Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Witajcie nie moglam znalesc topiku gdzie sa ciezarne z UK i dlatego wlasnie go zalozylam jesli jestescie w ciazy i bedziecie rodzic czerwiec-lipiec-sierpien 2011 roku to serdecznie zapraszam! Bedziemy sie mogly dzielic swoimi emocjami jak i rowniez bedziemy mogly sobie nawzajem pomagac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja wlasnie pare dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy no wiec termin porodu mi wypada jakos pod koniec sierpnia. Ja tez mieszkam w UK. Juz piec lat minelo. W ubieglym roku w grudniu poronilam, mam nadzieje ze juz tym razem bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia Witaj kochana to juz jestesmy 2 mam nadzieje ze bedzie nas wiecej!! Ja rowniez mialam poronienie w marcu tego roku! Moja @ miala byc 18stego grudnia ale nie przyszla;) Z czego bardzo bardzo sie ciesze!! A tescik to juz 3 dni przed@ wyszedl! Dzis ide do GP. termin najprawdopodobniej 25.08.2011 Boje sie bardzo aby nie powtorzyla sie sytuacja z marca;(;(:( Ale jestem dobrej mysli bo w tamtej ciazy czulam sie calkiem inaczej teraz wiem ze od poczatku z tamta ciaza bylo cos nie tak a ty bylas juz u GP???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gosia, jeszcze nie bylam u GP i wogole nie wiem czy bede do niego szla. ALe od poczatku. Ja poronilam w grudniu w ubieglym roku, bylam w 10 tygodniu. Mialam zabieg. I od tamtego czasu mialam problemy z okresem, tzn byl regularny ale bardzo skapy. No wiec meczylam swojego GP o milion badan az w koncu skierowal mnie do kliniki leczenia nieplodnosci, cos w tym rodzaju. W kazdym badz razie tam mi porobili badania, moje i meza, wszytkie ok. Dali mi clomifene na wzmozone jajeczkowanie, bylam na usg w polowie miesiaca, okazalo sie ze bylo tych jajeczek dosc sporo, no ale niestety w tym miesiacu jako takich staranek nie bylo, tylko dwa razy i to raz chyba juz po owulce. Nawet mezowi sie za to oberwalo :) ze nie moglismy bardzo hehe, a tu taka niespodzianka. Tescik tez juz mi wychdozil od jakos 3 dni przed okresem, w kazdym badz razie w tej klinice mi powiedzieli zebym zadzwonila do nich jesli uda mi sie zajsc w ciaze, wiec teraz jeszcze nie wiem czy mam isc do GP czy juz oni beda mi ciaze prowadzic. Dzis sie postaram zadzwonic i sie dowiem wszystkiego., A moj termin wychodzi z moich obliczen na 26.08 heh to idziemy leb w leb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka ja dowiedzialam sie ze serduszko mojej kruszynki nie bije w 13 tygodniu dokladnie 8 marca br aniolek nie zyl juz 2 tygodnie a 9 polecialam do PL bo tutaj kazali mi jeszcze tydzien czekac na zabieg! 11 mialam zabig! Pozniej staranka zaczelismy od lipca i nic w pazdzierniku polecialam do PL do kliniki nieplodnosci tam porobli nam badania od A do Z ! No a teraz najpiekniejszy prezent pod choinke hehe :) Ja mialam isc do GP dzis ale zaspalam heh ! Jutro ide do GP ide bo oni musza o tym wiedziec ale badania bede robic albo w PL albo u pOlskiego gina tutaj w uk I na 1 USG wybieram sie za 2 tygodnie !Jak juz bedzie bilo serduszko! Masz jakies objawy dolegliwosci ?? A gdzie mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gosia. Ja stracilam swoje malenstwo w 10 tc, zaczelam krwawic i sie okazalo ze serduszko juz nie bije tez jakos od ok 2 tyg, ale zabieg mialam juz nastepnego dnia. W polsce mialam pare badan robionych gdzie lekarz stwierdzil ze mam za wysoka prolaktyne i dal mi leki. Pobralam miesiac i od razu mialam tu w angli skierowanie do tej kliniki nieplodnosci. Tutaj kazali mi odrzucic wszystkie leki i zbadali od nowa hormony itd i stwierdzili ze sa w normie, dali mi lek na jajeczkowanie. I w pierwszym miesiacu