Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biovax maseczka

Biovax maseczka regenrująca

Polecane posty

Gość Biovax maseczka

czy ktoś używał i może się wypowiedzieć na jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maseczki biovax są dostępne dla różnych rodzajów włosów: do włosów blond, ciemnych, suchych i zniszczoncyh, do farbowanych, przetłuszczających się, osłabionych i wypadających. Osobiście używałam serii do włosów ciemnych oraz do włosów suchych i zniszczonych. Obie spełniły moje oczekiwania. Włosy odżyły, przestały wypadać, są bardziej nawiliżone i łatwo je ułożyć. Kosmyki które były suche już nie są szorstkie i takie zniszczone. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maseczki Biovax regenerują doskonale włosy. Dla mocno zniszczonych włosów polecam tą z proteinami mlecznymi, szczególnie jeśli mamy sztywne, suche włosy. Nie jest to duży wydatek, a maska jest bardzo wydajna. Ma gęstawą konsystencję, nie spływa z włosów. Można ją nałożyć na głowę po myciu i pod czepkiem chodzić z nią nawet godzinę i dłużej. Włosy będą miękkie i nawilżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_wwww799
ja polecam mam je opisane na blogu wiec zapraszam :) ------------------------------------------------------------------------------------ www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigroszzzka
zauwazylyscie ze ich szampony maja tylko 200ml a kosztuja ponad dyche,zdzierstwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decomorrenooo
drogie,ale warte swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne są i szampony, i maseczki, teraz jeszcze jedwabiu używam. Wszystko do włosów ciemnych. Ale, niestety, kiedy używałam maseczki, to włosy mi się przetłuszczały, więc nie polecam. Mimo że nakładałam ją tylko na końcówki włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FredziaP
bo maseczki nie stosuje sie za czesto i trzeba ja dobrze wypłukac to wtedy jet ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość off_erma
za ta cene sa super,szczegolnie ta z czepkiem dziala swietnie na moje zniszczone wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurrkaaaaaaaa
ja uzywam tylko naturalnych eko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meluś
Maski biovax są niezatąpione. Stosuję je od kilku lat i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komyslawa
Stosuję maski Biovax od kilku lat. Zaczynałam od tej do włosów ciemnych, a aktualnie mam tą najnowszą keratyna+jedwab. Obie bardzo fajnie nawilżają moje włosy. Po nałożeniu odżywki włosy są jakby były rozczesane, lejące, gładkie. Najczęściej kupuje je przez internet na galeriakosmetyki.pl Co jakiś czas są promocje. Teraz czekam na większe opakownie bo moje zapasy już się kończą. Jeśli ktoś nie używał tych kultowych maseczek to najlepiej sięgnąć po próbki i dobrać sobie pod swoje upodobania i potrzeby włosowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maseczkę tę stosuje znajoma i bardzo ją sobie chwali, chociaż nie ma bardzo zniszczonych włosów, tylko bardzo suche, więc nie wiem jak działa, gdy włosy się np. rozdwajają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie moze czy te maski zawieraja silikony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akrobatka89
uwielbiam biovaxa mają świetne produkty. maski używam 2 razy w tygodniu i mam super lśniące i gładkie włosy. w dodatku nie są ani troche obciążone. bardzo polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moccalate
Ogólnie produkty Biovaxa uważam za godne polecenia, sama od dość dawna ich używam i jestem zadowolona. A maska fajnie regeneruje włosy, moje zwykle są strasznie przesuszone, a po masce jakoś tak odżywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podróżna
Maseczki regenerujące z Biovaxa są dobre - nawilżają, odżywiają włosy, mają fajną konsystencję i stosunek ceny do jakości jest rozsądny, więc polecam jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellunia12
Ja bardzo lubię biovax regenerująca maskę mleczną. Zawiera dużo protein, ma piękny zapach i jest bardzo tania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×