Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

bujdn - i co z tego że 20 lat ? inne zachodzą w wieku 18 czy 19 i są szczęśliwe. a co do porodu każda to przechodzi inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujdn
pocieszaj się dalej,lepiej od razu daj w łapę anestezjologowi,żeby dał ci znieczulenie zo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to będzie, poza tym nie chce przewidywać najgorszego bólu. ale warto się poświęcić dla dziecka które powstało z miłości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym to jest temat dla kobiet które spodziewają się dziecka więc nie wiem co Ty tutaj robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujdn
tylko po co? znieczulenie z o nie ma żadnych skutków ubocznych ani dla matki ani dla dziecka...ale w Polsce za darmo nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wyraźnie napisałam że to nie jest wątek dla Ciebie więc łaskawie daj sobie spokój i zmywaj się stąd ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1987
Cześć dziewczyna ja mam termin nie na wrzesień lecz na czerwiec 2011. Obecnie jestem w 18 tyg ciąży miałam wykonane już wszystkie badania włącznie z testem PAPA. Porodu się nie boję wręcz nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuskaaaa
kasia1987 serdeczne gratulacje :) już jesteś bardziej zaawansowana od nas i możesz przekazać nam swoje doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie klocicie?
jeszcze sie watek nie rozkrecil, a wy juz wszystkich rozstawiacie? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nikogo nie rozstawia po prostu jest wrześień to wrzesień a nie ; )) mniejsza o to. chcecie bałaganu to proszę ; )) Fabiankowa nic a nic się nie odzywasz ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona_92 - a ja Ci zazdroszczę, że będziesz mogła rodzić teraz a nie tak jak ja w wieku 29 lat pierwsze dziecko.. ;-) gdybym teraz mogła to bym cofnęła czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violek111 - a co Ty chcesz do swojego wieku ? ; ) wszystko będzie w porządku kochana zobaczysz. ja to się dopiero boję jutrzejszej wizyty u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona_92 apropo forum-jak sama nazwa mówi wrześniówki ale to nieładnie tak wypraszać z tego forum inne dziewczyny nawet jeżeli mają termin na inny miesiąc.... to tak tak na marginesie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wypraszam po prostu widzę ile bałaganu jest na kafeterii w jednym temacie tysiąc innych i potem wielkie zamieszanie. powiedziałam róbcie co chcecie ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1987
Współczuję że w tak młodym wieku 20 lat ktoś zachodzi w ciąże nie mając dobrego wykształcenia, mieszkania, stabilizacji zawodowej. Ja mając 24 lata dorobiłam się już mieszkania ,samochodu, wykształcenia, i teraz mnie stać na dziecko i na poród w prywatnym szpitalu. Sądzę że ludzie czasem nie myślą jaki los gotują swoim dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd Ty możesz wiedzieć jak jest u mnie ? jaka jest moja sytuacja ? ta ciąża planowana nie była a usuwac ni będę bo nie mam serca do tego poza tym każdy ma prawo żyć ! wolę rodzić teraz w wieku 20 bo potem są spore powikłania w ciąży. nikt Ci nie pozwolił mnie osądzać i tego jak żyję. a co do mojej sytuacji materialnej jest bardzo dobra . zresztą nie powinno cię to obchodzić. wszystko przeliczasz na pięniądze a gdzie miłość która jest tak wazna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego że prywatny szpital ? ja mam prywatnego ginekologa i to wystarczy, nie będę wyrzucać dalszych pieniędzy w błoto na prywatny szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyn!! przestańcie się wreszcie kłócić i najedżać na siebie! atmosferta robi się z lekka niemiła ;-/// apropo wykształcenia, samochodów, kasy-uczyć można się w każdym wieku,samochód-rzecz nabyta dzisiaj jest jutro już go może nie być, mieszkanie-większość ludzi wlasnego lokum potrafi dorabiać się całe życie! ja mam skończone studia, samochód puki co ma mój chłopak bo ja nie potrzebuje stać w korkach i tak naprawdę wszystko jeszcze przed Nami! jednym życie układa się lepiej, drugim troszeczke trudniej ale nigdy nie można wytykać pewnych rzeczy innym, którzy np.na dzień dzisiejszy "pięknym autkiem"nie jeżdżą... na koniec mądre przysłowie: "pieniądze SZCZŚCIA nie dają", one jedynie pomagają w życiu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1987
Miłość miłością ale jest jeszcze inteligencja i rozsądek skoro byłaś taka dorosła aby pójść do łóżka powinnaś też wykazać się dorosłością w zabezpieczeniu się. Ja jest uż ze swoim mężem 7 lat i też współżyliśmy a mimo to potrafiliśmy się zabezpieczać i dzięki temu unikneliśmy niechcianej ciąży. Teraz będziemy mieli ślicznego kochanego planowanego synka któremu będziemy wstanie zapewnić wszystko. Ale lepiej klepać biedę i być na zasiłkach niż użyć mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa19854
hejka;-) jak byłam na pierwszej wizycie to dostałam skierowanie na morfologie, mocz i glukoza na czczo... a Wy dziewczyny jakie jeszcze robicie badania, może powinnam się o jakieś upomnieć. To jest moja pierwsza ciąża i zupełnie nie jestem doświadczona w tych sprawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salmaaa
KASIA-w ktory miesiacu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia1987- powinnaś przystopować jeśli sama masz odrobinę rozumu-również tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa19854- możesz też zrobić badania prenatalne ale one są chyba płatne ;-/ po takich badaniach można stwierdzić czy dziecko prawidłowo się rozwija i czy nie urodzi się z wadą genetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1987
Jestem na początku 5 miesiąca. Chciałam się podzielić z wami własnymi doświadczeniami dać wam parę wskazówek ale sokoro jakaś gówniara uważa się za Bóg wie co to ja delikatnie sprowadziłam ją na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1987
Test PAPA to pierwszy rodzaj badań genetycznych robi się go między 12 a 14 tygodniem polega na specjalistycznym usg i pobraniu krwi gdzie badają wady w chromosomach koszt ja płaciłam 320 zl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa19854
violek111 - dzięki za podpowiedz. zapytam się oto badanie na następnej wizycie. Czy ma znaczenie w jakim tygodniu się je wykonuje? Czy to jest przypadkiem to samo co usg genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia-zawsze możesz tutaj zaglądać rzecz jasna ;-) ii liczymy na jakieś rady z Twojej strony, ja również :-))))) odnośnie tych badań- jeśli moja siostra ma chore dziecko ja jako osoba blisko spokrewniona też mogę mieć je bezpłatnie?orientujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×