Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

witam, Aniu_d mi lekarz powiedizał że najlepiej przychodzić w 6-7 tc na USG. odnośnie porodu-praktycznie wszystkie moje znajome miały CC na życzenie i wszytskie sobie chwalą.natomiast 2 które rodziły naturalnie mają mieszane odczucia.jedna miała bardzo ciężki poród,w trakcie zemdlała,-o dzieciach nie chce słyszeć.natomiast druga poród SN jak poród-musi boleć i żałuje,że na CC jednak nie zdecydowała się.wiadomo każdy ma inny próg bólu,co dla jednej jest rzeźnia dla drugiej rzeźnia nie będzie.zachodząc w ciążę,każda z nas liczy się z rozwiązaniem.ja generalnie nie myślę jeszcze o porodzie. uważam,że to w jaki sposób kobiety decydują się rodzić to ich indywidualna sprawa.uważam,że każda powinna mieć prawo wyboru.na dzień dzisiejszy jestem za CC.jest dużo zwolenników/przeciwników zarówno porodów SN jak i CC.każdy ma prawo doswojego zdania. mnie zastanawia i dziwi wręcz jedno-skoro lekarze tak zachwalają porody SN-to dlaczego ich żony,siostry,córki mają poród CC???nie mówię,że jest to 100% porodów ale ponad 90%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie bety-każde laboratorium ma swoją "skalę".tak więc dziewczyny nie ma co sięmartwić i zastanawiac czy macie za dużo/za mało.przy wyniku powinna byc podana rozpiska do tego. życzę Wam spokojnej nocki oraz dużo drowia dla chorych dziewczyn i ich maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, co do porodu to racja. ja również obecnie jestem za CC ale nie wiem sama .. może jednak siłami natury ? bardzo daleko jeszcze , ale często o tym myślę . mój próg bólu nie jest aż tak niski, więc myślę , że jakoś dam radę ; ) ale to dopiero hen hen daleko ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wrzesniowiczki,moja ostatnia@byla 10grudnia a 13 stycznia zobaczylam na tescie 2 krechy a wiec z przyjemnoscia dolaczam do waszego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------WIEK-------------TC------------POROD zacieszka-------------22--------------5----------------27 .09.2011 madzik84 .............27..............6................wrzesien WPISYWAC SIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane ja dziś pozwoliłam sobie na lenistwo i dopiero wstałam ;) baaaardzo przyjemnie móc sobie tak pospać ;) U mnie za oknem biało i mroźno aż się nie chce wychodzić nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------------WIEK-------------TC------------POROD zacieszka-------------22--------------5----------------27 .09.2011 madzik84 .............27..............6................wrzesien ania_d ................27...............6................20.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------------WIEK-------------TC------------POROD zacieszka-------------22--------------5----------------27 .09.2011 madzik84 .............27..............6................wrzesien ania_d ................27...............6................20.09.2011 kiwi_83 ...............27...............5................26.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) chciałabym się przyłączyć do Waszego grona :) Ostatnią @ miałam 16 grudnia,dwie kreseczki na teście zobaczyłam 13 stycznia.Dziś na 19 mam pierwszą wizytę u lekarza.Z moich obliczeń wynika,że termin będę miała na 23 września (5,1 tc) :) Gratuluję Wam wszystkich i zdrówka dla Waszych fasolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) chciałabym się przyłączyć do Waszego grona :) Ostatnią @ miałam 16 grudnia,dwie kreseczki na teście zobaczyłam 13 stycznia.Dziś na 19 mam pierwszą wizytę u lekarza.Z moich obliczeń wynika,że termin będę miała na 23 września (5,1 tc) :) Gratuluję Wam wszystkich i zdrówka dla Waszych fasolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka------------22--------------5----------------27 .09.2011 madzik84 ............27...............6................wrzesien ania_d ................27...............6................20.09.2011 kiwi_83 ...............27...............5................26.09.2011 nju.....................19...............6................wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do porodu to