Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana na maxa...mam dosc

pokłócilismy się i mąż mnie uderzył!!!

Polecane posty

Gość załamana na maxa...mam dosc

jak w temacie pokółciliśmy się ..poszłam do łazienki, mój mąż przyszedł i mnie uderzył!! w twarz z całej siły!! Q.. mać!! za kilka dni święta a ja mam taką zjebaną atmosferę!! Tak to jest jak się wychodzi za mąż za "wielkiego pana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddaj mu tłuczkiem do
kartofli, albo patelnią i spieprzaj do mamy :D Ja tak mojego oduczyłam bicia. Podniósł na mnie rękę 17 lat temu. Dostał taki wpierdol, że do dziś mu do głowy nie przychodzą takie numery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana na maxa...mam dosc
jest beznadziejnie, facet po 30 a damski bokser :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaaa30
uciekaj od niego.co cie jeszcze trzyma? macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana na maxa...mam dosc
mamy dziecko, i dziecko niestety wszystko widziało faceci są beznadziejni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,
Długo ze sobą jesteście? Ja radzę spieprzać jak najszybciej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha mamusia szprotem
dlaczego mu nie oddałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci są beznadziejni!! " jeszcze wieksze beznadzieje tkwią przy takich gościach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaaa30
i co masz zamiar robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana na maxa...mam dosc
regres weź spierdalaj!! najlepiej cwaniakować jak się nie znalazło w nigdy w takiej sytuacji!! trochę empatii człowieku!! myślisz, że łatwo rozpieprzyć rodzinę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana na maxa...mam dosc
kochani cieszcie się jak macie kochających mężów/ żony... moja sytuacja jest tragiczna...a w piątek święta ..coś strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz, że łatwo rozpieprzyć rodzinę ??" a myślisz że to jeszcze rodzina? myslisz że rodzina pozwala patrzeć dziecku jak tatuś mamusie z piąchy ładuje? czy to rodzina ? może nadstaw drugi policzek ? później znowu ten pierwszy ... w koncu to rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na marginesie słownictwo i dramaturgia jak w wielu topikach na tym forum :D czyli marne pro 2/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 100 % zgadzam sie z Regresem, to nie rodzina i nie normalny zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana na maxa...mam dosc
regre Twoje uwagi są słuszne!! nie jest to rpowokacja!! niestety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna menda
Jak mąż leje żonę, to już nie rodzina - wybacz .... Pogadaj z kobietami, które przeszły piekło małżeńskie ..... a gdzie u was "ślubuję ci miłość ??? " I co zamierzasz zrobić?? Usiąść z bokserem do wigilii, jakby nigdy nic? W imię czego ?? Żeby dziecko miało święta ? A jakie to święta ?? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż przyznaję
rację regresowi - nie wolno pozwalać się poniżać, jeśli facet raz podniósł na ciebie rękę zrobi to ponownie!!! jeśli nie podejmiesz zdecydowanych kroków będzie cie traktował jak swoją własność, więc jeśli chcesz być traktowana jak przedmiot twoja wola, jeśli jednak masz trochę godności spakuj się dzisiaj i wyprowadź. i poczekaj czas pokaże czy warto dać mu szansę czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
wredna menda dobre pytanie - autorko czy zamierzasz usiąść do wigilii jak gdyby nigdy nic? Dla dobra "rodziny" czekać aż następny raz uderzy? Nie mówię że od razu rozwód, ale powinien ponieść konsekwencje swojego zachowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak siedzisz na kafe i masz
burdel w chałupie to dobrze że ci przypierdolił,do roboty się korwa weź święta za pasem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana na maxa...mam dosc
nie, nie zamierzam z nim siadac do wigilii bo jadę do mamy z dzieckiem! mieliśmy jeachac wspólnie.. wiecie najgorsze jest to, że nikt w zyciu by o nim nie powiedzial, że potrafi uderzyć kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co sie poklociliscie
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Najpierw zdziel go tłuczkiem do mięsa i kopnij w jaja z calej sily, niech poczuje jak to jest 2. wyprowadz sie (miejmy nadzieje, ze masz dokad) 3.daj mu pol roku niech idzie na jakas terapie w zwiazku ze swoja agresja i tyrania 4jesli to nie pomoze, zloz papiery rozwodowe Chyba , ze chcesz, zeby dziecko mialo patologiczna rodzine:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nikt w zyciu by o nim nie powiedzial, że potrafi uderzyć kobietę"-----taaaaaa, tacy sie najlepiej kamuflują:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli facet raz podniósł na ciebie rękę zrobi to ponownie!!!" wielce prawdopodobne ale tutaj chodzi w dużym stopniu o szacunek Kobieta która dostaje w twarz i tkwi przy takim gościu nie ma za grosz szacunku dla siebie a jesli nie ma go dla siebie to jak ma szanować ją ten facet który ją okłada? że nie wspomnę co widzi dziecko ... wszelkie obrony w stylu "że to dla dobra dziecka" sa bezpodstawnie infantylne i nie poparte rozsądkiem czyli głupie ... szanuj sie a bedziesz szanowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten Twój mąż jest tak naprawde nic nie warty...za uderzenie kobiety dostał by odemnie porządnie po ryju...damski bokser jebany. takich ludzi trzeba wytępić ze społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kURDE niewazne o co sie poklocili, zarąbał jej w twarz z calej sily, nie jest facetem, tylko pieprzona ciotą, krotko i zwiezle mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co sie poklociliscie
wlasnie, ze to jest istotne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×