Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Anitia to nie jest tak ze moja PL gin zle dobrala bo w PL sa tylko 2 rodzaje tabletek dla karmiacych mam a wiec dala mi to co jest dostepne w PL. A te drugie tabsy to maja ten sam sklad tylko inna nazwe i troszke tansze moze o 30 groszy bo mi sprawdzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja rowniez karmie piersia i mam wlasnie implant. Spokojnie mozesz go zalozyc. Z tym ze nie mozna go usunac przez pierwsze 3 mc. W pl nie stosuja w ogole implantow wiec twoj lekarz wprowadzil Cie w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko alez nie mplanty stosuja ale za to wkladek nie ;) Nawet bylo wszystko dokladnie opisane na ulotce ktora czytalam czekajac w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to u Was z tym becikowym wyszlo czy ktoras z Was dostala? Mi dzis przyslali wszystkie papiery z decyzja na NIE;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie namieszalas ;) implant mozna miec na pewno bo go sama mam :) i karmie tylko i wylacznie piersia : http://www.we-dwoje.pl/implant;antykoncepcyjny,artykul,16188.html o wkladce tez pierwsze slysze bo bylam umowiona na jej zalozenie ( mirena hormonalna ) ale polozna mnie na implant namowila. Zwykla miedziana tez mozna zalozyc zaraz po pologu bo taka mialam po poprzedniej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki jak tam?Ja już załatwiłam wszystko dla Olka,z wyjątkikem dowodu bo musimy być z mężem oboje. Załatwimy to w styczniu. Podjęłam decxyzję, a raczej wspólnie o tym gadaliśmy -do pracy nie wracam tylko otwieram swoją działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej nas troche rozłozyło,mnie gardło boli Natus też troche charczy.do tego zęby mu idą,ostatnio dostał gorączki,ale dałam czopka i pomogło. Dzewczyny z tego co wiem to można mieć spiralke w czasie karmienia piersią,bo koleżanka ma. kasienka fajnie ci,że nie wracasz do rpacy.A co za biznesik planujesz?? ja wracam dopiero w czerwcu,biore te 12 tyg bezpłatnego,ale też będę szukała nowej pracy,bo do obecnej nie chce wracać. Byliśmy ostatnio w przedszkolu wypytać o wszystko.wszystko super extra tylko ta cena:(160f tyg a nie wiem ile mi revenue zwróci.czyli może być tak że będę robiła na przedszkole. ide połozyc to moje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak wrócę a wracam w piątek m(wkońcu!!!) to wyciągam implant,zrobię sonie z pół roku na odchudzanie bez żadnych hormonów a pptem może pomyślę nad mireną albo miedzianką. a planuję otworzyć serwis usług w zakresie elektroniki-tzn naprawa komputerów,telefonów,nawigacji itp. Ja będę właścicielem,ciągłość będzie,i dziecko na miejscu. Przy obecnych godzinach pracy męża nie mogę wrócić do roboty-bo moją firmę przenieśli gdzieś na północ. Więc jedyne wyjście to opiekunka lub żłobek a z tego co się orientuję to jest to dość drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka ja też mam dość impantu,cały czas krwawie,libido poniżej zera.ale ostatnio koleżanka zakładała i jej powiedzieli,że do 6 miesięcy nie wyciągają bo to normalne,a mi 6 miesięcy minie dopiero w styczniu.Ale w d...e mam ten implant,może do tabletek wróce tych co brałam,albo też mirene.Zobacze. Ja też mam problem co z dzieckiem zrobić,albo czy wracać do pracy.Mój zakład cieńko przedzie,nie wyrabiają godz,więc wypłata o wiele mniejsza by była,a do przedszkola trzeba oddać.mój chce zmienić prace -na tiry,ale jeszcze musi zdać jeden egzamin.i po nowym roku będzie szukał,więc wymiana małym nawet nie wchodzi w gre,bo wiadomo co to za praca na aucie.także nie wiem co robić.a za przedszkole 160f tyg masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakladalam implant 2 m temu i tez zamierzam go usunac, doskonale Was rozumiem. Zakladam zwykla miedziana wkladke, mialam juz taka 2 x i