Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Ja mialam na nia recepte ale wiem ze czasem GP wypisuja recepty na lekarstwa ktore mozna kupic bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dostalam narazie zasilek na dziecko... zlozylam tez podanie o tax credit o jakie jeszcze sie staracie?? jestem w tym zielona.. a to podanie o becikowe to tylko w job center moge dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko jest jeszcze housing benefit- na mieszkanie i Consil benefit- doplata do taxu. ale to ciezko dostac.ja mimo to w poniedzialek pojade zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna tez zlozyc podanie o mieszkanie z councilu. My w sumie nie myslelismy o tym poniewaz odkladamy na kredyt i jak dobrze pojdzie to juz moze za pol roku kupimy dom, ale znajomy anglik podsunal nam taki pomysl zeby starac sie o dom z councilu bo mlodym rodzicom przyznaja bardzo szybko. Pewnie jest to roznie w poszczegolnych miastach ale u nas daja calkiem nowe mieszkania. Nie wiem jak to dokladnie jest z oplatami ale na pewno taniej niz wynajem u prywatnej osoby czy z agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka u mnie znoe dostac dom jest bardzo ciezko musisz czekac kilka lat :/ I jesli macie np. mieszkanie lub dom w PL a siebie to na 100 nie dostaNIECIE tutaj :) A ja z innej bajki jak moge pomoc swojemu synkowi jak go boli brzuszek i nie moze zrobic kupki. Probowalam z termometrem ale to juz nie pomaga ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wiecie jak to jest z tym INFACOL-em bo na polskich stronach pisze ze jest od misiaca a na opakowaniu ze niby od urodzenia?? Bo tak myslalam moze na ten bolacy brzusio malemu by pomogl? A kupki juz zaczol robic. Chciaz z nimi mam caly czas problemy. Dzis od 7 rano do 10:30 wogole nie spal plakal kulil nozki prezyl sie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze juz teraz to coraz czesciej cisza ;P Sluchajcie czy mozecie mi polecic jakis krem na celulit ktory nadaje sie przy karmieniu piersia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosia
Gosiu a ty na piersiach masz celulit ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama uzywam już od dluższego czasu Perfect Body Anti-Cellulite Night Action Ampoules z ORIFLAME, to jest serum w ampulkach ktore stosujesz codziennie na noc (14 ampulek po 10ml) Normalnie kosztuje Ł22.95 ale w tej chwili jest w promocji za Ł15.95 wiec naprawde sie oplaca. Mnie jedna ampułka starcza na 2 razy i już po kilku dniach zauważysz ze skóra jest bardziej gładka i jędrna. Wiadomo ze cellulitu nie pozbedziesz się tak od razu używając tylko kosmetyku ale w połączeniu ze zdrowym odżywianiem i ćwiczeniami na pewno pomaga. Jezeli nie znasz zadnego konsultanta u ktorego mozesz zamówic ten kosmetyk, zapraszam do mojego sklepu internetowego http://www.buy-oriflame.co.uk/e-shop/prod_811203-Perfect-Body-AntiCellulite-Night-Action-Ampoules-by-Oriflame.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim, ja wlasnie wrocilam ze szpitala, nie nie rodzilam jeszcze, wczoraj rano zlapala mnie biegunka i wymioty, ze doslownie co 2 minuty latalam do lazienki, zadzwonilam do szpitala i kazalimi przyjechac, porobili mi badania i zostawili na noc, bo sie odwodnilam przez to i musili pouzupelniac plyny, no wiec wczoraj caly dzien i cala noc bylam pod kroplowka, dzis rano juz zjadlam tosta i juz przeszlo wiec wypuscili mnie do domu, a poza tym to ledwi mnie wypuscili i odszedl mi czop, tak mi sie wydaje ze to to, bo niby byl bezbarwny a nie z krwia, ale taka dluga galaretka, i w sumie to takie dwa duze kawaly tego, no wiec chyba to to, nigdy czegos takiego nie mialam. ❤️ Aniolek 7.12.2009 10tc ❤️ ❤️ 40sty tydzien ciazy ❤️ czkamy na ciebie 26.