Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

aha, no ja jutro idę jeśli się uda ; ) oczywiście najpierw beta i wtedy się okaże. ale chyba nie można mieć co do mojego przypadku wątpliwośći ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee, co Ty ; ) tak po prostu wpisałam . nie miałam pomysłu na nicka. mam 20 lat. nie wiem sama ; ) ostatni okres 12 albo 13 grudzień nie pamiętam dokładnie, ale wiem że nigdy mi się nie spózniał ! nigdy ; ) a teraz proszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa ;] heh sporo tych testów zrobiłaś ;] móy synek własnie wstał z drzemki... to troche posiedzi... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem ale nie mogłam w to uwierzyć jakoś. pierwsza ciąża ; )) pewnie uwązasz że za młoda jestem, jak większość gdy widzi 20 z przodu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie żałowałaś tego ? jak pogodziłaś szkołę ? co z rodzicami ? ; )) zrób to na co masz największą ochotę ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczę sie ciagle zaocznie wiec bez problemu. Rodzice zaskoczeni, ale miałam stałego faceta, teraz mężem mym jest ;] mieszkanie mieliśmy więc wszystko dbrze szło ;] nie załowałam... mam teraz prawie 2 letniego rozrabiake... i zycie yak z bayki ;] moimm zdaniem ;] z malenkim sobie doskonale radziłam bo mama 60 km daley tesciowa tez ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ukończyłaś szkołę srednią ? ; )) to wtedy się ciesze że tak Ci się układa. ( ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w niedziele tez 22 ;) 20 wiosen to wcale nie tak malo ;) a co do piersi... ogolnie jest spoko ale jak sie dotknie to boli no i mega wielkie zyly mi wyszly. troche tez brzuszek mnie boli... nie wiem martwic sie tym czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa19854
zacieszka - sądze że nie ma sie czym martwić, mnie też starsznie bolały piersi przez jakiś tydzień lub dłużej a normalnie przy miesiączce nie odczuwałam wogołe bólu piersi. Obecnie jestem w 7 tygodniu i już nic nie boli, tylko czasami brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,wszystkie mamusie.nowym gratuluję 2 kresek. Bibi-wizytę mam jutro:) jak tylko wróce zdam relację. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Aleście się rozpisały! :D nutella1509 - to coś mi się pokićkało, myślałam, że dzisiaj ;) a ja muszę poczekać do 10-12 tyg :( masakra! jak ja to wytrzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa19854
dziewczyny a jak u Was zmiany nastroju? bo ja jednego dnia się ciesze, a drugiego chce mi się ryczeć, bo nie wiem czy sobie poradze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g0808
Witam wszystkie wrześnióweczki. 2 dni temu dowiedziałam się, że jestem w 5 tyg. Jestem taka szcześliwa tym bardziej, że czekałam na maleństwo 1,5 roku robiłam bhcg i wyszło 1441, za dwa dni ide robić kolejną żeby sprawdzić czy przyrasta. ściskam mocno przyszłe mamusie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go808 - gratuluję ; * ja tez jutro bęte robię ; ) i ginekologa przy okazji zaliczam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa111
Nutella, Ona92 - to widzę, że to jakieś zbiorowe odwiedziny ginekologów dzisiaj :) Ja też się wybieram dzisiaj, już o tym tutaj pisałam wcześniej. Nutella, daj znać koniecznie co i jak po wizycie. O której w ogóle masz wizytę? Bo ja o 11:20 :D Ona92 - a to Twoja pierwsza wizyta w ciąży? Bo nie doczytałam. U mnie ogólnie ok, piersi jedynie potwooornie mnie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ,mamusie:) Wczoraj byłam u ginka, moje maleństwo ma 13 mm jest to 7 tydzień 4 dzień ciąży:) Widziałam jak malutkie serduszko bije, mówię wam, wzruszyłam się ekspresowo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuskaaaa
witam Wrześnióweczki 2011! 11.01 dowiedziałam się, że jestem w ciąży - hcg 291, ginka powiedziała że to jeszcze bardzo wcześnie i na razie nie kieruje mnie na usg. Kazała tylko powtórzyć hcg po 48h i wzrosło do 591. dzisiaj to chyba 5 tc. następną wizytę mam 24.01 i wtedy mam nadzieję, że będę wiedziała coś więcej, a teraz nie pozostaje nic innego jak czekać, czekać i czekać... pozdrawiam Was cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljanka
moja ciąża ma 6 tygodni i 3 dni,28 go mam kolejna wizytę,dostałam skierowanie na badania krwi:10 pozycji.Wizyta w prywatnym gabinecie.Jak chodziłam w poprzedniej ciąży do przychodni,to tylko morfologia,mocz,RW...kolejne badania w kolejnych miesiącach i to nie na wszystkie dostałam skierowanie A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×