Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trombocycik

proszę o pomysły kreatywne osoby - jak poderwać w tej sytuacji?

Polecane posty

ja się tam kłócić nie będę ale zdanie " zimą w polsce pada śnieg" też niby jest logiczne ale niewiele wnosi dla osób mieszkających w nowej zelandii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie umalowana..
eej proszę Cię przestań z tą buzką ile macie lat 12?:) zagadaj coś odnośnie jego pasji :) napisz ,że bardzo podobają Ci się jego zdjęcia a widoki (jeśli takie na tych zdjęciach takie są) i bardzo podoba Ci się jego pasja bo tak niewielu mężczyzn teraz czymś się interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie no, jasne, rozumiem. To czy jest sam, to na 95 % tak. Na zdjęciach sam, na tablicy profilu nic też nie widać, widzę, że ma wiele koleżanek takich od gór właśnie, ale jakiejś miłości to nie widać nk też prześledziłam hehe Nie jest jakiś mega przystojny, ale na mnie zrobił wrażenie" No widzisz - wiele koleżanek od gór. Czyli podryw "na pasję" raczej spowoduje zaliczenie Cię do katalogu "koleżanki". "Małostanowczy - co byś pomyślał widząc w wiadomości uśmiech i trzy kropeczki ?" Szczerze mówiąc pewnie nic. Zajrzałbym na profil autora kropeczek z uśmiechem i tyle. Może też bym zostawił uśmiech z trzema kropeczkami. I znalazłabyś się w punkcie wyjścia :) Ja lubię konkrety. Nie bawi mnie domyślanie się "co autor miał na myśli". Powiem tak - miałabyś dużo większe szanse (u mnie oczywiście) pisząc coś w stylu tego, co zaproponowałem wcześniej, niż wysyłając sam uśmiech. Bo w pierwszym wypadku mam jakąś próbkę Twojego charakteru, mimo że to tylko dwa zdania. W drugim oceniam tylko Twój wygląd. I oczywiście możesz być sliczna, ale np. nie w moim typie. Wtedy przegrałaś na starcie. "ja się tam kłócić nie będę ale zdanie " zimą w polsce pada śnieg" też niby jest logiczne ale niewiele wnosi dla osób mieszkających w nowej zelandii" A dla tych,którzy wybierają się na urlop do Europy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla tych,którzy wybierają się na urlop do Europy? myslisz, że autorka zacznie startować do ciebie ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten europejski urlop to trochę taki wątpliwy jest. Lotniska wszystkie pozamykali. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"myslisz, że autorka zacznie startować do ciebie ?" Nie znajdzie mnie :P "Ten europejski urlop to trochę taki wątpliwy jest. Lotniska wszystkie pozamykali" Ale porty jeszcze czynne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa:D szał normalnie, coś wymyślę, ale nie wiem co...różne wskazówki dajecie, ale chyba faceta trzeba posłuchać:P Spokojnie, startować do kilku nie zamierzam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aaaaaaaa szał normalnie, coś wymyślę, ale nie wiem co...różne wskazówki dajecie, ale chyba faceta trzeba posłuchać" Ave ja :classic_cool: "Na Bałtyku sztorm" Nie cały Bałtyk nad Europą ;) Czy jakoś tak ;) Zaraz spadam, bawcie się dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba faceta trzeba posłuchać" a nie zauważyłaś, że on taki jakiś mało stanowczy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvhgfchfjknmjk
jesli wyslesz mu usmiechnieta minke to pomysli sovbie, zes pusta bo nie masz nic kreatywnego do zaoferowania. Zwykla zenada z buzkami , tak podrywaja infantyle laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz, że zaczynasz wędrówki po górach i nie wiesz jakie buty wybrać, poproś o pomoc. Po pierwsze połechczesz jego ego odnosząc sie jak do specjalisty;), po drugie dasz do zrozumienia, że góry mogą być i Twoją pasją, po trzecie nie zostawisz samej buźki co da mu do zrozumienia, że jesteś w miarę inteligentną osobą i potrafisz pisać;P Od słowa do słowa... powinniście znaleźć wspólny język. Poza tym powinnaś poczytać trochę o górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgrywus :)
Może tak: Wprawdzie nie mam pomysłu na jakiś odjechany tekst, za to cholernie dobry powód aby napisać. Tu powinna być- akcja/reakcja z jego strony (lub nie) Zakładam że ciekawość o powód zwycięży :P Chciałabym Cię bliżej poznać, czy mogę przesłać Ci ankietę ? :P A może wolałbyś raczej pogadać. I nawijasz co chcesz,o górach, mazurach , itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Autorko
co tam u Ciebie/u Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powiem tak, 3 rozmowy na gg a potem cisza i koleś chyba się mnie boi. spotkalismy sie przypadkiem, skojarzyl mnie ze zdjecia i po prostu tak sie zestresowal drapal po glowie szyi i uciekl:P troche specyficzny typ ale jednak nie w moim typie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×