Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Gość vicky1981
Daisy jesli moge powiedziec cos ze swojego doswiadczenia. Mialam badania prenatalne 3 tygodnie temu. Dzidzia tez chlopczyk NT 3mm. Mieszkam w uk tu normy nt sa do 3.5mm pappa wyszedl dobrze. Nie skierowali mnie na amino. Poszlismy z mezem zrobic test prywatnie. W czwartek dostalismy wyniki i to byl najszczesliwszy dzien mojego zycia. Nawet teraz placze piszac. Pamietaj nt to tylko marker to nie wyrok. Czekaj na wyniki, a wady serduszka mozna leczyc operacyjnie. My tez mamy skierowanie na usg kardiologiczne w 20 tygodniu. Serce mi sciska jak pomysle ze taki maluszek/maluszki beda wymagaly leczenia. Pamietaj jakakolwiek decyzje podejmiecie to wasza sprawa i nikomu to oceniac. Czytalam was dziewczyny na inseminacji kiedy my tez staralismy sie i pamietam ze jedna z was tez robila w tym czasie amino( chyba rybcia-przepraszam jesli to nie ty rybciu). Moze ona cos podpowie, albo uspokoji Cie. Bede trzymala za Ciebie i maluszki kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszanso nikt nie mowi o zwiazku tych nieprawidlowosci z ivf. Poprostu tak sie czasem moze zdarzyc :( rowniez bez ivf. Masz racje Wojtus jest tez z zamrozonego zarodka a rozwija sie super a nawet bardzo szybko /biega juz od 10 miesiaca, probuje wychodzic z wanny, sam wchodzi na lozko w sypialni, sniadanka -kanapeczki jada tez sam/. xxxx Gosiulak trzynaj kciuki nadal, za pozytwyne zakonczenie. xxxxxx Vicky dziekuje za podniesienie na duchu :) ps. to była Rybcia i pamietam ze przechodzil przez to samo a wszystko skonczylo sie dobrze, mam wiec nadzieje ze u nas bedzie podobnie a serduszko wyleczymy jak dzidzia sie urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy może ja cię troszkę pocieszę moja koleżanka w ciąży z bliźniakami też miała bardzo złe wyniki badań prenatalnych i amniopunkcje miała robioną i kolejne usg i jakby samo wszystko minęło po kilku tyg badania w normie teraz rodzi dwóch zdrowych chłopców:)będę trzymała kciuki żeby u Ciebie też tak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, z wielkim wstydem zaglądam tu po bardzo długim czasie, ściskamy Was z Olafkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzis znowu wariuje bo brzuch przestal mnie bolec. Sama nie wiem czy lepiej jak boli czy jak nie boli? Boze czemu tak dlugo trzeba czekac? Jestem juz psychicznie wykonczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja miluchnaaa31
Daisy nie traccie nadzieii,...trzymam kciuki za Wasze malenstwa....i za operacje Wojtusia,trzymaj sie kochana,pamietaj ,ze my tutaj jestesmmy z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Daisy wiedzialam , wiedzialam ze cos sie dzieje :-( Co do amnio i czekania na wyniki z badan to tylko chyba ja cie moge zrozumiec moj Stas pamietasz? Mial NT 3,8 mm ryzyko ZD 1:7 ja czekalam na wyniki 7 tygodni mialam robione w Genomie w Rudzie Śl. Tam jak cos jest nie tak to dzwoni P. Genetyk. Faktycznie NT nie jest male. Daisy wiem co przezywacie ja przeplakalam 7 tygodni. Czy u dwuch maluszkow jest takie duze NT ? Nt zawsze potem maleje. Daisy w ktorym jestes dokladnie TC ? Czy lekarz nie moze jeszcze dojrzec jaka to jest wada? Pamietam ze moj lekarz mi mowil ze np.ZD mozna rozpoznac bardzo szybko na usg. Zastanawialam sie nie raz dlaczego tak jest czy to zalezy od wieku czy to jakis czynnik na to wplywa. Daisy , wiem ze zadne slowa pocieszenia tu nie pomoga u mojej kuzynki corcia miala tez przepukline zabieg bardzo szybki i bardzo dobrze go zniosla nie plakala , praktycznie czula sie bardzo dobrze to znaczylo