brania okazalo sie ze jestem w ciazy. Dzis dzwonilam do mojej kliniki i mam umowione juz pierwsze usg na 7mego stycznia to bedzie jakos 7 tc. Wiec na razie nie wybieram sie do GP. Jak pojde na usg to zobacze co mi powiedza czy mam sie zglosic do poloznej czy oni mi z tamtad przydziela. A ja mieszkam w Exeter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny! Ja jestem z Irlandii Północnej i też spodziewam się maluszka :)) termin mam na 27 lipca:) u GP bylam juz dwa razy, dzis mialam ta druga wizyte. Pierwsze USG mam miec jakos w 14 tyg (w srode bedzie juz 9 tydz.) no i czekam.. Teraz jakos mam miec spotkanie z polozna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bababum. Wiecie, mam taka straszna nazdieje ze tym razem bedzie wszystko ok, i juz w przyszle swieta bedzie nas jedno wiecej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia Tez mam taka nadzieje !! A powiedz mi jakie byly objawy tamtej ciazy a teraz tej u ciebie ?? U mnie w tamtej ciazy mialam straszny bol brzucha i kregoslupa! Za to w tej nawet nie bylo bolu brzucha na @ poprostu nic w brzuchu nie czulam od czasu do czasu jajnik sie odezwal prawy i to wszystko jedyne co to bola mnie piersi! I z jednej strony daje mi to nadzieje ze bedzie wszystko dobrze a z drugiej strony martwi mnie to czy moze byc tak ze w ciazy wogole nie odczuwa sie bolu brzucha nic a nic nawet w dzien @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz w tamtej ciazy jak zaszlam od razu wiedzialam ze jestem w ciazy. Czulam sie kompletnie inaczej. Nie wierzylam ze to moze byc prawda. Strasznie czulam klucie w jajnikach i sutki ciagle mialam takie sterczace i nie moglam sie dotknac, to bylo jeszcze zanim zrobilam test. I caly czas w sumie nie mialam zadnych objawow, jeszcze przed testowaniem, metal w ustach i zgaga, a potem nic. I caly czas tak sie czulam, az do momentu jak zaczelam krwawic. W sumie to zaczelam krwawic i dalej nic mnie nie bolalo, dostalam zwolnienie na tydzien i dopiero po tygodniu dostalam silnych boli brzucha, ze wytrzymac nie moglam, wiec wyladowalam w szpitalu, tam usg, okazalo sie ze serduszko nie bije i zabieg. W tej ciazy to tak dziwnie, bo nawet porzadnych staranek nie bylo. Bol brzucha mialam chyba, ale taki w sumie nie okresowy, bardziej sie czuje czasami jakbym sie przejadla :) Ja swoj pierwszy test zrobilam przed dniem spodziewanej miesiaczaki i wyszedl pozytywny wiec juz w sumie bol brzucha inaczej odczuwalam, balam sie ze jeszcze okres moze przyjsc, ale w duchu wiedzialam ze juz bedzie dobrze. I powiem ze teraz sie czuje inaczej niz przy pierwszej ciazy,. Wtedy mialam bole brzucha a teraz nie mam. To moze dobry znak :) Napisalam smsa do swojego gina w polsce z zapytaniem czy mam brac luteine, i on powiedzial zebym brala do 13 tygodnia. Zaszkodzic nie zaszkodzi a pomoc utrzymac moze, tylko teraz nie wiem co mam zrobic jak beda sie mnie tutaj pytali czy biore jakies leki, jak im powiem ze tak, to beda mi kazali odrzucic. A ja nie chce. Co do oznak ciazy, to bola mnie troszke piersi ale tak z boku, sutki wczesniej bolaly, ale teraz juz nie tak bardzo. Martwi mnie troche tylko ciagle duzo jasniejsza kreseczka od kontrolnej na tescie. Jest widoczna, nawet z daleka, nie trzeba sie w nia wpatrywac, ale jest ciagle jasnejsza od tej kontrolnej, boje sie ze hormon przyrasta bardzo slabo, no ale nic, trzeba byc dobrej mysli, nie wolno sie denerwowac bo to zle wplywa na maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co u mnie z testem to w poprzedniej ciazy byla delikatna kreska 4 dni po @ a teraz taka jak w tamtej mialam 3 dni przed @ narazie nie sa one jednakowe ale jednak jest mocna wiec mam nadzieje ze bedzie ok! O luteine