zawsze bylam zadowolona, nie chce mireny bo w niej tez sa hormony i podobno w cizae trudno po niej zajsc... Ja podpisywalam ze nie usune go przez 3 m, byc moze sie cos zmienilo, pewnie za duzo osob go usowa :) to przedluzyli, juz wspolczuje tym dziewczynom tyle sie z nim meczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja zakładałam chyba 4 czy 5 lipca,też coś podpisywałam..Napewno oświadczenie że w dniu założenia antykoncepcji nie byłam w ciąży.Biedronka i jak tolerowałaś miedzianą? Tyje sie po niej czy nie?? Mnie już w zasadzie mija około miesiąc jak się ze mnie leje :/:/ już mam tego dość,żadna przyjemność łazić z ciągle mokrymi wkładkami :/:/ Co do powrotu do roboty-mąż pracuje od 20 i od 21 do rana(zależy ile towaru) czasem jest już w domu o 5.30 a czasem po 7 rano. Więc (zakładając że nie korzystamy ze żłobka/opiekunki) więc 1 zmiana nie-bo bym wracała ok 15 do domu,mąż mając na 20 wychodziłby z domu o 19.30. 2 zmiana ewentualnie by pasowała-bo od tam 19.30 do 23 przyszłaby babka albo opiekunka. Nocka ewentualnie tak,bo byśmy się mogli zmienić-hja bym spała połowę dnia a on 2 połowę. Ale wygodniej mi jest otworzyć działalność,mieć dzieciaka na oku,dorabiać jakieś grosze, a i jak będzie trzeba to mąz zrobi chociaż 1 nockę niedzielną w miesiącu owertajmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienkaa po miedzianej sie nie tyje bo ona nie zawiera w ogole hormonow. U mnie minusem bylo to ze byla odczowalna w niektorych pozycjach, ale wole to niz brak sexu z implantem :( Wkladke mialam 2 x i pierwszy raz nie mialam z nia zadnych problemow a drugi raz po naturaralnym porodzie mialam mocne krwawienia podczas @ z tym ze trwaly one 2 dni a sam @ 4 :) Po ok 2 latach od zalozenia zaczely mi sie plamienia 5 dni przed karzdym @, bylam z tym u gina i mowil ze tak poprostu moj organizm na nia reaguje. Ogolnie bylam zadowolona, mialam zawsze swietna figure, super nastroj i wielka ochote na sex, czego przy implancie powiedziec nie moge :( ale i tak nie zaluje zalozenia bo bynajmniej juz wiem ze mi on nie odpowiada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie powrot do pracy planowany jest jakos na koniec maja, ale mysle ze nie wroce na caly etat, wezme tylko 2 lub 3 dni i na tyle dni wysle malego do nursery albo opiekunki. Zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie. Jest jeszcze mozliwosc ze maz bedzie robil druga zmiane a ja pierwsza, ale tego nie bardzo bym chciala bo bysmy sie mijali, a to bez sensu. Moze zmienie prace jeszcze, no coz zycie pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny! Ja juz tabletek nie biore od 4 dni i wiecie co odrazu widze ze kilogramy leca w dol dla mnie te cerazette to porazka. Co do pracy to ja wracam na pol etatu czyli 2 dni w tygodniu. Ale bede szukac czegos dodatkowego wieczorami. No i u mnie powrot do pracy u mnie wypada na lipiec:P Ale chcialabym na 1 dzien wrocic od kwietnia zobaczymy. Moj mezulek teraz pracuje 4 dni po 12 h na fullu i dodatkowo 4 dni w innej fabryce przez agencje;p MOj chcial tez zmienic prace ale my pracujemy w jednej firmie teraz 4 na 4 a wiec nie byloby problemu z malym;) I chyba jednak bedzie musial zostac no zobaczymy jeszcze. Ja do pracy chce wrocic bo nie chce byc zalezna od meza:) Kochane moje mOj malutki ma od 3 tyg do teraz problem z zablokowanym noskiem kurde nie wiem co robic:/ Caly czas mu psikam woda morska i odciagam ale nic to nie daje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty Gosia tez bierzesz te 12 bezplatnego? Ja sie zastanawiam nad tym ale zobaczymy jak finansowo bedziemy stac, teraz z kupnem domu, to nie wiem czy maz sam wyrobi na splate kredytu i utrzymywanie mnie. Zawsze moze w sumie zrobic jakies overtime ale w sumie ja tez chcialabym na troche wrocic do pracy, ale jak pisalam to tez wlasnie