Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

Evita do wieczora to ja kota dostane!!!:)) A moze jak nie zacznie dzialac do 12 to przeniesiemy sie tymczasowo gdzies indziej a jak bedzie wszystko SI to wrocimy na fora.pl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa działa dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluni4
Prosze o aktywacje mego konta na wrzesniowkach. Termin mam okolo 18 wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgoss
ja również prosze o aktywację konta na wrześniówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj! jejka dawno mnie tutaj nie było..próbowałam się kiedyś zarejestrować ale nic z tego nie wyszło więc sobie odpuściłam..czasami zagl.tutaj ;-) hmmm a teraz jeszcze przeczytałam ,że dla nowych użytkowników jest już zamknięte :-/// DLACZEGO??? 27.04.mam kolejne usg i wreszcie dowiem się jakiej płci jest moje maleństwo hih pozdrawiam!!! wiola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum na kafeterii jest otwarte, zamniete jest prywatne forum ktore zostalo założone na przełomie stycznia i lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że zostało założone prywatne-dla mnie troche lipa bo tutaj dobrze mi się pisało ale ponieważ miałam problem z zarejestrowaniem się na prywatnym odpuściłam sobie...będę czasami zagl.tutaj... ;-)) pozdrawiam Wszystkie wrześnióweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto nie zostało niestety do tej pory aktywowane..a szkoda ;-/// pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm dziewczyny:) Jestem mamą 3-miesięcznego szkrabka i 5-letniej łobuziary. Mam do sprzedania naprawdę super ciuszki po moich dzieciach. Póki co małe rozmiary, ale z czasem, jak tylko znajdę czas wrzucę coś więcej:) Zapraszam, jesli znajdziecie troszkę czasu. Pozdrawiam. http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=497294

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letni Koszmar1
Ja jestem 7 dni po 2-giej cesarce i powiem, że było o niebo, albo dwa lepiej. Co prawda rana pooperacyjna troche bardziej boli, ale za to poruszanie się i dochodzenie do sprawności to bajka w porównaniu z pierwsza cesarką. Mam też nieco mniej szwów (10, a nie 13) i chyba krótszą ranę. Ja na 3 dobę zostałam wypisana do domu. Jedynym powikłaniem po znieczuleniu był dość koszmarny ból głowy, który utrzymywał sie ok 4 dni. Rana po cc pobolewała bardziej, ale paracetamol w zupełności wystarczał. Zrostów żadnych po 1 cc nie miałam, po drugiej tez nie powinno być o ile się wcześnie wstanie i chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zapraszam chętnie na pogawędkę mamy. Jezeli nie macie z kim pogadac, a macie ochote milo spędzić czas : www.strefamamy.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona ciaza
strefamamy chetnie dolacze do nowego forum... wczoraj robilam test mam moje wymarzone dwie kreski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaaaaha
hhahaha , strefffaaa mamy. dobre 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×