Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Jest wiele metod usuwania rozstepow od farmakologicznych bo biochemiczne(-;ja osobiscie polecam laser-to nowosc z dziedziny dermochirurgii,poczekajcie jak urodzimy to zobaczymy co komu wyszlo i co komu ''wisi''(-:ja od razu po porodzie zaczynam od kremow z retinolem(w malym stezeniu)poki co rozstepow nie mam ale mam cellulit)-;olbrzymi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i z tego wyczytalam to w PL wola robic przy tym paciorkowcu CC:) ze jest duzo bezpieczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze pojawic sie w moczu,lepiej najpierw zrobic wymaz,bo w wymazie wyjdzie na 100% ,ten tzw tu ''smyrtest''smieszna nazwa(-;mialas Gosiu???jak nie mialas robionego o im powiesz to Ci zrobia teraz,bo ja mialam co prawda ale powiedzialam ,ze nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam i mega rozstepy i celulit ale tak jak piszesz ten temat rozpoczniemy po porodzie hihi...... Nio a powiedz mi ty mialas jakies objawy tego swinstwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale paciorkowiec nie jest wskazaniem do cc,dlatego jak sie go ma to jak pojda wody to nie czeka sie na regularne skurcze tylko od razu do szpitala i daja antybiotyk(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee raczej nie mialam !! Raz pobierala mi wymaz ale to na skurcze jak chciala sprawdzic :/ jak to sie nazywa?? hihi tak im mam powiedziec ze chce smyrtest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to fonetycznie brzmi smiesznie tak,smyrtest i ja objawow zadnych nie mialam(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie zapytam lekarza czy moze mi to zrobic jak bede we czwartek z nim rozmawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie to czemu Julka jeszcze nie spisz??? Cierpisz na bezsenność ?? Ja az sie boje zasnac bo wiem ze za 2h juz bede wstawac... Narazie maly ne dawal mi sie polozyc teraz btorszke sie uspokoil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakos nie moge spac(-;adrenaline mam podniesiona,bo mysle,ze niedlugo urodze i taka niepewnosc,a Ty jeszcze masz te skorcze???i takie klucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki lekki stresik(-;troszke sie martwie o bol,troszke czy szybko wroce do formy(przez 14 lat pracy troszke sie naogladalam),no zobaczymy(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skurcze narazie mi przeszly ale czuje takie dziwne w piczuni rozszerzanie ;/ i boli mnie ta gula pod pepkiem jest taka twarda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no koncowka ciazy nie jest fajna)-:ciekawe co u Kasztanki,czy juz urodzila???ona tez miala rodzic w oslonie antybiotykowej z tego co pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem ciekawa co u Kasztanki jzu dosc dlugo sie nie odzywa:) Napewno juz tuli swojego szkrabika :) A ja kochane moje nie spie juz od 5 mam straszny bol w dole brzucha taki ciagnacy i strasznie boli mnie krzyż nie moge wogole lezec.Wzielam nospe godzine temu ale jak narazie nic nie pomaga...Mam tylko nadzieje ze to jeszcze nie to ...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, jak ja ostatnio miałam silne bóle zadzwoniłam do mojego lekarza to stanowczo odradzil nospe! Powiedział, ze jedyny środek w ciąży taki bezpieczny to paracetamol(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jak się dziś czujecie ?? U mnie znowu przypływ energii;) Gosiu jak tam dziś sytuacja u Ciebie się przedstawia? Mam nadzieję że lepiej ,Julcia a jak u Ciebie? Ją tylko wypatruję czy jeszcze jesteś czy już może się zaczęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka Upsss to ja nie wiedzialam myslalam ze nospa jest rozkurczowa i ze ejst bezpieczna;/ Anitajakubek nio ok 9 dopiero zasnelam i tak spalam do 12stej ale nadal mnie tak dziewnie w brzucszku boli :/ Co to moze byc?? Czy ja zle spie czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, moja niunia wazy 2500gram jutro mijaja 4 tygodnie od urodzenia, kochana jest ta moja Karolka, taka grzeczniutka, jak jest glodna to marudzi a po nakarmieniu spi i tak caly czas -mam wiec troche czasu dla siebie, powolutku zaczyna juz wyrastac ze spioszkow early baby :) tak wiec moja ksiezniczusia rosnie :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0faa37808f8ba897.