Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calineczka12345

ciąża po ciązy jak dałyście rade ???

Polecane posty

Gość uytu
No nas rodzina skwitowała słowem "dziecioroby". Nie chce mysleć co bedą o nas w takim razie mówić sąsiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony jestem przerazona ale z 2 troche sie ciesze uwielbiam dzieci nie mecza mnie boje sie tylko ze za duzo spadnie na mnie obowiazków i dom i jeszcze mieszkam na wsi jarzynki sad itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się wszystko bedzie dobrze ja tez na początku sie bałam ze sobie nie poradzę bo jedno małe drugie w drodze, ale musieliśmy jakoś dac radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaszlam jak synek mial
szczerze to nigdy nie myslalam ze ktos moglby cos zlego o nas myslec lub mowic bo mamy szybko drugie dziecko zreszta patrzac na moje osiedle (warszawa) to norma wszedzie widze mamy z dzieciaczkami z mala roznica wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtfm
miedzy mna a moja siostra jest dokladnie jeden rok roznicy i dwa tygodnie. jak widzisz, mozna sobie poradzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedzy mna a moim bratem jest rok i miesiac roznicy ;) (moja mama pare lat starala sie o ciaze a jak zaszla to za chwile drugi raz ;) ) e tam co sasiedzi powiedza-wszystkim nie dogodzisz ;) jak zajdziesz za szybko-zle, jak pozniej-tez zle u nas w miescie jest taka moda na szybie zachodzenie w 2 ciaze i nikogo nie dziwi ze matka z 6 mies dzieckiem planuje zajscie w 2 ciaze na poczatku wiadomo ze bedzie ciezko-a gdzie nie jest? ale jak drugie dziecko bedzie bardziej kontaktowe to bedziesz miala jeszcze wiecej czasu niz przy jednym ;)-wiem co mowie :) bedzie dobrze i gratulacje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie wielo dzietna
calineczko ja mam niecałe 17 meisiecy różnicy miedzy starszymi dziećmi. I powiem Ci, ze to drugie było zaplanowane. Widze same plusy. Mają fantastyczny kontakt i ładnie się razem bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekilllllaaa
ja mam 2 dziewczyny...roznica 20 m-cy...przyznam szczerze, ze na poczatku bylo cholernie trudni...jak jakas plakala, to nie wiedzialam do ktorej najpierw leciec;).. teraz mlodzsza ma 14 m-cy i bardzo sie kochaja...uwielbiam na nie patrzyc jak sie kloca o tik-taki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie wielo dzietna
A ja je miło wspominam. Bylo dużo lepiej niż jak miałam tylko jedno dziecko. Młodsze było oczarowane starszym i spędzało chętnie czas leząc w leżaczku i patrząc się na zabawy starszego. Często bawiliśmy się w trójkę grzechotkami młodszego, albo czytałam im bajki. Obydwoje byli grzecznymi dziećmi i nie czułam się jakoś nad siły zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedzy synami jest rok, miesiac i dzien roznicy :) 2x cc, w tym druga ciaza idealna, praktycznie bezobjawowa :) Mysle ze jakos dam rade, choc pierwszy rok moze byc ciezki. Rodzina zareagowala..milczeniem, przynajmniej na poczatku. Ciagle nam powtarzali ze z drugim trzeba poczekac a mysmy ich nie posluchali ;) Sasiadami sie nie przejmuje a znajommi zareagowali pozytywnie, choc czasem czulam ta nutke politowania w ich glosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek czesto sie bawi z siostrzenica 15 miesiecy roznicy i ja wprost uwielbia parzy na nia smieje siie do niej prtawie caly zcas moze miedzy rodzenstwem tez tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×