Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Gość mamunia27
dostalam-i wysylalam juz odwolanie w sprawie becikowego - no i wlasnie od tego odwolania juz czekam miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty@
Bylam u gp juz tutaj 3 razy i mowilam , ze moze to skaza to onamowi , ze to egzema a nie skaza i ze to nie ma nic wspolnego z mlekiem. Juz sama nie wiem czy zmienicmleko na wlasne ryzyko czy co robic ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienic mleko mozesz, to nie powinno malenstwu zaszkodzic, a moze pomoc. Jesli chodzi o odwolanie becikowego to ja wyslalam jakies 2 tyg temu ale teraz jestem w polsce wiec nie wiem cxzy cos przyszlo czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no daje malemu kaszke i faktycznie na dlugo mu to wystarcza ale nie chce jesc w ciagu dni mleka:/ dalam mu tez na sprobowanie marchewke i banana strasznie mu posmakowalo i zalapal lyzeczke kaszke je z lyzeczki i otwiera buzke ladnie:) ale stal sie jeszcze bardziej marudny nie mozna wytrszymac w dzien nic innego jak rece wczesniej bawil sie sam w macie albo w bujaczku teraz nic doslownie.. w nocy czesto sie budzi i bardzo slini eh.. a ile czekalyscie na tax bo ja juz 2 miesiace i nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej beatka to długo czekasz,ja jakoś 3 tyg po otrzymaniu chb,ale ja wysłałam forme wcześniej zanim jeszcze dostałam chb. a jeżeli chodzi u marudzenie też to przechodziłam.dał nam popalić,ale już jest lepiej.zobaczymy na jak długo.leży na macie i bawi się zabawkami.fajnie bo już potrafi sobie wziąść jakaś zabawke i nie trzeba mu wkładać do rączki.Ale po jakimś czasie też mu się nudzi. właśnie zaczął marudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo co tu taka cisza?? dzieciaczki dają popalic?? myśmy dzisiaj byli na wazeniu i mały waży 7,48 więc jest już co nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!! dawno tu nie zagladalam,bo wlasnie mialam problemy z moja Hulya!tak po krotce(katty to pewnie ciebie zainteresuje)zaczelo sie jakis ponad miesiac temu od wysypki na policzkach,lazilam do szpitala i nic...po okolo kilku tygodniach hulya zaczela robic zielonkawe kupki ze sluzem,potem z odrobinkami takimi niteczkami krwi(znow szpitali nic potem wielu prywatnych pediatrow(w tym polskich,ktorzy mowili,ze to alergia na mleko) potem kupki juz z krwia i to duzo krwi,szczegolnie po karmieniu(karmilam aptamilem ale to bez roznicy)w koncu diagnoza-nietolerancja mleka,pisze w ogromnym skrocie bo az nie chce mi sie do tego wracac ale piszac tu mysle,ze cos moge zasugerowac.Potem znow szpital,trafilysmy na superancko profesjonalna pania pediatre(z irlandii)homerton hospital-starlight ward ,a jej imie to Hannah!!!polecam.Wezwala kilku lekarzy obadali Hulye,sprawdzili kupke i pobrali krew,badanie moczu itd...i alergia na mleko.dostalysmy od razu Nutramigen AA,poszlam do domu, po drugim karmieniu zero krwi,zero sluzu i kupka normalna!!!!tez chcialam kupilc inne mleko ale te na alergie na recepte,a jak alergia niepotwierdzona trudno o recepte,juz mialam organizowac z Polski(moi rodzice sa lekarzami) ale na szczescie obylo sie bez tego.dziewczyny,a propos polecam polska apteke internetowa,maja tam bardzo duzo fajnych rzeczy.a i jeszcze kupilam w tej aptece probiotyk dla Hulyii Dicoflor 30 polecila mi polska pediatra.E-Apteka Panaceum,tak nazywa sie ta apteka(-: tak,ze Katty idz do szpitala i ich mecz jesli myslisz ze to alergia,a jakie dzidzia ma objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... I poczytajcie jeszcze sobie o skokach rozwojowych u niemowląt(-; fajny temat- buziaki(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty@
