Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylweczka86

Mycie podłóg

Polecane posty

Czym myjecie podłogi?? Mopami, szmatami?? Pytam z ciekawości bo u mnie w domu to chyba panuje epoka średniowiecza :/ U mnie myjemy szmatami ze starych ręczników i łazimy po kolanach. Nie uznaje się mopów pod żadną postacią bo moja matka twierdzi, że one nie myją tylko rozmazują brud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
mam taki plaski mop z mikrowłókna +płyn sidoluks mydlo marsylskie przepięknie pachnie, i czyści jestem zadowolona mało wysiłku maksimum efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmatami myje ale mam
piękną ścierke do podłogi zakupioną w rossmannie - w kwiatowy wzór, dwupak, łatwa do prania, świetnie się nią myje. Mop zajmuje bardzo dużo miejsca, ja nie miałabym go gdzie schować - mieszkam w bloku z mikroskopijną łazienką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ścierą na kolanach, taką chłonną z nie wiem, czego, na półsucho prawie do paneli to nie za bardzo można z mopem startować mopem myje klatkę schodową tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mop z mikrofibry z takimi wypustkami płaski. Myję nim wszystko i panele i płytki i drewniane schody. Ładnie myje i podłoga prawie od razu sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również ścierą na kolanach. mopem przecieram przedpokój tylko, gdy zimą wchodzi ktoś i naniesie śniegu :) mop wydaje mi się być niedokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j.w., chociaż nie używałam mopa płaskiego, z pewnością jest dokładniejszy niż taki sznurkowy/paskowy. Jakoś scierka do podłogi mi nie przeszkadza - jeszcze daję radę zmywać na kolanach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie..ostatnio taki płaski mop bez frendzli ale i na kolanach się zdarza..Teraz właśnei zagoniłam córcię i szmatą zasuwa schody ( starym recznikiem lub teteową pieluchą, dalam jej wybór ale nie wiem czym robi :P ) Ale schody mopem by były niedokładnie umyte... Myjemy płynem do naczyń - zawsze! idealnie odtłuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myję mopem ale mam świadomość,że to do niczego.Dlatego od czasu do czasu ze ścierą na kolanach myję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze myje mopem
kafelki i panele, czysto jest i nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Mopem ,który zamiast pasków ma wielką scierkę z mikrofibry i płynem z mydłem marsylskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przedmówcy - czy chodzi
o płyn sidolux z mydłem marsylijskim? taki biały plyn uniwersalny w litrowej butelce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka76
Hej, mi czasem się zdarza myć mopem z viledy takim płaskim, ale najczęściej myję mikrofibrą na kolanach. Szczególnie schody bo mi ich szkoda...to moje wymarzone schody :-) zobaczcie same http://www.schodyprudlik.pl/site/galeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co taką specjalną
zwykłym mopem z białymi skręconymi sznurkami, ale firmy jan niezbędny - inne są do d... a ten naprawde dobrze zbiera, wole jego niz mopy plaskie czy z mikrofibry, bo testowalam rozne rodzaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myję mopem, płaskim
mam z viledy, dokladnie ultra max, chwalę sobie bardzo, dobrze myje i nie zostawia smug. Schody myję zwykłą szmatką taka z ręcznika. Do mycia używam ciepłej wody z płynem do naczyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Kłos
Ja myje mopem i używam do mycia zawsze uniwersalnego Ajaxa. Jak dla mnie jest niezastąpiony, bardzo dobrze myje, nie robi smug i przy tym ładnie pachnie, mój ulubiony zapach to konwalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomysłowa!
Parkiet myję na przemian raz ścierką z mikrofazy, raz mopem płaskim .Też wydaje mi się że podłogę dokładnie można umyć tylko szmatą ale ze względu na brak czasu nie raz używam mopa. Nigdy nie używam szmatek ze starych ręczników czy innych rzeczy ponieważ według mnie najlepsze są szmatki z mikrofazy. Taką ścierkę można prać, suszyć i służy nam przez długi czas.Ja aukart mam taką http://www.clearstore.pl/dobry-duszek-scierka-z-mikrofibry-xxl-50-x-56-cm-p3248.html#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam innego patenta:) najpierw w ruch idą nasączane ściereczki presto clean, a potem myję podłogę ciepłą wodą(z płynem YPLON) i mopem obrotowym z wiledy i gitara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś miałam same płaskie mopy - jeden do mycia na mokro i drugi do froterowania. Teraz zastanawiam sie nad obrotowym, bo w sumie zastępuje oba. Vileda jest trochę droga, dlatego chyba skuszę sie na ten co jest w Biedronce... Moja mama mówiła, że sie sprawdza, wiec czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydawca nekrologow
"Życie jest jak psi zaprzęg. Jeśli nie jesteś liderem, sceneria nigdy się nie zmienia" Lewis Grizzard, amerykański pisarz, dziennikarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magada33
A ja z kolei od firmy, która kładla mi podłogę dostałam w prezencie mopa ze spryskiwaczem firmy Bona i muszę powiedzieć - rewelacja! Mop ma pojemnik z płynem, który rozpryskuje się przez lekkie naciśnięcie i zmywa się padem z mikrofibry. Baaaardzo wygodny, nawet dzieciaki kłócą się o sprzątanie. Widziałam, że można kupić w Castoramie albo na Allegro. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Magdą33, wypróbowałam spray mop firmy Bona. przede wszystkim nie zostawia smug i jest bardzo wydajny. warto zainwestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macik
Również korzystam ze Spray Mopa z Bony i szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie teraz sprzątania bez niego. Wszystko idzie tak sprawnie, nie trzeba się schylać i wyciskać szmatki do wiadra ;) Muszę też przyznać, że mój gres jeszcze nigdy wcześniej się tak ładnie nie prezentował jak po spotkaniu ze Spray Mopem. Warto zainwestować jak koleżanka słusznie zauważyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myję podłogę, a właściwie mopuję robotem Braava, żadnych smug i zacieków, a do tego wystarczy szklanka wody!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×