najchetniej 2 dni w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety widzę że implant mi też nien służy...nic wrócę i pogadam z mężem co i jak. W zasadzie jakbym wróciła też do pracy ale jinnej bo moja już jest daleko,dalekooo-na 2 zmianę, po 8 godzin... Tylko potrzebiwałam bym opieki do dziecka od 19 do 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Anitia do kwietnia mam placone. Ale do pracy mam wrocic chyba 17 lipca. Z tym ze ja chce wziasc to przypomnienie pracy i chodzic od kwietnia albo na 1 dzien w tyg albo na 2 dni po 6 h zobaczymy musze jechac do firmy i dowiedziec sie co i jak. Bo jednak ciezko bedzie przez 3 miesiace tylko na 1 wyplacie chyba ze maz bedzie pracowal jakies overki. Dziewczyny wazylam sie i od kad nie biore tych pieprzonych tabletek schudlam 2 kilo czyli ok tyg. Ale jednak musialabym chyba co stosowac juz sama nie wiem :/ Kurde jesli tak to zastanawiam sie co bo tyc nie chce!! Wrrrrr Mi jedyne tabletki ktore odpowiadaly to byly cilesty. Z tym ze zaprzestaniu brania tylam ale w trakcie bylo wszystko super. Wiec moze zrobie tak ze do konca karmienia bede jedynie inwestowac w gumki a po karmieniu zaczne brac cilest. Chyba ze macie lepsze wyjscie z tej sytuacji to podpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja biore yasmine i nie tyje, no ale tabletki to indywidualna sprawa. W kazdym badz razie one chyba maja najmniej hormonow. A z tym przypomnieniem pracy, to nie jest tak ze mozesz tylko 10 dni pracowac przez caly macierzynski? A poza tym musze sie pochwalic ze w sumie jestem jeszcze z 5 kg na plusie ale mieszcze sie juz we wszystkie swoje spodnie sprzed ciazym, jeszcze z gorna czescia garderoby mam problem, heh glownie z tymi ktore sie zapinaja na biuscie, no ale moze juz niedlugo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja może z pół roku zrobię sobie przrwę od jakiejkolwiek antykoncepcji homronalnej.Najwyżej w ruch pójdą gumki,liczenie i kalendarz,testy owulacyjne w celu uniknięcia seksu w tych dniach.Ciężko będzie ale nie chcę za kilka mcy szyć ciuchów na miiarę bo w normalnych sklepach mic dla siebie nie znajdę:/ Jem 3 posiłki dziennie z czego najbardziej urozmaicone śniadanie,dużo się ruszam,na bok poszły wszelkioe słodkości,fastfoody i soki,piję samą wodę niegazowaną a jednak coś jesy nie tak..tarczyca w porządku,bo wcześniej przed ciążą miałam niedoczynność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cilest brałam i jak się cieszyłam jak zaczęły mi się powiększać cycki,niestety za cyckami cała reszta, ale jeszcze tak znośnie... a za to przy implancie jest tragedia z masakrą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cilest brałam i jak się cieszyłam jak zaczęły mi się powiększać cycki,niestety za cyckami cała reszta, ale jeszcze tak znośnie... a za to przy implancie jest tragedia z masakrą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać lejdis,moejmu dziecku ostatnio bije na dekiel :O po kąpieli ucina sobie drzemkę.Potem wstaje i buszuje, dziś poszedł spać dopiero o 22:40. Najlepszejest to że chyba tak sobie zakodował wstawanie w łóżeczku,że śpi,nagle łapie się brzegu łóżeczka i wstaje na nóżki.Jak się przewraca to wtedy jest larmo.Dziś lałam niemiłosiernie, bo wstał o 5 rano,bez śpiochów w samym pampersie, i na segmencie leżała filiżanka ze spodeczkiem.Filiżankę wrzucił sobie do łóżeczka a spodkiem trzaskał się w segment:D wieczorem zaś nie wiem jakim cudem ale wpadł pod materac łóżeczka (obecnie śpi w kojcu Coneco pożyczonym od koleżanki) Jutro czeka nas lot samolotem,zobaczymy jak to zniesie,mam nadzieję że tak wzorowo jak ostatni.Wreszcie wracam do męża :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi ze niezly z twojego malucha urwis :) ❤️ Aniolek 7.12.2009 10tc ❤️ ❤️ syneczek Alex 30.08.2011 ❤️ 3386 g i 54 cm