Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Daisy Najlepszego dla Wojtusia z okazji pierwszych urodzinek. Wyobrazsm sobie co przezylas jedzac torcika na szpitalnym korytarzu ja bylam tylko 2 dni w szpitalu i wylam do poduszki a jak jeszcze maz z Kevinkiem przyjechali to taki mmialam bol w sercu. Musisz byc dzielna cokolwiek sie zdarzy. Sciskan Was. Xxxxx Gosciu my nie mamy po 20-30 lat ,ze mamy czekac z nastepna ciaza. Tak,ze My sie spieszymy,zeby wychowac nasze malenstwa. Xxxxx My juz po urodzinkach Kevinka,jeszcze sam nie chodzi ale trzymajac sie i raczkujac po calym domu. Juz mam 19tc zaraz bedzue polowa ciazy.:-) Dziewczyny czy spotkalyscie sie z nadplytkowoscia samoistna bo mi lekarz hematolog ja wykryl. Mam ponad norme plytek krwi 830 tys, 360 tys i 730 tys,teraz mam wizyte w poniedz. Wszedzie pisza,ze to bialaczka,lekarz cos mi mowil o szpiku kostnym,przeszczepie i mialam metlik w glowie i nie zapytalam sie w sumie i nic. Powiedzial doktor,ze 100% diagnoza bedzie jak urodze dziecko bo mozliwe jest to,ze mam takie wyniki przez ciaze ale slowa lekarza,ktore mi nadal brzecza w uszach to "aby nie bylo to co mysle"i jestem zalamana bo zaczelam sie spelniac jako matka,dzieci rodze a zyje sie z tym od 5 do 10 lat. I wszedzie pisza jedno dla mnie to juz jak wyrok. Xxxxxx Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie emi to juz 19 tc.o rany jak zlecialo, nie mysl o najgorszym i nie czytaj netu bo nie wolno ci sie denerwowac.moze faktycznie to wynik ciazy ze wyniki sie pogorszyly. daisy juz pisalam ci w innym miejscu ale powtorze modle sie za twoje kruszynki. u nas w porzadku byliamyna badaniu i bedzie drugi chlopczyk. druga szanso ty chyba niedlugo masz transfer? gosiu jak twoje dziewczynki?spoznione ale szczere zyczenia twoim ksiezniczkom z okazji urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, Daisy , musisz byc silna ,wiem ze tak fajnie komus to sie mowi ale miejmy nadzieje ze nic sie juz zlego nie stanie. Tęsknota za dzieckiem, domem , mężem psuje psychikę i to bardzo ale lezysz w szpitalu dla swoich kuszynek tam są bezpieczniejsze niz w domu. Sciskam cie mocno!!! Iwi , napisz cos do nas jak mozesz. Kasiu zajrzyj do nas. Mamo urwisa hej , hej Emi Wszystkiego Najlepszego dla Kevinka :-) 🌼 nie mysl o takich rzeczach teraz. micholku czy tez o nas zapomnialas?? moncia jak przygotowania?? Pozdrawiam was serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy2 Kochana.....nie potrafię opisać swoich odczuć jakie mi się kołaczą w serduchu..... Ogromnie Cie współczuję,że musisz żyć w takim stresie i oczekiwaniu..... Kochana,dajesz z siebie 1000% miłości Matczynej i tak trzymaj! Wiem z doświadczenia ile wymagają bliźniaki i tego Tobie życzę.... Mam nadzieję i modlę się o to,żebyś doświadczyła tego hałasu i rozgardziaszu ...... Całuję moooocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idea a co u Ciebie?Który to już tydz? zzzz Emi napewno wszystko się rozwiąże czekaj na diagnoze bo przez internet to zwariować mozna tyle informacji!!!!3maj sie kochane! zzzz Daisy codziennie sie modle za Was!tak bym chciała żeby to wszystko jakos sie ulozylo! pozdrawiam Dziewczynyoczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziekuje wszystkim za slowa wsparcia, modlitwe. Ja nadal leze z glowa nizej i sa tego jakies efekty- szyjka jest ciut dluzsza : ) Miałam