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Anitia ja dzis o Tobie wlasnie myslalam i tak mnie zastanawialo czy juz jestes po:) A tu czytam ze nadal czekasz:) A tak wogole czy jest tutaj jakas mamuska ktora urodzila w terminie ?? do do gosi pewnie ze nie mam cellulitu na cycolkach tylko na posladkach i udach ;( Kupilam wczoraj ten masażer o ktorym tutaj pisalyscie ale cos nie bardzo pamietam jak to uzywac moze mi ktoras napisze bo szukac tyle stron wstecz to nie bardzo maly mi pozwala. Caly czas mam problem z jego brzuszkiem kupki robi ale widac ze bardzo sie meczy i ze brzusio boli. Wczoraj pomogl oklad z namoczonej pieluszki ciepla woda ale dzis juz nie ;( Wiec podalam mu troszke INFACOL-u ale tez to chyba nie pomaga chociaz maly dopiero teraz zasnal od rana ;( Biedactwo moje:( A nio i juz zamowilam pas a wiec niedlugo zaczne dbac o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKA 1609
czesc dziewuchy(((-: troszke jestem zajeta z moja dziewczynka ale nie zapomnialam o was paniusie!!!!no musimy podtrzymywac to forum(-; Anitka ti ty jeszcze tu w dwupaku???ale jak ci juz odszedl czop to kochana juz niedlugo.Mialas ten masaz szyjki?a ile dni po terminie jestes i jak sie czujesz? dziewczyny te ktore karmia piersia lub z butelki !!! czy wy przepajacie czyms lub przepajalyscie noworodki??? jest niby taka herbatka Hippo koperkowa,bo moja dzidzia tez sie napreza przy robieniu kupki(ale kupki robi normalne nie twarde)i tak mysle czy mozna dac troszke tej herbatki na puszczanie baczkow czy jeszcze nie??? dziewczyny i czy waszym dziedziurkom tez sie ulewa zawsze po jedzeniu?nosze ja jakies minumum pol godzinki po jedzeniu w pionie zeby jej sie dobrze odbilo ale i tak jak ja poloze to zawsze jej sie uleje)))-: tez tak macie /i co robicie??? ja narazie nie karmie piersia,szkoda,probowalam ale cos mi nie idzie.Probowalam odciagac i mam malutko pokarmu ,a boli)))-: pewnie dlatego ze maa plaskie brodawki)))-:no trudno sie mowi,narazie sciagam tylko laktatorem i moze przybedzie pokarmu to bede sciagala i jej dawala-zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety jeszcze w dwupaku, ale mam straszne skurcze, juz co jakies 3-4 minuty i nie wiem czy dzis nie wroce na szpital. Ja jestem dopiero 2 dni po terminie, a masaz mialam w piatek w dzien terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z anglii tez
dziewczynki infacol mozna od urodzenia, kazda polozna i hv Wam powie :) Fucidin na recepte :) pozdrawiam Was i Maluszki Wasze po 4 miesiacu wszystko przejdzie....my jestesmy co prawdda na mleku na recepte Nutramigen, bo mala ma skaze bialkowa..ale tu lekarze ogolnie zlewajaa wszelkie objawy i mowia, ze wszystko mija po 6-12mcach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Julka mialam identycznie jak Ty- plaskie brodawki-straszny bol przy karmieniu, odciaganiu pokarmu zreszta też. odciągalam 2 tygodnie pozniej mleko zaniklo-od poczatku mialam malo pokarmu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z anglii tez
mamunia 27 mialam to samo, laktacja mi zanikla po miesiacu, musialabym do poradni chodzic, zeby wznowic...al karmilm nocami do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka te herbatki tzn rumiankowa i z koperku wloskiego sa od 1 tygodnia. Ja dzis podalam malemu ten infacol ale nie wiem czy to on pomogl czy raczej herbatka z kopru bo jak zaczol pic herbatke to odrazu pierdki szly on lykal a pierdek lecial i powiem wam ze spal mi prawie 4 godzinki;) JA musze sie pochwalic hehe ze to karmienie piersia nie bylo dla mnie takie zle tzn chodzi mi o poczatek jak juz mialam pokarm bo teraz to sama przyjemnosc mimo ze czasem sutek zaboli ;) Ale dumna jestem z siebie ze to wytrzymalam i dalej go karmie :) (Bo myslalam juz ze poprostu go odstawie) Ehhh