn-jakiec objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia a daj spokój toć to idzie się wykończyć psychicznie , fizycznie i moralnie że tak powiem ja już nerwowo nie mogę wytrzymać tak se pospałam że z tego bólu to mieszkanie wysprzątałam a co do bólu to ja go czuje wszędzie dosłownie wszędzie chyba nie ma już takiego miejsca gdzie by mnie nie bolało cały brzuch mnie boli dołu to już dotknąć nie mogę (majtki mi już nawet przeszkadzają ) i ten ból ciągnie mnie po całych plecach , chodzę i dosłownie wyje!!! ten Mój to siedzi z boku i tylko patrzy i nic się nie odzywa bo wie że zaraz wybuchnę więc dla jego bezpieczeństwa będzie lepiej siedzieć z boku i się nie odzywać , ciągnie to się już tak drugi dzień a jak długo to nie wiem , prysznic pomógł na chwilę brzuch cały czas twardy no skurcze są ale niby da się je jeszcze znieść no i miałam je co 5 minut teraz mam trochę dłuższy odstęp ale wcześniej nie pojadę jak już naprawdę się to wsio nie rozkręci bo nie będę jeździć jak głupia w tą i z powrotem a niby miałam rodzić po terminie teraz to już jestem ja sama głupia , dobra lecę się położyć choć na chwilę bo czuję że zaraz padnę z tego zmęczenia a co do upławów to ja mam znowu takie żółtawe i dość gęste to może Tobie Julcia wody się sączą skoro masz takie wodnite !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, powiem szczerze ze u mnie dziwnie . Dzis jakos szczegolnie chodzic nie moge, dol plecow i z tylu uda, tak mnie strasznie bola, nawet usiasc jest mi ciezko bo az tak na tylek promieniuje ten bol. Poza tym nie jest zle. Maz wlasnie skonczyl mi malowac pokoj, no to mnie teraz czeka troche sprzatania i ukladania, ale powolutku dam rade. Poza tym dzisiajesza noc nawet przespalam, ale ostatnie dwie to byl koszmar, wiec pewnie z przemeczenia w koncu padlam. No do terminu jeszcze 2 tygodnie i 6 dni, odliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, a jesli chodzi o sluz, to dzis jakby go wiecej bylo, i jakos tak mokrzej i gesciej. Cokolwiek to ma oznaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia to ja mialam tak wczoraj z ta noga i promieniowaniem na tylek:/ A dzis na 4 jade na Pande bo brzusio mi sie stawia i te bolesne skurcze. Pani z Pandy pwiedziala mi ze to moze mnie tak bolec bo glowka wchodzi do kanalu:/ a wczesniej polozna powiedziala ze dxziecko jest juz w kanale rodnym i na usg to samo nam powiedzieli juz nic z tego nie rozumiem :/ I co ta glowka pcha sie juz tak od 2 miesiacy prawie ? i wejsc nie moze? Przeciez ja te skurcze juz dlugo mam ale nie byly az tak blesne :/ wrrr juz zglupialam :/ A co do sluzu to ja go np. przez 2 dni nie mam wogole albo bardzo malutenka kropeczka przy podcieraniu. Z tym sluzem to ja wogole mam jazdy hihi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ok 20 stron wczesniej znalazlam nasza tabelke, no to pouaktualniac sie dziewczeta :) NICK........WIEK....TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MI E JS COWOŚĆ aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol beatka@@@.....20........20.06........synek.......Fabian.. .Bournemouth mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08............synuś....NAT ANIEL anitia............29.........26.08.............synek..... .Alex.......Exeter agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton Fabienka.........28.........26.09...........?............ ....Southampton SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ.......SN/CC kasiulka_x ...31......5 luty..........Joanna.......4510g/61cm KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm izunia1986.....28.....31.05.2011.....Nathaniel....3420g/5 1cm ewa_84........27.....26.06.11.......Karolina.......1900g/ 45cm katty@...........27 .........27.06.11 ......Omid......... 3680 / 52cm AniaMC........30........7.07.11.......Lena............2400g/ok 45cm Gosia, ja wczesniej tez nie mialam za duzo sluzu, a teraz normalnie na papierze strasznie duzo. I ten bol taki dziwny, chodzic nie daje, no nic na razie musze i tak pojechac do sklepu, akurat sciany zdaza powysychac w pokoju to jak wroce bede mogla sie zabrac za sprzatanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje aby w ta tabelke wpisac tylko brzuchatki i mamy ktore zostaly z nami do konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane widze ze kasia juz rodzi-ciekawe kiedy juz jej maluch bedzie na swiecie :) ja wczoraj bylam