dzis usg i dzieci rosna- Stas wazy 540 g a malenka Zosia 350 g. Czekam na jutrzejszy obchod i decyzje lekarzy co dalej, bo sa plany zalozenia mi takiego krazka na szyjke ktory ma pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy byle do przodu kazdy tydz to coraz wieksze szanse dla Was jestem dobrej myśli i mam nadzieje ze wytrzymasz jak najdluzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam deyzi-trzymam kciuki i modle sie za was badz dzielna kochana wiem ze ci trudno ja wlasnie bylam w szpitalu z Sabinka a Milusia w domu strasznie tesknilam xxxx IDea-dziekuje za zyczenia ,a co u dziewczynek to wlasnie wczoraj wyszlam ze szpitala z Sabinka bo miala straszne bole brzuszka no oczywiscie do konca niewiadomo co jej jest bo na niektore wyniki trzeba poczekac ale sa podejzenia o refluks i alergie pokarmowa czyli bialko i mleko ma leki i diete no i trzeba czekac tydzien tak mnie wykonczyl ze myslalam ze nie wyrobie ciagla walka o to aby leki brala to jadla no i wszelkie badania to dlaniej byl koszmar ale jakos juz pomalu dochodzi do siebie a Milusia jak narazie to rosnie gada jak nakrecona i ogulnie to rozrabiaka a ty jak sie czujesz i jak Tomaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kochana no to juz jakis postep ;) , napisz jak po wizycie i co postanowione.Buziaki ogromne dla Was 🌼 xx Idea dzis mam 1dc -wkoncu !!!! ile to sie czasami naczekac trzeba....no i od jutra zaczynam z tabletkami na endo, 13.12 mam usg i hormony no i pewnie przed swietami bede w ciazy ;) xx Gosiulak a Ty jak sie czujesz? xx Emi75 a pod jakim katem robilas te badania,czy to standardowo w ciazy je sie robi?? Nie martw sie na zapas ,robilas takie badania w ciazy z Kevinkiem? No i spoznione 100 lat i duzo zdrowka dla synka ❤️ xx Goska co z Sabinka??? xx Vicky a jak u Was po usg? mam nadzieje,ze wszystko ok.. xx Rybciu,Stasiu juz maszeruje ? calusy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszanso u nas dobrze mały zdrowy, badania polówkowe wyszły ok Błażej miał już 530gr i 22cm:)okazało się, że będę miała cc pod narkozą bo ze wzgędu na mój kregosłup inne raczej nie wchodzi w grę!Pomału szykujemy się na Świeta, ogarniam mieszkanko!W styczniu już będziemy robić konkretne zakupy i szykować się na przyjęcie Synka na świat:) zzzz Daisy jak diagnoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie, Juz jest decyzja profesora, nadal mam lezec, krazka nie bedzie mi zakladal bo jesli poprawilo sie samo to lepiej nie ingerowac, beda mnie badac i czas pokaze co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop mamuśki ja tylko melduję że połówkowa wizyta za nami w brzuszku pływa drugi synek :) wszystko ok rośniemy sobie,mały bardzo się wierci w brzuchu a Kacperek bryka wszędzie gdzie się da :) pozdrawiamy!!!!!!! ........ Daisy buziaki!będzie dobrze no i przegapiłam roczek Wojtusia stoo lat.Trzymam kciuki byś nam tu napisała że będziesz mogła wyjść do domu bo szyjka powędrowała jeszcze wyżej :* ......... oh Gosiu mam nadzieję że Sabinka już zdrowa? ......... rybciu twój Staś pewnie też kawał kawalera :) ........ pozdrawiamy wszystkie mamy i ich pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :-) Drugaszanso , Stasiu jeszcze nie chodzi jeszcze nie czas dla niego dopiero sam zaczyna stac nie poganiam ja chodzilam przy 16 miesiacach to chyba po mnie , a jak Davidek? śmiga juz?? jaEewa dziekuje za pamiec:-) czy kawal chlopa hm,... raczej jest drobnej budowy wazy 9 kg to nie tak duzo ale zdrowy narazie lecz dalej mamy te cholerne bakterie w moczu jestesmy pod kontrolą nefrologa. Gratuluje synunia :-) Daisy mysle o was szczegulnie zobacz widocznie jet poprawa :-) krążka nie trzeba :-) Sciskam cie mocno. Mam ochote porozmawiac z tobą telefonicznie ale niewiem czy sie zgodzisz jak tak to podam ci mojego e-maila. Zrozumie jesli odmowisz. Caluski. Pozdrawiam was serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaEewa
rybciu faktycznie drobniusi jest Staś i tak jak piszesz pewnie przez te bakterie,mój kawał chłopa ma 12kg no i niestety nie noszę go :( co do chodzenia to każde dziecko indywidualnie się rozwija pewnie za niedługo napiszesz o pierwszych kroczkach :) pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy , ciesze sie ,ze jest poprawa. Na swieta wypuszcza Cie moze do domku? xx Rybciu , ano juz prawie smiga :) chodzi po scianach i robi malenkie kroczki ale musi miec cos jeszcze zaby sie zlapac;) , ale pchajac autko zasuwa rowno sam ,no ale tylko po prostej , konczy na kolejnej scianie lub zakrecie i kombinuje jakby sie wykrecic:) xx Gosiulak no to beda nareszcie radosne swieta:) calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Drugaszanso :-) stasiu dostal na mikolaja autko -pchacz tez zaiwania obija kazdy kont puszcza sie i bije brawo tanczac przy tym jak maly pijaczek :-) Wyobrazam sobie jak Davidek tez zaiwania :-) Byl u nas Mikołaj ale nic a nic sie nie bal bardzo podobala mu sie broda Mikolaja :-) Pozdrawiam was serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky1981
Czesc dziewczyny. Daisy bardzo sie ciesze ze jest poprawa. Mam ogromna nadzieje, ze wypuszcza cie na swieta, chociaz na wigilie :) musi byc dobrze I tego sie trzymajmy. Rybciu mie przejmuj sie ze Stas jeszcze nie chodzi. Kazde dziecko ma swoj czasi nawet sie nie obejrzysz jak maluszek zacznie biegac. Emi naprawde nie nastawiaj sie na najgorsze. Lekarze czesto strasza, ja wychodze z zalozenia ze lepiej wiedziec niz zyc w nieswiadomosci. Bedziesz miala dalsza diagnoze? Trzymam kciuki, aby to byly tylko jednorazowe wyniki. Drugaszanso dzis chyba u ciebie podglad "edka". Oby byl duzy! Napisz prosze kiedy masz transfer. Bedziemy trzymac kciuki. My mielismy kolejne 2 usg. Troche poczulismy ulge, bo zoladek jest widoczny. Ma normalny rozmiar :) Natomiast na cardiologicznym usg wyszlo ze jest watpliwe ustawienie zastawek av i podejrzenie avsd. Mamy kolejne usg umowione w Angli przed samymi swietami.... zobaczymy jak to oni ocenia. Sama juz nie wiem czy to ja mam pecha do tych lekarzy, czy naprawde cos jest nie tak z dzidzia. Pozdrawiam wszyskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu no wlasnie takiego pchacza ma :) pijaczynki nasze kochane:) xx Vicky ... wlasnie bylam dzis na podgladanku i jest baardzo dobrze,az lekarz byl zadowolony, endo ma 12 mm w srode bedzie odmrazanko i we czwartek jak wszystko bedzie ok to o 10 transferek :) zdecydowalismy sie na wszytkie 3.... Ciesze sie,ze z zoladeczkiem ok i jest tam gdzie ma byc... reszta tez bedzie w porzadku,nic sie nie martw.Czy to ten sam lekarz co nie znalazl zoladka robil to usg? Moze ma kiepski sprzet;) nic sie nie martw,caluski i czekam na wiesci. xx Daisy jak u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky1981