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus naprawde ksiezniczka z niej ;) SLodziak malutki ;) Dziewczyny a moze po tej herbatce z kopru wloskiego zlapaly mnie te bole?? Dzis gadalam ze znajoma sporo latek ode mnie starsza moglaby byc moja matka i powiedziala mi ze od takich wlasnie silnych boli liczy sie 2 tygodnie do porodu czy to prawda????? Jejku jaka wichura sie u mnie zerwala ;D Masakra ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz w domciu!! Z małą Emilią. W poniedzialek po tym jak napisałam troche sie rozkreciły te skurcze i wieczorkiem pojechalismy do szpitala. Niestety nie udało sie zupełnie naturalnie rodzić, musieli użyc kleszczy, ale wszystko dobrze sie skonczyło i to najważniejsze. Emilka waży 3220g i ma 55cm i oczywiście jest sliczna. Jak odnajde sie w sytuacji, to napisze wiecej. A na razie jest kocioł. Karmię z piersi, ale ona je tylko po 10-15 min. Wiec troszke walczymy z karmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka GRATULACJE kochana;) Opisz wiecej o porodzie znieczuleniu nio i ty chyba mialas ten antybiotyk nie ?? Takze opisz jak bedziesz mogla;) Dziewczyny ktore robia chrzest w PL mam pytanko robicie w domu czy w restauracji duzo osob zapraszacie a i jak to zalatwiacie ?? Czy bez problemu wystarczy wam akt urodzenia przetlumaczony czy musi byc zameldowanie tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanko gratuluje, jak bedziesz miec chwilke opisz wszystko i wstaw foteczke swojej Emilki. a co do karmienia to bardzo dobrze je twoja kruszynka 10-15 minut jest wystarczajace, moja Karolka je miedzy 7--15 minut i tak srednio co 2-3godziny i super przybiera na wadze :) tak wiec kasztanko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka gratulacje:) wiec okazuje sie, że jesli jest planowa cesarka to wcale nie daja epiduralu tylko własnie spinal, jest mocniejszy i podaje sie go jednorazowo, mam mniej skutków ubocznych, chocby brak bólu głowy potem co u mnie, przy moich migrenach jest paskudny. Mówiła, że wstane po 12 h dopiero a wyjdę do domu po 48h wiec nie będzie zle:) zas jeśli chce sie rodzic naturalnie to dają epidural, można dawkowac wtedy wiele razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanko gratuluje dzidziusia!!!!!!!!!!!!opisz koniecznie jak z tym antybiotykiem i kiedy odeszly Ci wody(-;oj malo,malo nas zostalo na tej liscie do rozpakowania(((((-;sypiemy sie jak kartofle z worka na jesieni paniusie(((((((-:ktora nastyepna leci?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka - gratulacje, super ze juz w domciu, ja juz tez sie nie moge doczekac. Grays - no to fajnie ze wiesz na czym stoisz, do 10tego juz niedlugo. Gosia - jesli chodzi o chrzest to ja zamierzam tylko zaprosic najblizsza rodzine, znaczy rodzicow, dziadkow i chrzestnych i to wszystko, i w domu. A jesli chodzi o zalatwienia, to u nas wystarczy kilka dni przed pojsc do ksiedza i on wszystko zalatwia. A i znowu dzis mialam takie dziwne pulsowania tam na dole :) heh, a i tez czuje ta gulke pod pepkiem, a poza tym maly tak mi sie pcha na dol tam, po prostu czuje go napierajacego. ewus - twoja ksiezniczka jest sliczna. A jesli chodzi o paszport to w londynie teraz trzeba sie od 1 sierpnia zapisywac na wizyty, juz nie ma kolejek, tylko kazdy musi sie zapisac, tylko ciekawi mnie jak dlugo bede musiala czekac na paszport, i mam nadzieje ze sie wyrobie na wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztaanka moje gratulacje :) tak myslalam ze juz tego dnia pojechalas, po tym jak o skurczach wspomnialas :) super ze juz tulisz swoja kruszynke :) A ja dzis po za domem od rana, mamy dzisiaj piekna pogode a jutro ma byc jeszcze ladniej, ale niestety moje dziecko dostalo goraczki :( niby nasmorowany kremem 50 czapa na glowie a jednak calodniowy wypad mu zaszkodzil :( Ciekawe jak tam mamunia27 tez juz pewnie urodzila bo sie kilka dni juz nie odzywa... Ja dzisiaj zaczelam 38 tydz a rozwaizanie na poczatku sierpnia :) wiec tez juz tylko pare dni mi zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kasztanka gratulacje:)dzidzia pewnie cudowna:) gosia my mamy chrzciny zalatwione.moj specjalnie jechal do pl zalatwic.zadnego zameldowania nie potrzebowalismy bo w sumie nie rozumiem do czego.ksiadz tylko powiedzial ze akt do wgladu i tyle.robimy w sobote na mszy wieczornem o 17,a potem w restauracji u znajomego.bo nie chcialo nam sie szukac a dwa nie bylo czasu.zimna płyta,ciasto kawa,i ciepla kolacja i tyle.bedzie ok 25 osob. uciekam bo maly spi wiec mozna odpoaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Biedronka ja jeszcze nie urodzilam. W czwartek ide na wywołanie do szpitala. Mojej dzidzi sie nie spieszy. Zadnych objawów porodu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×