Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trombocycik

proszę o pomysły kreatywne osoby - jak poderwać w tej sytuacji?

Polecane posty

Taka sytuacja: spodobał mi się bardzo pewien facet. Znalazłam jego profil na facebooku. Ewidentnie widać, że chłopak jest mądry, inteligentny z ogromną pasją jaką są góry. I teraz pytanie jak zagadać;)? Na początku pomyślałam, że wyslę mu po prostu uśmiechnięta buźkę z oczkiem, a jak mu się spodobam to pociągnie rozmowę. Ale czy to wystarczy? Może coś napisać? Bardzo mi zależy by go poznać, a kojarzę go tylko z widzenia....Proszę o mądre rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała misia:)
Mozesz mu po prostu napisac jak mija dzionek i wogole!! i do tego jakas minka i napewno rozmowa sie rozwinie...a ile masz lat?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a może pozostać przy tej uśmiechniętej buźce? Chyba załapie o co chodzi jk zobacvzy, że ktoś mu oczko puszcza:) no nie wiem... to nie może być coś tandetnego bo na takich jak on to nie działa. Mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała misia:)
nic sie nie martw napewno zaraguje..no w sumie ta buzka tez nie jest zly pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet wieczorowa porą...
napisz mu, że chętnie mu obciągniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
zaproponuj seks analny z penisem wbitym w kakao aż po same kule:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała misia:)
kurcze ciezko tak napisac...moze napisz mu co slychac i wogole inaczej chyba nie da sie zagadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafinette
wymień się z nim swoimi rozbieranymi fotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laminat
powiedz mu przepraszam, będzie ciekawy za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisz, że Ci się podoba, będzie lipaaaaaaaa od razu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeiceż te karpie
obca laska pisze do faceta na fejsbooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeiceż te karpie
nie skapnie się że się jej podoba. nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech napisze do niego, tylko ze nie doslownie ze jej sie podoba-jakos zaczepic by jej sie przydalo a on musi zrozumiec wlasnie ze sie podoba nie trombocycik?!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nic sie nie martw napewno zaraguje..no w sumie ta buzka tez nie jest zly pomysl" Eeee..... raczej nie. Z mojego punktu widzenia opcja "przepraszam" jest super, pod warunkiem, że dalej poprzeczka też będzie wysoko. A nie możesz napisać "cześć, znam Cie z widzenia, nie wiem czy mnie kojarzysz, ta laska co powłóczy za Tobą spojrzeniem to ja:)" Do odważnych świat należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję zagadać na temat jego hobby. Zawsze to taki neutralny temat i dobry początek na poznanie się. Zawsze możesz powiedzieć że niechcący trafiłaś na jego zdjęcia i cię zaintrygowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on jej odpisze dobrze , że się odezwałaś bo nie miałem serca, żeby zwrócić ci uwagę, żebyś tak za mną nie łaziła, ale skoro juz piszesz to miejmy jasność sytuacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie afiszuj się z tym, że ci się podoba itp. Po prostu na początek staraj sie być poważnie zainteresowana górami i widokami ze zdjęć (pod warunkiem, że umieścił ich nieprzypadkowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a on jej odpisze dobrze , że się odezwałaś bo nie miałem serca, żeby zwrócić ci uuwagę, żebyś tak za mną nie łaziła, ale skoro juz piszesz to miejmy jasność sytuacji" Uważasz, że to coś złego, że od razu na początku będzie miała jasność? :) "nie afiszuj się z tym, że ci się podoba itp. Po prostu na początek staraj sie być poważnie zainteresowana górami i widokami ze zdjęć (pod warunkiem, że umieścił ich nieprzypadkowo)" Nie wiem jak inni ale ja dzielę ludzi (w tym kobiety) na kumpli i pozostałych. Z kumplami gadam o mojej pasji, a gdy jakaś kobieta zaczyna ze mna rozmowę na ten temat to automatycznie zostaje zakwalifikowana do grupy "kumple" Nie musze wyjaśniać jak to się kończy :) Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby interesowało ją to co mnie, ale nie od tego się zaczyna. Nie rozumiem co jest złego w tym, że kobieta w jakiś sposób zaznaczy, że interesuje ją najpierw moja osoba, a nie moje zainteresowania? Jeśli miałaby jej od tego spaść z głowy korona to dziękuję, księżniczki mnie nie kęcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? teoretycznie- nie ale w praktyce przeczytać taki tekst.....oj będzie cieżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szubidubi