ja jednak ze znieczuleniem tym razem :) jeden naturalny poród mi wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam w jakąś obsesję. Ciągle wydaje mi się, że z moją ciążą jest coś nie tak. A to, że pęcherzyk za mały, a to, że nie będzie serduszka, zaraz oszaleję. Najchętniej codziennie latałabym na usg. W pierwszej ciąży w ogóle się nie przejmowałam, a teraz czuję się, jakbym nic o ciąży nie wiedziała. Może za dużo czytam, wg wszystkich źródeł w momencie kiedy robiłam usg (6t1d) powinno już być serce. A u mn9ie tymczasem pęcherzyk 12,5mm, zarodek 1mm, serduszka nie było. Chyba umrę do 7 lutego (nast. usg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, aniula:) Na razie jestesmy strasznie przejęte same sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aniula gratuluje karisa ja też się martwię jak tylko mnie coś zaboli to już myślę że coś nie tak ale dla mnie to pierwsza ciąża i jestem jeszcze przed 1 wizytą u gin więc panikuje chyba dlatego że wszystko dla mnie jest nowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam aniula229 ja tez o 2 kreseczkach dowiedzialam sie 13go stycznia:)napisz jak przyjdziesz z wizyty co sie dowiedzialas ,ja juz niemoge sie doczekac bo jutro mam pierwsza wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wszystkie będzie już po pierwszej wizycie a ja muszę jeszcze do czwartku czekać....jak ja to wytrzymam ehhh jedyne pocieszenie to to że liczę że usłyszymy bicie serduszka w końcu to będzie 7tc :) koniecznie napiszcie co Wam gin powiedział co wolno, czego nie itd. chętnie się dokształcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ja tak samo reaguje gdy coś mnie zaboli, albo boli inaczej niż zwykle . martwimy się o wiele bardziej kiedy jest to nasza pierwsza ciąża, ale musimy wierzyc w to że wszystko dobrze się skończy i szczęśliwie donosimy . dbajcie o siebie ! ; * ja tymczasem niedługo jade do kina z moim lubym, a to mi niespodziankę zrobił ; ) jak nie zasnę to będzie cud . od kilku dni caały czas bym spała, oczy mi się zamykają same ; ) nju - kochana , odzywaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka------------22--------------5----------------27 .09.2011 madzik84 ............27...............6................wrzesien ania_d ................27...............6................20.09.2011 aniula229.............31...............6................23.09.2011 kiwi_83 ...............27...............5................26.09.2011< br /> nju.....................19...............6............... .wrzesień na pewno po wizycie dam znać :) i to nie prawda,że panikuje się tylko przy pierwszej ciąża hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula229 - nie napisałam że w ogóle się nie martwi, ale że przy pierwszej bardziej . a to różnica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_d nie martw się, ja mam pierwszą wizytę dopiero 31/01 , a mój gin jeszcze proponował żeby przełożyć na tydzień później... byłam tylko w szpitalu na drugi dzień jak się dowiedziałam bo plamilam, ale jeszcze nawet gin nie moj stwierdzić że to ciąża, beta nas tylko zdradzała ;) a co do obaw... ja się boję dużo bardziej w drugiej ciąży. W pierwszej byłam optymistką i jakoś nic głupiego nie przychodziło mi do głowy. Może dlatego że nie miałam zupełnie żadnych objawów, a teraz ból jajnikow i te plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i to nie prawda,że panikuje się tylko przy pierwszej ciąża hihihi" ona_92 wiesz co oznacza hihihi?wyluzuj ;) Kiwi masz rację,ja najmniej przejmowałam się w pierwszej ciąży,a o dziwo najlepiej ją przeszłam :) ale wtedy nie było takich topików i i objawów nie wyszukiwałam w necie :) dlatego tak sobie wkręcamy i odczuwamy nawet te niepokojące objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa19854
witam Dostałam krwawienie wzraz z bolem brzucha, obawiam się najgorszego, wizyte mam na 21:00 i to akurat dzisiaj w DZień BAbci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula229 - jestem wyluzowany. każdy ma prawo pisac co myśli i ja to właśnie będę robić . nju - co z Tobą kochana? ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×