szczescia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ostatnio napisałam opowiadanie,ale ruter mi sie zawiesił i wszystko szlag trafił,wkurzyłam sie i już mi się nie chciałm pisać drugi raz. kasienka fajnie,że masz jakaś możliwość,i małego cały czas na oku.Ja jeszcze nie wiem co będzie w czerwcu,co będzie to będzie. A twój Olus juz stoi:)niedługo będzie biegał.kurde kiedy to zleciało. Mój jest na etapie prób raczkowania.ale przesuwa się do tyłu:)ale radzi sobie chłopak. Zębów jeszcze nie ma,ale coś się zaczyna dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak dlugo po porodzie pojawil wam się okres? Ja nadal nie mam, co jakis czas mam takie bole jakby mialo sie zaczac ale nic. Zaczelam podawac już mojej malutkiej owocowe papki. Pierwszy jak miala 3m i 1 tydz, na poczatku miala odruch wypychania ale troszke zjadla. Eksperymentuje i podaje jej co jakis czas cos nowego i wyglada na to ze juz jest gotowa, coraz lepiej jej idzie to jedzenie, dzisiaj zjadla caly sloiczek jubluszkowy! Balam sie ze bedzie miala jakis problem z kupka bo to nowe jedzenie ale nie, nic sie nie zmienilo poza zapachem. Powiedzcie mi jak to jest z usypianiem waszych maluszkow? Naczytalam sie ze dziecko od poczatku potrzebuje bliskosci i czesto nie potrafi zasnac same dlatego mala zasypiala nam na rekach lub podczas karmienia. Podobno tak do 4 miesiaca dziecko sie nie przyzwyczaja. Teraz staram sie zeby zasypiala sama ale nie ma mowy. Placze, wierci sie i nawet jak jest bardzo spiaca to nie daje za wygrana dopuki nie wezmie jej ktos na rece. Potem zasypia nawet w ciagu minuty ale nie wiem czy dobrze robie ze daje za wygrana. Jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej patka ja okres dostałam jakoś 6 tyg po porodzie.a ty karmisz piersią?? u nas Natuś od początku zasypiał sam.nigdy nie musiałam go nosić bujać głaskać itp. czasami zdarzało się,że w ciągu dnia był tak zmęczony,że nie mógł zasnąć i płakał,więc musiałam go uspokoić na rękach.ale potem odkładam.i tez byle gdzie nie zaśnie,musi być łóżeczko i tyle. teraz widzisz,że dziecko szybko się przyzwyczaja.mysmy jak byli w pl ostatnio to pózno wróciliśmy do domu i nie chcieliśmy go wybudzać do kapieli,więc stwierdziliśmy,że go tylko połozymy do łóżeczka.ale obudził się,więc tylko chusteczkami go wymyłam i przebrałam do piżamki.A on potem chyba przez godz nie spał tak jakby czekał na kapiel(bo codziennie jest kąpany).także dla dziecka to jest moment i się przyzwyczaja.ostatnio jak był chory i co chwile się budził chciałam żeby spał ze mną,ale nie chciał zasnąc u mnie w łóżku,odłozyłam go do łóżeczka i odrazu odpłynął. A na to jak możesz go odzwyczajać to nie mam pojęcia.ja się starałam od początku go uczyć że ma spać u siebie w pokoju w swoim łóżeczku.od 3 miesiąca śpi oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dostalam okres jakos z 6-7 tygodni po porodzie. A jesli chodzi o usypianie to ja od urodzeni kladlam malego w lozeczku do spania, zdarza sie ze biore go do siebie na lozko i usnie u mnie, ale bardzo rzadko i czesciej po poludniu niz rano czy wieczorem. A tak to wlaczam mu zabawke i zostawiam, daje kocyk, ma taki jeden mieciutki strasznie ktory uwielbia i przytula sie do niego i usypia. Jak jest bardzo zdenerwowany i nie moze usnac, to czasami biore go na lozko klade sie obok glaszcze po glowie, i tez kocyk do przytulenia i tez szybko usypia, ale ogolnie nie mam zadnych problemow zeby usypiac na rekach albo cos w tym rodzaju, zazwyczaj tyko klade do lozeczka i nawet czasami jak nie usnie od razu to sobie lezy patrzy na zabawke, albo lapie w raczki jakas inna itd. A wy podajecie juz inne jedzenie po 3cim miesiacu? Bo ja myslam zeby czekac az skonczy 4 miesiace albo przynajmniej jak bedzie blizej ukonczenia 4 tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×