Ja bym zagadała odnosząc się do jego pasji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziękuję, księżniczki mnie nie kęcą ja też ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szczerze? teoretycznie- nie ale w praktyce przeczytać taki tekst.....oj będzie cieżko" No to też szczerze - wolę przeczytać taki tekst pierwszego dnia niż wtedy gdy bliżej poznam drugą osobę, zacznędzielić jej pasje itd. Pierwszego dnia pomyśle "ale prostak" i w sumie będzie mi lżej :) Szubidubi - wolisz być kumplem niż kobietą? ;) "to dziękuję, księżniczki mnie nie kęcą ja też ??!!" - cicho bo się wyda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- "przepraszam" - "za co?" - "yyyyyyyyyyy?" myślę że on by pociagnal to, ja w stresie mogłabym cos walnąc głupiego, zaplątać się w tym... Kurcze ja się wstydzę tak prosto z mostu (nie to że mi korona spadnie z głowy ale się wstydzę) ;) Chociaż fajnie by było, ale wiem, że niektórzy faceci od razu mogą się spłoszyć. małostanowczy - dlaczego uważasz że od wspólnej pasji nie można zacząć? Myślę że tak zaczyna się wiele związków:) Też kocham góry, mam zdjęcie na profilu z gór więc może go to jakoś też zainteresuje? Poza tym podobna muzyka, studia... hm.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę przeczytać taki tekst pierwszego dnia niż wtedy gdy bliżej poznam drugą osobę, zacznędzielić jej pasje itd. Pierwszego dnia pomyśle "ale prostak" i w sumie będzie mi lżej ale ty nie jesteś autorką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"- "przepraszam" - "za co?" - "yyyyyyyyyyy?" myślę że on by pociagnal to, ja w stresie mogłabym cos walnąc głupiego, zaplątać się w tym..." Dlatego napisałem, że pomysł super, ale oczekiwałbym wysoko postawionej poprzeczki, a niełatwo na żądanie sypać oryginalnymi pomysłami... "Kurcze ja się wstydzę tak prosto z mostu (nie to że mi korona spadnie z głowy ale się wstydzę) Chociaż fajnie by było, ale wiem, że niektórzy faceci od razu mogą się spłoszyć. małostanowczy - dlaczego uważasz że od wspólnej pasji nie można zacząć? Myślę że tak zaczyna się wiele związków" Można zacząć od wspólnej pasji. Tylko jest duże ryzyko, że zaliczy Cię do kumpli, a jak sądzę tego nie chciałabyś. To ryzyko jest tym większe im więcej lasek bajeruje go "na pasję". Nie proponuję, żebyś mu napisała "ożeń się ze mną, będziemy mieć dwoje dzieci i mieszkać w domku z ogródkiem, czy 14 czerwca masz czas bo akurat jest wolny termin na ślub" bo to na pewno spłoszy faceta, nawet bardzo odważnego:) A jeśli spłoszy go informachja, że Ci się podoba to albo kogoś ma (o czym dobrze wiedzieć na samym początku), albo nie jest zainteresowany (też dobrze wiedzieć), albo jest cipa, a nie facet (myślę, że taka informacja też jest cenna). Podsumowując - rozumiem, że się wstydzisz, ale w zamian za 5 minut przyspieszonego bicia serca otrzymujesz pakiet informacji. A może się okazać, że trafiłaś w dziesiątkę. Nie wiem jaki jest ten facet. Nie wiem jakich Ty preferujesz. Piszę co mogłoby zadziałać na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale ty nie jesteś autorką" To prawda, dlatego pisałem, że ja wolę, nie sugerowałem, że autorka woli :P Niemniej jednak logice moich argumentów nie można nic zarzucić ;) Wróć Można, ale nie będzie to nic logicznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, jasne, rozumiem. To czy jest sam, to na 95 % tak. Na zdjęciach sam, na tablicy profilu nic też nie widać, widzę, że ma wiele koleżanek takich od gór właśnie, ale jakiejś miłości to nie widać;) nk też prześledziłam hehe Nie jest jakiś mega przystojny, ale na mnie zrobił wrażenie. Małostanowczy - co byś pomyślał widząc w wiadomości uśmiech i trzy kropeczki:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×