ze tak bardzo ja nie bolalo po operacji nie boj sie wszystko napewno z Wojtusiem bedzie dobrze. Co do blizniaczkow bede szczera nie sa wyniki zadawalajace ale zawsze trzeba wierzyc ze bedzie dobrze choc to bardzo trudne. Przytulam cie bardzo mocno daj znac jakie beda wyniki. Jezeli bys miala ochote poczytac http://www.forumginekologiczne.pl/forum/vt,48,237,912,180 tam sa dziewczyny ktore wiele przeszly byly przypadki z NT 6mm i rodzily sie zdrowe dzieciaczki. Trzymaj sie kochana. :-( Nektarynko i ja cie pamietam , za niedlugo i ty zostaniesz CIĘŻARÓWĄ :-) Tak juz na tym forum jest :-) Pozdrawiam was serdecznie. A my nas dopadlo przeziebienie Stasiek kaszle strasznie ale zdaniem pediatry wszystko jest ok. Wylizemy sie sropkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa , Daisy ja tak pisze o tym ZD , bo u mnie to bylo najbardziej prawdopodobne , nie pomysl sobie ze mysle ze tak samo i u ciebie moze byc. Bedzie dobrze !! Musi byc dobrze. Sorki dziewczyny za tyle postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nektarynko skarbie witaj, ciersze sie ze sie odezwalas, trzymamy kciuki za pozytywny tescik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nektarynko , wlasnie Rybcia ma racje :) kazda kto wejdzie na to forum zostaje zarazona wirusem ciazowym.Nie panikuj jeszcze tylko 2 dni.bedzie dobrze ci ja mowie ;) Madzik witamy czyzbys tez byla w ciazy? ;) Miluchnaa a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie Rybciu dziękuję za pamięć .Daisy trzymam kciuki za twoje maluszki mam nadzieję ,że to tylko pomyłka i wszystko będzie dobrze .Rybciu jeżeli chodzi o mnie to zakwalifikowałam się do refundacji i zaczęłam długi protokół w połowie grudnia powinnam być po wszystkim .Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamusie i przyszłe mamusie i oczywiście wasze maluszki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff spi moje serduszko :) Idea , pisalas :) juz 10 tydzien,ale szybko,jak sie czujesz? U nas ok Davidek rosnie i rozrabia niesamowicie :) My bedziemy szykowac sie do crio,wiec moze Davidowi trafi sie rodzenstwo :) Nektarynko jak tam sie czujesz kochana .? Moncia81 trzymam kciuki :) Dziewczyny czy mozna dac 14 miesiecznemu dziecku jakas rybke z puszki,mam na mysli salatke z tunczyka np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie swietnie, na szczescie zero mdlosci, spac sie tak nie cche jak w pierwszej ciazy moze temu ze nie ma na to czasu przy 3-latku heh, we wtorek mam prenatalne to zobaczymy mam nadzieje ze wszystko ok, ale wyskoczyla mi opryszczka na ustach i martwie sie.A poza tym Tomaszek na dniach idzie do przedszkola narazie na 3 godz 3 razy w tyg zobaczymy czy bedzie sie podobalo.Co do tunczyka nie pomoge nigdy nie dawalam malemu, mimo ze jest wszystkojedzacy hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idea super gratuluje ciazy! druga szanso nie 2 dni bo mam bete zrobic we wtorek bedzie to 10dpt ale kusi mnie zeby zrobic w poniedzialek, Brzuch juz nie boli tylko piersi tak ze spac w ogole na brzuchu nie moge. Ale przed @ tez mnie zawsze bola. Spac tez nie moge jakos ale to chyba z nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idea spokojnie ja też miałam opryszczkę dzidzi nic nie grozi tylko myj często ręce żeby jej nigdzie nie przenieść broń Boże na okolice intymne ja nawet ręcznik zmieniałam jak się wycierałam po kąpieli, inny do buzi:) Nektarynko to ja Ci proponuję dobrą lekturę do wt żeby zagłuszyć myśli nie wiem czy czytałaś 50 twarzy Greya wciąga i to bardzo mnie pomogło przestać myśleć na jakiś czas!3maj się kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) moncia , jak mozesz to opisz kwalifikacje do refundacji , tzn czy procedura jest finansowana i co z lekami ? Ile Państwo doplaca? Kasiu odezwij sie do nas , bo ja zaczynam myslec ze i ciebie cos zlego spotkalo :-( Mam nadzieje ze wszystko jest w porządku z Bartusiem i z Tobą. