Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

oglądam 'licealne ciąże' i sie boje ! ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Gratuluje nowym mamom:) Ja te badania na toxo, morfologię i mocz mam zrobić na kilka dni przed wizytą, a mam ją 1.03, ale powiedźcie mi, jak długo czeka się na wyniki toxo? Dzisiaj dużo sprzątałam, wczoraj też, normalnie jak jestem w ciąży to taką mam chęć na sprzątanie, że hej:) Co do płci, to ja wolałabym jednak chłopca:) jakoś tak z mężem się nastawiliśmy, więc jak będzie dziewczynka to pewnie nieźle się zdziwimy:) DWAxMAMA - fajnie, że ktoś ma termin wcześniej niż ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Dziś zaczełam 8 tydzien ;) po weekendzie porobie wyniki i wybiore się do gina ;) Było pytanie o płeć ;) A ya bym chciała drugiego chłopaka ;D Za dziewuszke się nie pogniewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Fabiankowa,znowu se widzimy:))) Witam reszte kobietek:))) ja tez mam termin na wrzesnia....najbardziej chciałaym na rocznice ślubu:))) w poniedziałek ide do lekarza wiec wyznaczy konkretna date porodu:))) w zeszły czwartek bHCG 1112,64:))))))czyli 4-5 tydzien, strasznie sie ciesze, dodam ze jestem poł roku po zabiegu łyzeczkowania i nie chce tego kolejny raz przejsc:((((((( Pozdrawiam Kafeterianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja 242424 - nie interesuje mnie zbytnio twoje zdanie. najwyraźniej nie mam zdrowych zmysłów. Zawsze marzylam, żeby miec dwójkę rok po roku... Ale cóż niektórzy nie mają co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze mnie wyszło ze bede miec dziewczynke!!!!super:)))))) a ja chce od razu bliznaki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam w tym kalenadarzu mnie i moje rodzeństwo: miałam być dziewczynką - jestem ;P brat jeden się zgadza, drugi jednak miał być dziewczynką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona-----
Nie sugerujcie się takimi głupotami ja według tego mam się spodziewać dziewczynki a na usg ostatnio dowiedziałam się że mam chłopca. Za 10 tyg pewnie się już dowiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario, własnie jem lody z kawałkami czekolady i bitą smietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
A ty widzę Dario chcesz zabłysnąć na wszystkich tematach z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody tata
a ty kasia tak samo robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi te obliczenia wg. kalendarza chińskiego się nie sprawdziły przy pierwszym dziecku, a teraz to na dwoje babka wróżyła bo dziecko było poczęte na przełomie grudnia i stycznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIELKA1
violek 111 ja jestem z ŁODZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z tym chińskim kalendarzem wychodzi, że będziemy mieli chłopca:) fajnie by było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chlopiec wyszedl ;) tak jakbysmy chcieli ale oczywiscie dziewczynka mile widziana ;) ja tam nie spiesze sie z usg tak jak mi siostra doradzila . dlatego wlasnie zeby nie stresowac sie czy male czy duze czu to czy siamto ;) aa i moja mama powiedziala ze jak ciagnie do slodkiego to dziewczynka a jak na kwasne toodwrotnie ;) hehe mnie do tego i tego... w takim razie beda blizniaki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciala blizniaki, ale wiem ze bedzie jedno :) Ale moze jednak kiedys jeszcze... Hehehhe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa111
