Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słonc23e

jestem bardzo gruba? ocencie

Polecane posty

Gość wklej poprawnuie link
ja wyzejh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam,że jesteś atrakcyjna!
Nie każdy lubi chudzielce! Nie jesteś gruba, szczuplakiem też nie jesteś oczywiście, ale ja tam akurat lubię takie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz ładną buzię i duży biust, do tego super włosy (szkoda, że proste...). Jesteś przy kości, nie da się ukryć, ale wątpię żeby Ci to ujmowało atrakcyjności. ;) Na pewno przyciągasz męskie spojrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej poprawnuie link
jak dla mnie to super, tylko staraj się nosić mniej obcisłe rzeczy na górze, ponieważ posiadasz spory biust i wydjesz się wtedy wyglądać na gruba, a wcale aż taka nie jesteś! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej poprawnuie link
no własnie szkoda że proste włoski, bo w kręconych byś wyglądał przecudownie!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna kobietaaaaaaaa
nie jest gruba, moze troszeczkę przy tuszy, ale bardzo sliczna. Moja kolezanka z pracy jest gruba, 180kg zywego tluszczu, kiedys pod faldem brzusznym przyniosla skarpetke z domu " o wlasnie jej szukalam", sznurowek sobie sama nie za wiaze, i moglabym tak bez konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonc23e
kiedys kolezanka powiedziała mi ze powinnam wreszcie schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na oko to minimum 20 kg
nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm
nie jestes gruba tylko za ciasne ciuchy nosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonc23e
a mam szanse na poznanie kogos? bo jak kogos spotykam to jestem strasznie niesmiała brak mi pewnosci siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej poprawnuie link
wy jej wyliczacie ile ma nadwagi, ale najwważniejsze jwst jak się z tym czujesz a nie ile masz na +!! pamiętaj! jak dla mnie wyglądasz idelanie! ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę, to nie da się wkleić. Drugie zdjęcie z galerii jest najlepsze. Bardzo ładna buzia. I ciuchy kiepsko dobrane - fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonc23e
dawno sie nie ważyłam ale rok temu miałam 80 kg ale byłam grubsza niz teraz teraz moze około 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na oko to minimum 20 kg
własnie wyglądasz na 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam kafeteryjne pasztet
hahah jak zwykle ujawnia się hipokryzja grubych pasztetów z kafe :D Wystarczy wkleić foto wieloryba żeby wszyscy zaczęli się zachwycać a kiedy któraś zobaczy jakąś chudą i niebrzydką laskę to zaczyna się tyranie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj czaszke
aaa to jest lans z sympatii....No jesteś niezła przynajmniej na kilku zdjęciach...Ja ci szanse daje spore jeśli chodzi o wygląd. Krakuska do tego...Fajna partia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdfasdfasd
słonc23e A mi się bardzo podobasz :) może troszkę mogłabyś schudnąć,tak z 3 kg,ale nie więcej :P Aż szkoda że mieszkasz tak daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behemłucik
to może przez ten duży biust :D wydaję się ,że jesteś gruba - modelką raczej nie mogła byś być , ale powinnaś się z tego cieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość collet2010
piekna buzia, śliczne włosy, jędrne piersi mato dziewczyno jestes piękna młoda i życie przed Tobą - ciesz sie nim a nie zamartwiaj jakimis nieistniejącymi problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdolęę
zajebiste cycki! :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie jesteś zbyt masywna i zbita i masz zdecydowanie za mało delikatne ubrania do swojej sylwetki a cycki fajne ale tutaj prawie same piękne inaczej, więc się spodobasz na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna aa
jesteś kobietą z krwi i kości jakby mój mąż powiedział;) wiem że w dzisiejszych czasach to waga powyżej 50kg jest otyłością,masz pełną figurę i pewnie w choj adoratorów,głupimi komentarzami się nie przejmuj bo choćbyś srała raz w miesiącu to i tak wszystkim nie dogodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zywiec zdroj smakolyk
masz troche za duze te cycki... ale mimo to jest super ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wyglądam podobnie
Jestem wyższa od ciebie i jeżeli ważysz 70 to 3 kg szczuplejsza ale na brak adoratorów nie narzekam;) Powiem,że w towarzystwie,na imprezach czy uczelni faceci wolą mnie niż moje koleżanki które są wiecznie na diecie. Czytałam gdzieś niedawno ankietę przeprowadzoną wśród studentów. Wynikało z niej,że wg kobiet idealna figura to rozmiar 38,wg mężczyzn 40. Oczywiście nie pytano o rozmiar ale pokazywano figury kobiet w bieliźnie. Okazało się,że mężczyźni wolą te które "jest za co złapać";) Jesteś piękną dziewczyną,naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×