Hej, to ciesze sie , ze pomogli twojej malej:-) moj synus wlasnie przeszedl skok rozwojiwy. Masakra. Dal nam popalic jakies 3 tyg . Co do tej alergii na mleko to sama juz nie wiem ale on ma b suche, czerwone policzki. Ma tez miejscami na klatce piersiowej I nozkach. Swedzi go to. Gp mowi ze egzema. Bylam ostatnio, mowilam o mleku ale nie chce mi dac!! Juz 3 razy pytalam !Powiedzial ze musze tez z hv sie skontaktowac a ta mi powiedziala, ze dziecko jest za cieplo ubierane !! On tak ma juz od ok 3 mcy. Coraz to nowsze kremy , ktore nie pomagaja. A czy moge tak poprostu jechac so tego szpitalam lece do pl za 4 tyg I mam nadzieje ze mi tam pomoga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty@
A jak oni moga potwierdIc ze to alergia na mleko? Czy jak pojde do gp to tez moga to zrobic? Oni w przychidni w ogole nie chca mnie sluchac. Caly czas ze ma egzeme I koniec. Juz nie wiem jak do nich przemowic :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta(((-; hej katty??? ja na Twoim miejscu pojechalabym do szpitala jesli to na seri tak Cie niepokoi.jakos do mnie bardziej przemawia diagnoza wielu lekarzy niz pojedynczego elementu z Gp.egzema to swoisty rodzaj atopowego zapalenia skory i oznacza to zupelnie inne postepowanie niz w przypadku alergii na mleko krowie np.mozesz sprobowac ograniczyc dzidzi kantakty z woda i uzywac Diprobase(i jesli jest to egzema to pomoze,przy alergii pokarmowej nie).A jak z kupkami,ulewaniem,apetytem u Twojego maluszka???nie ma goraczki,tak???i jak robi siusiu sprawdz zapach moczu czy jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diprobase kupisz w wiekszym pharmacy lub przez internet>Jest to emulsja calkowicie bezpieczna dla maluszkow(nie ma w niej sterydow)(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ja nadal w PL,mam za sobą wesele.Sprawy się trochę skomplikowały-mąż ma problemy zdrowotne,u Olusia pediatra wykrył szumy w sercu,jutro kardiolog.Ja sama idę na cytologię sprawdzić czy wszystko okej. Mój Maluszek ma PIERWSZEGO ZĄBKA!!!:D;D;D dziś z ciekawości wsadziłam mu palec do buzi,macam dziąsełko i jest słodka,ostra kreseczka :) narazie ząbek wykiełkował,czekam z niecierpliwośćią aż pokaże się cały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty@
Hej Julka ... moj gp dal dla niego osttanio duprobase i to pogorszylo jego skore na maxa !!! cala twarz mu wywalilo i zaczelo mega swedziec , podrapal sie do krwi ... :( Wiec mamy juz koleny inny krem . Ogolnie probowalam oilatum, doublebase, e45 u teraz tez nowy ale nawet nazywy nie pamietam :/ wlasnie od kilku dni stracil apetyt i je mniej :/ Co do kupki to robi co2gi dzien i jest ok , nie ma krwi w niej. Aco do moczu ... to ma jakis zapach ale janie wiem jaki powinien byc :) Ja raczej nie moge jechac do tego szpitala co ty ,. zreszta nawet nie wiem gdzie to jest ? ewentulanie moge jechac do siebie do children hospital w birmingham. w ogole teraz go juz swedzi cala klatka piersiowa. brzuszek i nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, my juz w Polsce siedzimy i wiadomo zabiegani. Ja tez miałam problemy skorne z moja małaa. Ale odstawiłam nabiał i po kilku tygodiniach ok 3, skóra sie poprawiła. Ale przy okazji kapiemy ja w Oilatum i smaruje dwa razy dziennie. I jest duzo lepiej. I oczywiscie w Polsce widziałam sie z lekazrzem, który stwierdził AZS. Choć nie wiem czy je na prawde ma. Ale dostałam tez krem ze sterydami i posmarowałam zgiecia (bo tam było zaczerwienione) i po dwóch razach zeszło. A od lekarza dostałam Bebilon Pepti, ale dla mnie, poniewaz lekarz stwierdził, ze nie moge miec tak ubogiej diety tzn bez białka. I jak na razie skóra jest gładka. A nietolerancja laktozy jest duzo powazniejsza od skazy białkowej moze objawiac sie bólmi brzucha, rozwolnieniem, krwia lub sluzem w kale, ale niekoniecznie alergia skorna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Katty(-: ja bym pewnie poszla do szpitala spotkac sie z pediatrami,a Ty jak bylas w Gp to byl pediatra???idz do szpitala ,pokaz dzidziusia,powiedz co sie dzieje,z kwitkiem Cie nie odesla,bo musza zareagowac.jak widzisz ,ze sie pogarsza,a nie poprawia idz jak najszybciej,taka moja rada.Kazda dzidzia jest inna,kazdy przypadek jest inny...my tu na forum mozemy sobie gdybac,anie ma jak specjalisci(-: daj znac