Drugaszanso super "edek". Nsprawde bardzo sie ciesze i bede trzymala kciuki w srode i czwartek. Ale musze przyznac, ze jestes odwazna i bierzesz trzy sniezynki na raz :) Nasze usg bylo robione w bardzo dobrych klinikach. Zarowno tu w Pl jak I w UK. Tylko sama nie wiem co z technikami w uk (tam lekarze nie robia usg tylko technicy). Ach szkoda gadac o poziomie medycyny w uk. Trudno, musze czekac do nastepnego poniedzialku. Zycze wszystkim milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky ogromne dzieki za kciuki,przydadza sie :) No i widzisz zabieram 3 ,ciezka to byla decyzja,ale nie ma na co czekac,podobno jakies 50% przezywa rozmrazanie wiec..zobaczymy. A tak jeszcze niedawno podziwialam Kushion , za odwage i transfer 3 sniezynek i myslalam wtedy,ze ja bym sie chyba bala...no i masz :P Profesor daje nam takie rokowania z 3 maluchami: okolo 21 % ,ze wogole sie uda zajsc w ciaze i okolo 14 % na ciaze blizniacza.. Zdecydowalismy sie na ten hatching , wiec moze cos pomoze. zobaczymy.Czekam do srody i bedziemy wiedziec co i jak:) Ja rowniez trzymam kciuki za malenstwo , daj znac jak bedziecie po . xx Wlasnie Kushion co u Was??? odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszanso to trzymam kciuki oby wszystko poszło dobrze:) informuj nas na bierząco!:) My już dzisiaj ubieramy choinkę, ale oboje z M nie możemy się doczekać następnym Świąt jak nasz Mały łobuz będzie z nami chyba najpiękniejsze Święta na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was mamuski :-) Drugaszanso zaciskam kciuki i czekamy na dwie krechy!!! :-) Daisy ?????? Kulfoniku , Kushion , Mamo urwisa, moncia , Kasiu , Sabiba jak masz jakis kontakt z Kasią napisz co u ciebie co u niej , dlaczego sie do nas nie odzywa ??? Dziewczynki tak nas jakos malo. Kasiu to ty zalozylas ten topik nie zostawiaj nas :-( No to sie chwale!!! Dzisiaj moj Stasinek przeszedł sam polowe pokoju :-)) Troche go do tylu chwieje ale cisnął :-)) ozdrawiam was dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu... gratlację dla Stasia.. zuch chłopak.. :-) x Drugaszanso... Kciuki mocno już zaciskam i wierzę, że to będzie udana "druga szansa" na dzieciątko/dzieciątka :-) x Pozdrawiam mamusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu gratulacje dla malego wedrowniczka!! Loniu :D no jest druga szansa :) Dzieki kochane , trzymajcie mocno ,kazda para rak sie przyda:) Co u Michasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybciu gratulacje dla Stasia :) Zuch chłopak :) zzzzzzz druga szanso zaciskamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja :) dziś robiłam badania krzywej cukrowej synek mi wariował w brzuchu źle się czułam.W pierwszej ciąży glukoza nam "podeszła" a dziś fujjj ;) dobrze że już za nami pozdrawiamy przed świątecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky1981
Drugaszanso trzymam kciuki za Trzech Kroli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszanso ale data:) trojaczki i beta w 3 króli oby szczęście Wam to przyniosło!3mamy kciuki! zzzzz Daisy a co u Ciebie?Jak diagnoza, na Świeta będziesz z rodziną?Ściskam Cię kochane! zzzzzzzz U nas po mału ruszają przygotowania swiatczene:) Kupilam malemu kolejna rzacz komode na jego ciuszki i juz bym je tam wkladala!!!!Jeszcze 3 miesiace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×