DWAxMAMA - Gratuluję drugiego szczęścia ;) a opiniami typu, że to była wpadka to się nie przejmuj, bo mnie nosi jak coś takiego słyszę. W naszym przypadku nie była to do końca planowana ciąża ale i tak jest to ogromne szczęście :) Swoją drogą DWAxMAMA i MOniaG to jakieś kobiety lubiące ekstremalne warunki, że ciągnie je do bliźniaków ;) ja chyba bym nie podołała ;) ale podziwiam, podziwiam :) Ja chcę dziewczynkę - tak też wychodzi mi z tego kalendarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy mogę się dołączyć termin mam na wrzesień 15.01 byłam u lekarza i potwierdził 5 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DWAxMAMA - zgadzam się z poprzedniczką- durne teksty żądnych wzbrzenia krwi sfustrowanych egoistek są płytkie i szkoda na nie nerwów. Moja druga ciąża była planowana tak jak i pierwsza ale postanowiłam dać sobie trochę czasu na ochłonięcie i dojście do siebie bo przytyłam 30 kg i zajęło mi to 2 lata. Ja tez chciałabym teraz córeczkę ale nie mam obsesji- co Bozia da będę happy:) dzisiaj znowu pół dnia przeleżałam bo mam okropne nudności, słabo mi i bardzo męczę się ale na szczęście synus nie jest upierdliwy i daje mi chwile wytchnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Bardzo się boję ponieważ to moja druga ciąża pierwsza cztery lata temu płód przestał się rozwijać w 9 tyg w 12 tyg poroniłam. Przez cały czas chciałam zajść w ciąże ale się nie udawało dopiero teraz się udało. Jak byłam u lekarza 15.01 wszystko było dobrze moja dzidzia miała 47 mm lekarz powiedział że trochę mała jak na 5 tydzień ale stwierdził że nie ma powodów do niepokoju.Biorę kwas foliowy dwie tabletki dziennie oraz rano i wieczorem luteinę. Kolejną wizytę mam 10.02 we wtorek robię wszystkie badania. Nie wymiotuję czasami tylko mnie mdli apetyt dopisuje. Czasami też nie mogę spać w nocy. Boję kolejnej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy ! poczytałam sobie o czym ostatnio skrobałyście i odnośnie tego wyboru lekarza nie sugerowałabym się tym, czy pracuje w szpitalu czy nie.Najważniejsza przy porodzie jest położna -myślę ,że mamy które już rodziły się ze mną w 100% zgodzą.Mamy jeszcze wiele czasu , aby się do tego przygotować i znaleźć odpowiednią,która pracuje w tym szpitalu w którym chcecie rodzić.Polska rzeczywistość jest taka, że żeby mieć dobrą opiekę przy porodzie trzeba zapłacić wcześniej umówionej położnej, która przyjedzie jak tylko zaczniesz rodzić. Lekarz jest ważny, ale on nie przyjeżdża do porodu nawet jak chodzisz do niego prywatnie. Oczywiście polecam zmianę lekarza jeśli czujesz się nie komfortowo, jeśli wychodzisz i masz więcej pytań i zmartwień niż przed wizytą, albo czujesz się jak przedmiot to bez sensu chodzić do kogoś takiego. Ja mam szczęście mieć lekarza, który na każdą pacjentkę poświęca minimum 40 minut, robiąc USG wszystko tłumaczy, nie trzeba o nic pytać bo on sam o wszystkim opowiada, na wizyty chodziłam z mężem i on też mógł oglądać jak nasza Kornelka machała do niego rączką z łona :) Pozdrawiam wszystkie mamy i życzę dobrego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, odnośnie lekarza-to ja zapisałam się do ordynatora w szpitalu w którym chcę rodzić.chyba lepiej będę się czuła mając świadomość tego,że na pewno przyjmą mnie akurat do tego szpitala.dodatkowo nie wiem czy będę rodziła SN.u mnie w rodzinie większość kobiet miało CC,z tego powodu że akcja porodowa nie postępowała...rozwarcie max.na 3 cm i koniec.dodatkowo jestem szczupła(genetycznie,nigdy na żadnej diecie nie byłam)tak więc obawiam się,że może być ciężko.moja koleżanka,mojej postury nie była w stanie urodzić SN,zrobili jej CC.w związku z tym-nie moge pozwolić sobie na lekarza,który nie pracuje w żadnym szpitalu.ja wolę dmuchać na zimne:) dziewczyny-czy kupujecie jakieś ubranka dla maluszków?bo fajne ubranka na wyprzedażach widziałam,ale koleżanki mówią.że za wcześnie na zakupy. pozdrawiam Was.buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×