jak pojdziesz i co powiedzieli.Jak powiesz,ze chcesz zostac na obserwacji to musza Cie zostawic z dzidziusiem jesli to cos powaznego.Teraz tak wlasnie patrze na moj wydruk o diagnozie Hulyii i mam tu jednoznaczne potwierdzenie 9 lekarzy konsultantow.jak Cie beda zwodzic powiedz,ze chcesz sie konsultacje kilku lekarzy w sprawie diagnozy,nie moga odmowic!!!ja tak zrobilam(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po diagnozie dali mi nutramigen AA i list do Gp o wypisywanie recept na to mleko do sierpnia(nie robia tego chetnie w gp ale musza!Nutramigen AA puszka 400 ml,czyli mniej niz pol Aptamilu kosztuje 35 wystarcza na 3-4 dni)puszki sa male,bo to mleko nie moze stac dlugo otwarte.pozatym umowione mam wizyty z dietetykiem w szpitalu co 3 tygodnie.Jutro wlasnie ide na taka pierwsza wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dlugo mnie nie bylo, bylam w Polsce na 3 tyg, zalatwic sprawy z powrotem na studia o sie okazalo ze musze juz zaczynac tak wiec jestem ponownie studentką, musze tez juz pisac prace licencjacka :) ale szybko sie zaklimatyzowalam.i przez to musialam tez czesciowo dzidzie przestawic na butle. moja Karolcia rosnie, ja jej rowniez zageszczam mleko kleikiem ryzowym, robie tak ze rano karmie ja piersia-okolo 7:00 tak jak sie budzi, pozniej daje jej moje mleko zageszczone kleikiem, nastepnie wprowadzilam jej juz stale pokarmy-marcheweczka gotowana z ziemniakiem, lub marcheweczka z jablkiem, kolejny posilek to mleko modyfikowane z kleikiem lub kaszka mleczno ryzowa, i na koniec moje mleko z kleikiem ryzowym i po tym jeszcze cyca i tak mi przesypia od 21:00-7:00, próbowałam roznych butelek i nie chciala mi sie chwycic tommy tippy nie aventa nie wiec kupilam NUK - rewelacja, od razu zassala :) malutka jest kochana smieje sie glosno, gaworzy, glowke trzyma sztywno anioleczek no i teraz bede tak kursowac miedzy polska a anglia, wylatuje ponownie 16list, na miesiac, potem na swieta bede w uk./karolka lot znosi super, nic nie placze ,przesypia wiecej lotu, a jak nie spi to czaruje pasazerow:) w ryanair moglam miec dodatkowa mala torbe na mleko i pieluszki- ja mialam ta z boots i nie doczepil sie nikt a oprocz tejmiala normalna podreczna, wozek mialam do samego konca i dali mi go zaraz przy samolocie- nic mi nie zniszczyli :) dodaje pare fotek http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e60f67e69ac194e2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e2688416de4a6f6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f7d05b174b536343.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej my jutro lecimy do pl ewa właśnie mam naszykowaną ta torbe na pierdoły na małego i własnie chce mieć osobno-zobaczymy.Na wszelki wypadek będe miała miejce w podręcznym jakby kazali schować,bo to wszystko zalezy na kogo sie trafi. zycze powodzenia ze studiami,teraz bedziesz latac co chwile,kup sobie miesięczny:) dziewczyny wpsółczuje problemów z dzieciakami,my jak teraz będziemy to chce iśc z małym do pediatry sprawdzić. uciekam robic obiadem bo mój na 14 do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Ewa a jak Twoja Karolinka w nowym otoczeniu ? nie bylo problemu ze spaniem np ? moze to smieszne ale ja wlasnie troche sie boje czy moja Mia nie bedzie sie np zle czula w innym miejscu niz swoj domek tutaj. :) bierzecie do samolotu mleczko w kartonikach ? aaa i jeszcze mam obawe przed wchodzeniem i schodzeniem z dzieckiem na rekach do samolotu po tych schodach calych - nie mialyscie z tym problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamunia mi Karolcia ladnie spala w nowym miejscu bez problemu, co do schodow do samolotu mam to samo, boje sie po nich wychodzic ale dalam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamunia 27 ja mleko w kartonikach brałam do samolotu, ale na odprawie kazali mi je otworzyć i spróbować więc nawet ich małej nie podałam bo po godzinie były do wyrzucenia. Co do nowego miejsca to moja mała u dziadków spała nawet lepiej niż tu w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty@
