Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

Hej wszystkim!!! Gratulacje wszystkim nowym Mamusiom 🌼 Ja normalnie padam.. nic mi się po pracy już nie chce! Dzisiaj mnie pobolewał coś jajnik, nie wiem czy tak ma być czy co... zielona w tym temacie jestem ;) Co do wspomnianych wcześniej mdłości - ja ich też jeszcze nie mam i mam nadzieję, że nie będę miała chociaż przyznam szczerze, że się trochę tym wcześniej martwiłam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mnie też kilka razy jajnik bolał, a dzisiaj to nawet dość mocno. Piersi bez zmian, mdłości brak - tak jak w pierwszej ciąży. Do lekarza idę 27.01 - będzie to pełne 6 tygodni i mam nadzieję że zobaczę serducho ;) folik łykam, a co do innych witamin - to pamiętam, że bierze się od II trymestru. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie też dziś tak pobolewał jajnik (albo okolice) jak w trakcie owulacji :D :D Ja to 03.02 mam "spotkanie" z położną, bo tak tutaj się to wszystko odbywa i to ona założy mi kartę ciąży i wyśle na USG.. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi21 :)
czesc kochane wyglada na to ze moj termin to 4.09.11 i choc data ostatniej miesiaczki mooocno pogmatwala sprawe to wyglada na to ze mam eksttremalnie pozne owulacje no coz :) Tak wiec pelna obaw i wypelniona po uszy mdlosciami dolaczam uroczyscie i witam sie grzecznie z wszystkimi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi21 :)
BIBI mieszkasz w anglii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi_83
witam dziewczyny! u mnie też od poniedzialku dwie kreseczki i beta 869 wczoraj miałam plamienie :-O i dostałam luteinę i duphaston, ale dziś już wszystko w porządku. :):):) przewidywany termin ok 25-29 wrzesień :) pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamusie, obyśmy wszystkie szczęśliwie przetrwały następne 9 miesięcy :)) u mnie to już drugi dzidziuś, pierwszy ma zaledwie 10 miesięcy więc ogromne zaskoczenie! a ciąża choc to dopiero 3 tydzien już mogę powiedzieć że jest zupełnie inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi21 :)
CZesc kiwi :*gratuluje :) p.s narobilas mi ochoty na owocka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha! ja też chyba zaraz polecę do kuchni po kiwi.. ponoć dobrze robi na zaparcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi21 :)
Tak w Wakefield a Ty ?? Troche stresuje mnie te ich podejscie do 1 szego trumestru ale wiem ze od drugiego sa juz niezastapieni ech byle szybko :) do konca jedyneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi21 :)
wlasnie wyobrazilam sobie trzy "wczesno-ciezarne" z owockami chlapiacymi monitory heheheh p.s. to najpyszniejsze kiwi w moim zyciu ;p wow smaki to sie faktycznie wyostrzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmingham :) No też mnie to właśnie przeraża ale później to na prawdę są super, robią wszystkie badania, wysyłają do szkoły rodzenia jak jesteś chętna itp. a byłaś już u swojego GP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi21 :)
bylam u poloznej zrobila mi badanie krwi moczu i wyslala skierowanie na usg ale to dopiero 7-go lutego i ze nie moglismy sie z mezem doczekac poszlismy na scan prywatnie . No i troche nas zaskoczylo bo wg ostatniej mies. powinnam rodzic 19 sierpnia a wg rozmiarow dopier 4 wrzesnia ale serduszko bilo wiec staram sie byc spokojna. A Ty wybierasz sie najpierw do gp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D jedzcie na zdrowie :P my idziemy spać, bo jutro mój synek wstanie o 6 i tyle sobie pośpimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi21 :)
dobranoc pozdrowionka dla synka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u GP, tam wypełniałam, że w razie problemów ona się mną zajmie i wypełniałam też formularz na kartę dzięki której będę miała leki w czasie ciąży i jak się Maleństwo już urodzi za darmo, no i dentystę niby też z czego raczej nie skorzystam :) Myślałam o pójściu prywatnie ale GP mi odradziła, powiedziała, że to strata kasy a tam gdzie ja chcę iść to i nawet sprzętu dobrego nie mają. Powiedziała, że mam poczekać troszkę bo oni robią pierwsze usg między 9-12 tyg. Teraz jak pójdę do położnej to mi będzie pobierała krew itp no i wtedy zobaczę na kiedy mi da skierowanie na USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi21 :)