tez dzwonilam pytac gina bo na jeden dzien przed @ mialam sluz brazowy tez balam sie ze jednak dostane @ no ale nie ma jej do dzis wzielam tylko 1 tabletke luteiny i narazie nie biore bo slyszalam ze najlepiej zaczac ja brac kiedy jest plamienie ! A do do cycuszkow i sutkow to przed @ i w dzien @ mnie strasznie bolaly a teraz bola ale juz nie tak mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore luteine, bo moj lekarz powiedzial ze skoro juz raz poronilam, to lepiej dmuchac na zimne, to dziecku nie zaszkodzi, a moze ewentualnie pomoc utrzymac ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja tez od dzis zaczne brac bo dzis cos delikatnie zarozowionego zauwazylam jak sie podcieralam a w pracy dostalam w dupcie i to calkiem calkiem :/ ;(( Takiego nerwa mialam na szefa ze szoK ;( wrrrr.... A wogole to mam tak spochniete nogi ze masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana musisz teraz dbac o siebie. U mnie w pracy nie ma problemu, jak tylko powiedzialam menadzer to zero dzwigniecia, nic mi nie pozwalaja robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy czym pracujesz kochana?? No u mnie niestety jest odwrotnie stawiaja mnie na najciezsze linie fakt faktem nie dzwigam ale musze sie zucac na linke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Ciebie pytanko takie moze intymne ale hmmm bardzo bym chciala kochac sie z mezem ale boje sie czy nie zaszkodzimy malenstwu! Wiesz mam na mysli ciaze obumarla wiec troszke martwie sie czy teraz nie bedzie problemow!! Kurde nie mam jak o to zapytac lekarza polozna mam na 10.01 wogole szok dla mnie ze tak szybko mi ja przyznali;p A do gina polskiego jade po nowym roku :/ Jak to jest u Ciebie z przytulankami ? Odlozyliscie na pozniej czy normalnie bez stresu czerpiecie przyjemnosc... Pisze dopiero teraz bo w dzien zakupy a niedawno skonczylismy z mezulkiem gotowac pierogi ,uszka i sprzatac.... Jestem padnieta a nogi mam takie spuchniete ze szok;/ A w sumie jak lepislam to siedzialam na krzeselku:/ Wogole dzis caly czas czuje kucie w prawym jajniku ale nie to ze boli raczej jest to przyjemne takie pulsowanie:) Nie wiem czy to dobrze czy zle :/ A Ty jak sie czujesz?? Mdlosci juz masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wiesz lekarzem nie jestem, ale z tego co wiem, to mozna sie kochac w czasie ciazy, no chyba ze wiesz ze jest zagrozona, to wtedy lepiej sie wstrzymac, ale jak nic sie nie dzieje, to powinno byc ok. U mnie tez bylo mase gotowania itp dlatego sie nie pojawialam. Ale tak teraz mam chwilke to skrobie. Jesli chodzi o moje dolegliwosci, to czasami mnie mdli, ale smieszne ze tak rano, potem dopiero kolo godziny 14 ale to tylko tak troszke, ze czasami sie zastanawiam czy sobie tego nie wkrecam. Chcialabym sie zle czuc, bo w ostatniej ciazy caly czas czulam sie dobrze i poronilam, chcialabym miec znaki ze sie ciaza rozwija. Piersi tez mnie w sumie jakos szczegolnie nie bola. Martwie sie czasami, ale trzeba byc dobrej mysli. Na 7 stycznia mam wyznaczone usg, to bedzie 7my tydzien, wiec juz powinno bic serduszko, mam nadzieje ze bedzie. Jeszcze 2 tyg niecierpliwosci. Ech. Ja jeszcze poloznej nie mam, bo jak ci pisalam nie bylam u GP tylko zadzwonilam do tej kliniki i oni sie tam mna opiekuja, jak pojde na usg to sie zapytam czy oni mi wyznacza polozna, czy mam sama sie do swojej zapisac. Heh wiem jaki mam dodatkowy objaw, chodze ciagle glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja tak mam!! Tez bym bardzo chciala miec mega mdlosci bo to podobno oznacza zdrowa ciaze:) No ale niestety:( A nogi puchna mi strasznie!!! Jak mija 1 dziec swiat?? Jak po wigili najedzona?? Ja po calym dniu w kuchni nawet nie mialam ochoty na jedzenie ale sie zmusilam...