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Kasiu odezwij sie, sabiba tychyba masz kontakt tel z kasia moze Ty cos wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie -Rybciu kwalifikacja wygląda tak ; musisz mieć udokumentowane 2 lata leczenia ,i 6 stymulacji ,lub bezwzględną przyczynę niepłodności .Od momentu zakwalifikowania nie płacisz za badania. Posiewy robisz w własnym zakresie chlamydia jest refundowana .Badania przed in vitro typu kiła hiv i te pozostałe co robiłyśmy są refundowane .Od momentu zakwalifikowania się nie płacisz już za wizyty . Leki nie są refundowane i to płacisz ty nie ma żadnych zniżek na fundusz.Twój koszt generalnie to leki.Cały projekt jest praktycznie na stronie każdej kliniki ,która dostała się do refundacji ,niestety nasz lekarz się nie dostał . Kiedy wracasz po rodzeństwo dla Stasia? Cały koszt zależy ile potrzebujesz leków ,mnie tamtym razem wyniosły około 4000 dokładnie nie pamiętam ,mam nadzieję że tym razem też się zmieszczę w tej kwocie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naktarynko powinnaś dostać po głowie tyle jesteś na forum powinnaś wiedzieć, że test robiony tak wcześnie może nie wyjść i beta jest wiarygodna!Kochana tylko się zadręczasz czymś takim i stresujesz poczekaj do pon i idź na bete!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nektarynko wiedzialam,ze tak wlasnie zrobisz. Za wczesnie na test! Wprawdzie mogl wyjsc juz pozytywny ale nie musi!! Ja tez bylam taka madra i zrobilam 7 dpt sikanca i wyszly 2 kreski,pozniej powiedzialam to mojemu lekarzowi,a on popukal sie po glowie i powiedzial to mialam szczescie,ze sie udalo,ale ten test NAPEWNO nie wykazywal jeszcze ciazy tylko pozostalosci hcg po Ovitrelle.Wiec gdyby sie nie udalo byloby wielkie rozczarowanie! Takze nawet jakby Ci te 2 krechy dzis wyszly to pewnie tez nie na ciaze jeszcze,no chyba zeby byly blizniaki i beta do nieba juz w tym dniu. Eh dalam bym Ci po dupce, Uspokoj sie troche bo nic z tego nie bedzie z takimi nerwami. Czekajmy do poniedzialku,wtedy bedziemy sie martwic. Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no i przeciez zarodek potrzebuje okolo 5 - 8 dni na zagniezdzenie , wiec spokojnie Nektarynko,powinnas to juz wiedziec.Nie rob tym maluchom tyle stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :-) moncia , ja po mrozaczka wroce dopiero za okolo 2 latka chce wyjsc z jednych pieluszek :) i oczywiscie podjac prace bo narazie to ja nie pracuje i na nas zarabia tylko mąz w zwiazku z tym jest nam troszke ciezko. Szkoda ze nasza klinika sie nie zakwalifikowala. Ale wazne zeby dziewczyny zachodzily w ciaze czy tu czy tam to nie ma znaczenia wazne zeby berzucholki rosly :-) Nektarynko ja tez pamietam ze zrobilam test 7 dpt i wyszedl negatywny w 10 dpt poszlam na bete i wyszla pozytywna w 11 dpt kupilam ponownie test zeby zobaczyc jak na tescie wygladaja dwie krechy :-) i wyszly ale dopiero w 11dpt. biegnij na bete nie rob testow :-) Pozdrawiam!!! Daisy czy juz cos wiadomo o wynikach? Caly czas mysle o was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba palnelam gafe ups... Daisy sorki przeciez te wyniki maja byc po 4 tyg. Ja zyje juz chyba listopadem. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×