to fakt jakosc byla srednia ale slyszelismy serducho a poniewaz pare lat temu poronilam to chyba bylo mi potrzebne dla zdrowia psychicznego :) co do tej kart to juz ja dostalam i niestety bede musiala skorzystac z pomocy dentysty- przed planowaniem dzidziusia pojechalam do Polski zrobilam wszystkie badania i pelen przeglad podwozia ;p no i zeby ale okazalo sie ze cos mi zchrzanili i dziaslo mnie lekko pobolewa a to niebezpieczne w ciazy wiec nie czekalam i sie zarejestrowalam choc watpie zeby mi tam cos rozgrzebywali ...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bólu jajnika też przechodziłam , myślę że to normalne w ciąży ; ) jutro biegnę po folik, bo wiem jaki jest ważny w pierwszym trymestrze ; ) życzę sobie i Wam kochane abyśmy razem dały rade do tego września i abyśmy urodziły zdrowe, piękne dzieci ! ; * dbajcie o siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w Polsce robiłam wcześniej wszystkie badania, przegląd, dentystę.. No a jak mus to mus - lepiej niech Ci zobaczą te zęby bo to faktycznie nie ma żartów... Idę poczytać książkę i spać, bo jutro znów trzeba do pracy wstać :( Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona_92 - no to mnie uspokoiłaś, już myślałam, że coś się dzieje dlatego ten jajnik boli... Folik to podstawa!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi21 :)
dobranoc dziubki milo bylo sie dolaczyc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BiBi - tak wiem, chociaż ginekolog powiedziała że na razie nie musże nic brać.. hmm trochę mnie to zmartwiło bo po tym co tutaj czytam to każda z Was kwas foliowy przymuje i wiem jaki jest ważny. więc jutro bięgne do apteki i poproszę o najlepszy ; ) też uciekam spać. dobranoc kochane ; * do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dwóch godzin płacze ze wzruszenia, radości po przeczytaniu sms od mojego : 'kocham was' ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nju - wariatko ; )) bardzo miły ten sms. mój mi powiedział to samo wczoraj ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nju rozumiem Cię:):) ja cały czas czekam na te słowa:-O może się wreszcie doczekam... mój M. mi to powtarzal często w poprzedniej ciąży ale teraz chyba najpierw musi wyjść z szoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerszccxz
cześć dziewczynki mnie się już przypętało zapalenie pęcherza :( biorę urosept i nospę,na szpital nie mogę sobie pozwolić,nie miałabym co z synkiem zrobić,w poprzedniej ciąży leżałam z zapaleniem miedniczek nerkowych,podawali mi nospę w kroplówkach i płyny na przepłukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona_92 zapytaj lekarza raz jeszcze o ten kwas foliowy. bo moze bierzesz juz jakies witaminy ktore zawierają kwas?Ja w pierwszej ciąży kwas brałam tylko do momentu zajścia, potem lekarz mi kazal brać feminatal N, a folik kazał odstawić, bo feminatal też m.in. go zawiera. A teraz np każe mi brac tylko folik obok luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerszccxz trzymaj się i uważaj na siebie!! bierz leki a jak się nei polepszy to może jednak warto poprosic kogoś o pomoc przy synku i udac się do szpitala? ten dzidziuś też jest przecież równie ważny jak pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerszccxz
nie mam kogo,rodzice nie żyją,teściowa też,rodzeństwo dlaeko,każdy pracuje i ma małe dzieci,mąż jak weźmie wolne,dostanie tyle wypłaty,że z torbami pójdziemy.Jutro mam badanie moczu,zadzwonię do lekarza,,żeby mnie przyjął prędzej i niech mi zapisze antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju no to przykro mi :( bądź dzielna i życzę żebyś szybko wyzdrowiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×