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja podobnie. Nic mi sie jesc nie chcialo. Ciagle czulam taki brzuch napompowany. Ale pamietam w tamtej ciazy mialam bole brzucha a teraz nie mam, co mnie w sumie cieszy. Teraz rodzinka przyjechala na obiad, wiec trzeba z nimi troche posiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mialam w tamtej ciazy !! Teraz od czasu do czasu prawy jajnik mnie kuje!! A i woczoraj lezac na lozku dostalam kolki ;( No i sennosc mnie juz zaczyna brac ;) Dzis wstalam o 12 fakt faktem ze ok 5 rano dopiero zasnelam a ok 14:30 juz mnie tak zmulilo na spanie ze spalam do 16 maz przygotowal obiadek dopiero mnie obudzil ;) Pozniej zjadlam troszke ciasta i poszlismy na spacer i teraz znow sennosc mnie lapie!! No i te obuchniete nogi caly czas do tego jak leze czy siedze to rwia mnie strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
Termin mam na 20 sierpnia.Na 18 stycznia mam wizyte u poloznej.Mam straszne mdlosci,mecza mnie wymioty,sennosc,rozdraznienie i bole brzucha.Myslicie ze bol brzucha to cos zlego?Pozdrowienia dla wszystkich przyszlych mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witamy cie. Widze ze wszystkie mamy podobny termin. Wiesz, bol brzucha jest normalny na poczatku ciazy, bo wszystko sie tam rozciagac zaczyna, ale jakbys miala bardzo mocne bole powiedz poloznej, wtedy cie skieruja wczesniej na usg. Ja bym chciala miec mdlosci, heh, czasami wydaje mi sie ze mam, ale sama nie wiem czy to w mojej glowie, czy tak naprawde one sa :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasia :) Ja teraz bolow brzucha nie mam z czego bardzo sie ciewsze! Ale jesli masz przy bolu brzucha rwniez bol kregoslupa to lec jak najszybciej do poloznej bo to jest juz zly znaK na poczatku ciazy nie powinien bolec kregoslup !! No Anitka masz racje mamy podobne terminy :P:P No jeszcze kilka ciezarnych niech do nas dolaczy to zalozymy tabelke co wy na to ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
hej;)no troszke plecy mnie bola ale rzadko.Mowilam lekarzowi o bolu brzucha ale mowi ze to normalne byle nie bylo plamien.Oby wszystko bylo dobrze u was i u mnie.Ja to pewnie bym usg robila codziennie hehe;p Lekarz dal mi jakies tabletki na wymioty ale caly dzien mnie trzymaja.z checia ci oddam pol moich mdlosci;p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia daj nam polowe a ja juz z Anitka sie podziele hehe : ) Ja w sumie teraz bolu ani brzucha ani kregoslupa nie mam ale wiecie co jak duzo chodze albo stoje w jednym miejscu to w lewym boku tak bardziej na plecach mnie cos kuje !! Jak tam mija 2 dzien swiat?? Ja bylam na BOXING DAY- ale lipa na maxa centrum handlowe zamkniete kupilam sobie tylko 2 bluzki ale hujowe :/:/ No i dla dzidzi kupilismy jeden komplecik spodenki na szelkach z koszulka i jeden taki alaaa kombinezonik :P Nie moglismy sie z mezem powstrzymac wiem wiem za wczesnie bo to rtoznie bywa ale byla duza przecena!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;))))
HEhe;p Tez bym juz obkupila mojego malucha ale musze sie powstrzymac.wysmiali by mnie jak dla takiego malego paznokcia kupilabym ciuszki;p tez mialam jechac do miasta ale chyba nie jade;p Nie chce mi sie;p Swieta swieta i po swietach.Do sierpnia jeszcze tyle czasu ehh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko wiem ze do sierpnia kupem czasu ale byla duza przecena tzn o polowe a wiec z mezusiem nie moglismy sie powstrzymac... Ja myslalam ze i mnie mama wysmieje i bedzie krzyczec ze za wczesnie no ale jednak NIE!! Byla zachwycona ;p;p ale juz nic nie kupuje do 6 miesiaca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×