Hej dziewczyny , jakos tu cicho osttanio :) Ja tez niedlugo wybieram sie do PL :)) Pytanie do JUlki ....chcialam sie zapytac jak Twoja mala zareagowala na nutramigen aa ??? Bo moj maly dostal aptamilk pepti 1 z czego chyba to bardzoi podobne mleka... ale jakos rzadkoi malo je .... Dloatego chcialamsie dowiedziec jak nutramigen bo moja gp powidziuala ze moze mi tez dac nutramigen . Ale widaomo , ze kazde dziecko jest inne :) pozdrawiamn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co słychać? Ja na urlopie łażę po lekarzach,na szczęśćie z Olkiem jest wszystko okej. Ja mam okropną burzę hormonalną,nastroje,tycie w zastraszającym tempie:(:( i nie wiem czy nie pozbędę się implantu i nie założę spirali miedzianej.. ma któraś z was doświadczenia z nią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ja juz po urlopie! Droga z malym mnie wykonczyla ;( Jednak te foteliki nie sa odpowiednie na tak dluga droge :/ No coz ostatni raz bylam samohodem. Teraz ja samolotem a moi samochodem beda jezdzic. Wczoraj maly dawal tak wieczorem ze wylam razem z nim nie wiem czy bolal go brzuch czy to dlatego ze przestraszyl sie kogos. Kasienko ja biore tabletki cerazette i powiem Ci ze na urlopie schudlam 2 kg a po braniu tabletek biore je dopiero kilka dni przytylam 4 ;(;( kurde nie wiem juz co zrobic a tak ladnie mi waga leciala. Cholera no! Jeszcze moze kupie sobie ta oslone przy antykoncepcji ale czy ona naprawde pomaga w utrzymaniu wagi ..??? czy wy wierzycie w przelewanie wosku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było, mój mały wazy 7 kg i do siadania sie zabiera, chwyta za szelki i siada, od miesiaca obraca sie na boki, a od tygodnia w pozycji pół siedzącej sam siada, nie chce leżec, tak jak nam zasypiał o 22 to dopiero o 5 a od tygodnia marudzi przy spaniu jak nie wiem, ale w koncu jak zasnie o 24 czy 1 w nicy to spi do 7, chyba mamy ten skok rozwojowy, po szczepieniu bede wprowadzala jabłuszko. Leżę teraz z grypa w domu, maż do srody ma ma wolne i nie zblizam sie nawet do małego, mąz wszystko robi przy małym. ja nawet nosa nie wytykam po za sypialnię, mąz gotuje i zajmuje sie domem. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia jesli tak szybko tyjesz przy tabletkach radze je odstawić, znaczy, ze sa zle dobrane i zatrzymują wode w organizmie, tak nie moze być asekurella nie wplywa na utrzymanie wagi przy tabletkach niestety, działa tylko osłonowo na watrobe i niby podnosi libido, mozesz spróbowac ale az 4 kg przy tabletkach to szok, ja juz sie nie odchudzam wazę 56 kg, wiec do lata do 53 bez odchudzania sie dojde, żałuję, że nie dokumentowałam odchudzania, jak pomyslę, że jeszcze 3 miesiace temu wazyłam 83 kg to glowa boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to przelewanie wosku nie wierze w takie rzeczy, to jakies bzdury, zabobony, chyba praktykowane bardziej na wsiach i przez starsze osoby niewykszatłcone bo zeby wierzyc w takie rzeczy trzeba byc poganinem, to starosłowniańskie obrzedy, dziecko ma prawo nie spac czy płakac, kiedy dostosowuje sie do czasu nocy i dnia, kiedy główkaj rosnie i mózg sie rozwija, kiedy jest stymulacja mózgu poprzez ogladana dużą ilość obrazow, no dziecko do 1 roku nie moze wogóle patrzec w tv, to powoduje niepokój a nie wiara w jakies zauroczenia, klatwy czy przestraszenie, kiedys nawet mocz dawano do picia bo wierzono, że ma moc odkazającą ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays ale mimo tego ze zwieksza libido tez pomaga utrzymac wage tzn tak reklamuja. Zastanawiam sie nad ta najslabsza antykoncepcja czyli ''kalendarzyk'' bo nie chce wygladac jak jakas kierda;( Kobitki czy jest mozliwe zeby dziecku w wieku 3 miesiacy szly juz zabki? Moj maly strasznie sie slini pach cale raczki do buzi a jak mu tylko masuje dziąsła to zadowolony. I ma straszne napady placzu tzn placz to malo powiedziane....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×