w konsulacie zlozyc wniosek o paszport dla malej chcieli mi dac termin na 6wrzesnia, ale zalatwilam sobie z polski zaswiadczenie ze mam juz ustalone chrzciny na 4wrzesnia i poprosilam o przyspieszenie wydania i takim to sposobem paszport bedzie gotowy na 26sierpnia w dzien kiedy wyjezdzamy do polski a swoja droga chrzciny mam juz ustalone ale na 10wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki moje kochane;) nie ja sie niestety nadal mecze;( masaz mam w GP poniedzialek bodajze na 16 o chcialabym zeby mnie ten masaz ominal ale z drugiej strony moze pomoze on mi z tym cholernym rozwarciem;/ no to fakt z tym wielkim brzuchem to takie kaleki jetsesmy;/ i tak jak sie patrzylo kiedys na kobitki w ciazy to sie myslalo jakie one musza byc szczesliw bla bla a to jeden wielki stres wiem ze napewno jakis zel maja w szpitalu ale jaki nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu jak wyrabiasz pierwszy paszport tu w anglii to nie potrzebujesz peselu ale prawdopodobnie przy nastepnym tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas dalej lekkie przeziebienie.katar meczy malego,nie tez rozlozylo ale juz jest lepiej. Z dnia na dzien coraz mniej spi.masakra.a drzemki to są mikro.dosłownie poo 15-20 min.I nic nie mozan zrobic.a tak to caly czas trzeba z nim siedziec,naszczescie nie lubi byc noszony.ale trzeba gadac do niego i bawic sie. kasia wspolczuje przezyc.skurcze to byla masakra dla mnie. jak dla mnie gaz to byla masakra.chcialo mi sie po nim wymiotowac.ale nie kazda tak reaguje.niektorym pomaga. ja na pierwszy paszport czekam.wyrabiamy w manchestrze.a kolejny juz w pl.tzn ja bede wyrabiala dowód.no i potrzebujemy pesel.trzeba dziecko zarejeistrowac w usc zeby otrzymac polski akt a potem pesel.a i angielksi akt trzeba przetłumaczyc. ucieakm bo mały spi wiec moze i ja sie wczesniej poloze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka85
Czesc, ja mam termin na 12/08/11 i strasznie zaluje ze dopiero teraz znalazlam ten temat, cala ciaze przechodze sama a tu tyle pytan i watpliwosci. Pozdrawiam wszystkie "ciezarowki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka85
Hej, mnie Jakies 2 tyg temu prawdopodobnie odeszla mi czesc czopu, byl on wodnisty bezbarwny, jakbym sie posiusiala, poczatkowo myslalam ze to wody ale nic potem sie nie dzialo wiec to pewnie czop. Dodam ze codziennie znajduje zoltawo-mleczna niezbyt gesta wydzieline na majtkach ale to juz od bardzo dawna. Dzis znalazlam troszke galaretowatej substancji, lekko zoltawe bez krwi i to tez mi pasuje do opisu czopu. Juz sama nie wiem. Nieregularne skurcze i bol w krzyzu jak na okres mam juz od dawna, jakies 4 tyg i dzidzia jest bardzo aktywna. 2 dni temu brzuch mi twardnial jak cholera z przerwami nawet co 2 min, tez myslalam ze to juz, ale uspokoilo sie. Teraz mnie nic nie boli ale mala strasznie sie wierci. Juz nie moge sie doczekac, ma ktos podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Patka;) To o czym piszesz to bardziej na wody wyglada chociaz ja tez tak mialam ze wygladalo jakbym sie posiusiala ale w szpitalu sprawdzali mi i nie ma sladu wod plodowych wiec albo naprawde nie utrzymalam moczu albo to byl poprostu taki sluz:) A galaretkowa wydzielina wyleciala mi juz dawno ale z tego co wiem co powiedzial lekarz to szyjka jest zamknieta wiec i to nie mogl byc czop';) Najlepiej jak pojedziesz do szpitala i powiesz im ze np. 2 dni temu mialas takie cosik jak wody i oni ci to sprawdza;) No i gratulacje:*:* Dopisz sie do nas i jak chcesz zostan z nami :) Pozdrawiam A ja dziewczynki mojego kochane dzis od 3 nie moglam spac brzuch bolal jak cholera obudzilam sie i jeczalam na lozku ;D Nio ale u mnie to jeszcze daleko.... cale 19scie dni do terminu zobaczymy;) brzusio jeszcze sie nie obnizyl:P wiec moze byc tak ze przenosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja pamiętam to mój czop to była taka galaretka przezroczysta.To łaskawie czop mi odszedł dopiero w piątek wieczorem, jak mnie molestowali w szpitalu tym dziadostwem na wywołanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wód to bardzo martwiłam się aby mi się nie sączyły, bo jakby się mnie zapytali czy wody odeszły a ja powiem eeee,nie wiem. Naszczeście moje wody odeszły bardzo spektakularnie jak w filmach.chusnęło ze mnie jak z kranu więc nie mogłam ich pomylić z siuśkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×