teraz znow maly daje czadu. Lece zrobic mu herbatke:) Bo najedzony jest dupka przewinieta a wiec znow ten brzusio ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, ja wszedzie czytam ze jezeli karmisz piersia to do 6 miesiaca nie powinno sie nic dawac poza wlasnym mlekiem, zadnej wody, herbatek itd. Polozna tez mi tak mowila. Za to mozesz sama pic herbatke koperkowa ktora wnika do mleka i dzidzia tez skorzysta. Ja tak robie, 1-2 razy dziennie herbatka Hipp w granulkach na laktacje. Moja malutka nie ma problemu z kupkami, praktycznie co 3 godz pryka i cos robi, kupka jest żółta i dosc rzadka, wiec chyba ok. Mojej Amelci tez się ulewa po kazdym karmieniu, czekam az jej sie beknie, klade na brzuszku, klepie i masuje. Czesto zanim jej sie uleje placze, byc moze boli ja brzuszek ale jak juz poleci to jest ok. Ponoc to normalne tak do 4 miesiaca. U mnie z karmieniem tez nie jest latwo, rowniez mam male, plaskie sutki, boli strasznie przez jakies 5 min jak zaczyna ssac, potem przestaje ale jak skoncze karmic to i tak sutki sa obolale. Czasem mam dosc i nawet zdarzylo mi sie uronic kilka lez ale trzymam sie twardo. Pokarm odciaglam tylko raz z jednej piersi w 4 dniu gdy mialam nawal, od tamtej pory nie musze choc kusi ze wzgledu na ten bol. Moja mala ostatnie dwa dni to prawie nie chce odejsc od cyca, woła czasem nawet co 1-2 godz ale za to je krocej. Boje sie ze sie nie najada ale rosnie w oczach wiec chyba jestem przewrazliwiona. Mnie polozna powiedziala, ze aby miec wystarczajaco mleka nie powinnam siegac po laktator a juz na pewno nie dokarmiac sztucznym mlekiem. Wszystko jest w psychice i im wiecej sie martwisz o brak tym lepiej, bo twoj organizm je produkuje. Gdy ssiegniesz po mleko sztuczne chocby raz, jestes spokojniejsza bo wiesz ze dziecko jest najedzone i produkcja mleka stopniowo sie zmniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Patka wiem ale ja nie karmie piersia)-: jak sobie sciagam ten pokarm to mam tylko ze 30 mil na caly dzien,gadalam z moja mama mowi,ze tez tak miala i karmila mnie i brata bardzo krotko.No coz jeszcze troche poczekam i zobaczymy.Plus dzidzia pobudza laktacje jak sie ja przystawia regularnie,tylko ze moja nie chce tych plaskich brodawek i juz!!! a pozatym co tam slychac nowego babki???mnie ten szew troche boli i pipka tez,bo tez tam cos kombinowali przeciez-czuje sie jakbym rodzila i naturalnie i przez cesarke(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia??????? jeszcze tu jestes czy juz na porodowce kochana????no pisz co tam i wracaj do mamusiek(-: a propo ...wlasnie ogladam polski serial pt ,,Mamuski'' ale jazda,smieszny bardzo-ogladalyscie???mozna sciagnac na komputer program IPLA i ogladac polskie seriale za darmo(((-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jeszcze nie urodzilam ale juz nie daje rady. Wczoraj wieczorem znowu pojechalam do szpitala, bo mialam skurcze strasznie bolesn i juz co 3 min. Wilam sie tam z bolu, sprawdzili wszystko, nie mialam zadnego rozwarcia, dali paracetamol i codeine i wyslali mnie do domu. Noc jakos przezylam, choc nie powiem ze bylo latwo, ciagle mam skurcze pomimo tego ze jestem na przeciwbolowych to potwornie bola, ale nie mam ich tak czesto jak wczoraj, poza tym tyle ze mnie cieknie teraz ze myslalam ze to wody, ale jak wczoraj polozna sprawdzala to nie wody, dzis mialam ta wydzieline zabarwiona krwia, zadzwonilam do nich, polozna powiedziala ze pewnie szyjka zaczyna sie rozwierac i to dlatego, i zebym dalej brala przeciwbolowe, ale ja juz po nich taka skolowana chodze, skurcze caly czas mniej wiecej co 5 min, wiec za czeste nie sa, ale bola. Nie wiem jak dlugo jeszcze tak wytrzymam. Jak maz wroci z pracy chyba znowu pojedziemy do szpitala bo przeciez ile mozna byc na przeciwbolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz,jedz Anitia do szpitala ale masz fajnie,wiesz co ja chcialabym to przezyc jeszcze raz ale tak zeby mi sie akcja sama zaczela jak Tobie,bo przez to ze nie mialam zadnej akcji i wywolywali mi ten porod czuje sie troszke niespelniona,tzn.ze moje cialo sie nie spisalo)))-; plus teraz ten brak pokarmu)))-: oj ale mi smutno,chyba sobie porycze)))-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze czekam, dzwonilam do szpitala, przyslali mi polozna do domu. Ciagle nie mam rozwarcia, wiec nic sie nie dzieje, straszne skurcze tylko , ale wzielam kapiel, a wlasciwie to pospalam w wannie :) taka ulga od tych skurczy ze nie wiem. Powiedziala ze jak bedzie dalej bolec to jechac do szpitala i zeby mnie zostawili tam to dadza mi jakis silniejszy przeciwbolowy niz te co mam. Mam zalecenia zjesc dobra kolacje, pic gazowane i w razie boli jechac. A jesli nic sie nie podzieje do czwartku to w piatek mam wizyte i umowia mnie na wywolywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam mamusie?? Czemu taka cisza u nas na topiku? Nie macie czasu czy nasz topik upada po rozpakowaniu?? Co z Kasia??? Ja dzis wkoncu sie wyspalam :) Nakarmilam malego a moja mamusia go usypiala a wiec nie jest zle bo wczoraj to padalam na twarz;/ A wlasnie infacol na mojego malego nie dziala :( Wczoraj w nocy mi maly zwymiotowal i to dosc sporo dobrze ze jeszcze nie spalam biedaczysko a pozniej zrobil zielona kupke. Nie mam pojecia od czego ;( Nio mam nadzieje ze jednak znajdziecie czas i nasz topik nie padnie ...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ile dni podawalas infacol ? Gdzies czytalam ze on dziala dopiero po 3 dniach i nie wiem czy czytalas ulotke ale tam jest napisane zeby po 3 dniach w razie potrzeby zwiekszyc dawke do 2 kropelek. Ja tez go uzywam ale 3 dzien dopiero, moj maly steka po kazdym karmieniu. Zobacze za pare dni jaki bedzie efekt. W razie w jest jeszcze lek na kolki ktory mi polozna w szpitalu polecila, podobno jest najlepszy, koszt to ok 10f nie pamietam nazwy wiem ze crystal cos tam jak bedziesz chciala to pozniej Ci napisze nazwe bo moj M ma ja w tel zapisana, a teraz w pracy jest. Czy Wasze dzieci lubia smoczka bo moj az wrecz sie dusi jak usiluje mu go podac :( a wolalabym by sie nauczyl to by w nocy rozwiazalo sprawe z budzeniem calego domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko to ja podalam tylko 2 razy. Wiec musze zobaczyc a czy ty podajesz go przed kazdym karmieniem???Moj maly strasznie nie lubi tego infacol-u takie minki wali po nim ze hey ;D Co do spoczka to moj maly tak mial na poczatku ze sie dusil nie chcial go wogole a chyba 5 nocy dalam mu i zaczol ssac. Z tym ze te z aventa sa dlugie i myslalam ze jednak nie dobry taki dla niego wiec kupilam z TT takie fakne malusie ktociutkie nio ale nic z tego tamte jednak sa ktotkie i calky czas mu wypadaja z buzi a ten avent mu odpowiada bo nawet jak mu wypadnie to troszke jest przy buzi i sam sobie niekiedy wklada;) Ja jestem zadowolona ze maly przyjal jednak spoczek bo bez niego ani rusz hehe. Z tym ze moj maly spoczek tylko jak jest marudny bardzo albo glodny a ja np. jestem w wc to wtedy mu dajemy a tak to spi bez niego;) tylko zasnie i smoczek wypluwa:P A jaki ty masz ten smoczek BIEDRONKO?? moze spróbuj zmienic? Mi osobiscie te z TT bardziej sie podobaja sa takie fajne malusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie powiedzcie mi mamusie co to moze byc takie malenkie biale krostki jakby z ropa na buzi malusza sa ona bardzo szorstkie??? W dzien tak jakby mial ich troszke mniej a wieczorem ma juz cala buzie zwalona i do tego czerwone plamy na buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×