Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladacznica nie z tej ziemi

Mam dziwkarską naturę, i co z tego?

Polecane posty

Gość ladacznica nie z tej ziemi
krystekiuy wiesz, nie wiem dlaczego ale ja się nie angażuję, owszem mówię czułe słówka, dzwonie do nich itp. Ale moje "zwiazki" trwaja góra 2-3 miesiące. Zazwyczaj sama je zakańczam bo już nie mogę wytrzymać i wtedy jestem ta zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot jakich nie ma
12:46 podszyw. Widzę, ze autorka nie odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacznica nie z tej ziemi
....Kasia................... 24, Kasiu ja też nie mam raczej opinii dziwki, nie chce zeby ktos tak o mnie myslal, dlatego sie mecze te 2-3 miesiace i koncze mowiac ze do siebie nie pasujemy. Przecież nie powiem ze chce sie zabawiać z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacznica nie z tej ziemi
jestem tym już zdruzgotana. Chyba nigdy nie bede potrafila wytrwać bez zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot jakich nie ma
spoko...Ja nie widze w waszym zachowaniu jakiegoś zła...Moze to po prostu sprawa doboru i niechęci albo jakiegoś urazu do stabilnego związku? Ja jestem po nieciekawych klimatach i interesuje mnie fajny niezobowiązujący układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacznica nie z tej ziemi
kot jakich nie ma przepraszam przeoczylam twoje pytanie. Kogo szukam, wlasciwie nie szukam sami się znajdują. Oczywiscie najwiekszy wpływ na moj wybor partnera ma jego fizycznosc, musi mi czymś zaimponować, zaintrygować. Lubię też zdobywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot jakich nie ma
czyli jednak ci to przeszkadza autorko...No kiedys przychodzi taki moment, że zaczyna cię takie życie męczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w jakim wieku jestes, ale ja w wieku 20-23 mialem identycznie jak Ty autorko. Zabawialem sie dziewczynami, a po kazdym rozstaniu bylem wsciekly sam na siebie i wychodzilem z zalozenia, ze nie nadaje sie do żadnego normalnego związku. Pozniej poznalem swoja obecna kobiete i jestesmy razem juz kilka ladnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot jakich nie ma
Ladacznico...Nie pisałem, że szukasz tylko pytałem jakie powinien miec cechy partner lub jakie masz wymagania...To co podajesz jest dość ogólne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacznica nie z tej ziemi
też mialam kiedyś nieciekawe klimaty w moim najdłuższym związku(1,5 roku męki) o ktorym wole sie nie rozpisywac i nie wglebiac w ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot jakich nie ma
ja szukam worka na sperme, ale zagaduje tak do ciebie Ladacznico zebys nie wyczaila bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacznica nie z tej ziemi
kot jakich nie ma skoro chciałeś konkretów: min. 180 cm wzrostu, zadbany, dobrze zbudowany, z nienaganną fryzurą, kulturalny, inteligentny, zaradny, męski, władczy, wyuzdany, pewny siebie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot jakich nie ma
13:00 podszyw...Już chyba widac mój styl i myśle, że Ladacznica nie da się nabrac na tandetę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym byc jeszcze wolny, moglbym znowu kochac sie z kazda dziewczyna, ktora mi wpadnie w oko. Nie badz glupia, nie wiaz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Kasia...................
ja mam bardzo podobnie do ciebie mam 20 lat jestem atrakcyjna , faceci sie mna interesuja ja jak facet ma w sobie to cos moglabyms sie znim bzykac na pierwszym spotkaniu ale powstrzymuje mnie to zeby mi opini nie narobil... a ilu juz mialas partnerow :P i czy zdazyl ci sie sex z takim co cie nie dokonca pociagal ? ale po prostu chcialas z nim sprobowac bo zastanawialo cie jaki jest w tych sprawach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacznica nie z tej ziemi
kot jakich nie ma wiesz, czasem mnie to męczy a czasem jestem szcesliwa ze nikomu nie musze sie tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot jakich nie ma
no podoba mi sie taki konkret w wymaganiach...Nawet spełniam takowe ale wzrostowo jestem 3 cm niższy...Jesteś wysoka, czy faceci dla ciebie zaczynaja się od 180cm?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacznica nie z tej ziemi
kot jakich nie ma spokojnie, wiem kiedy to ty sie wypowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot jakich nie ma
13:02 tez podszyw. ladacznico, umowisz sie ze mna? Ja spelniam twoje warunki. Mam 190cm, waze 130kg, ostatnio schudlem:) Jestem przystojnym brunetem, a pozycje ktore lubie, to sa wszystkie te co ty lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Kasia...................
hmm tez lubie facetow pewnych siebie ,wladczych i takich do siebie przyciagam :) ogolnie lubie jak to facet jest gora w sexie ja moge robic wszystko co mi kaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Kasia...................
dla mnie faceci zaczynaja sie od 180 :p ale sama mam 174 :p w sumie wyjatki tez robie ale ma byc wyzszy o demnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot jakich nie ma
Ja nie mowie, ze jestem wladczy, ale mam w sobie to Cos czemu zadna kobieta sie nie oprze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot jakich nie ma
A mianowicie, robie stolca na stojąco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot jakich nie ma
Kasia widzę też interesująca jest...:) Ladacznico...To taka huśtawka erotyczno-emocjonalna...No kiedyś powinna sie skończyć:) Życzę ci tego, ale facet powinien chyba ciągle sie zmkieniać i byc inny czyli troche aktorem i wcielać sie w różne role...Myśle, że to mogłoby cie zaintrygować i pozostać przy nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacznica nie z tej ziemi
Kasiu, raczej nie zdarzylo mi sie przespac z kims kto mnie nie pociagal. Zawsze robilam to z wlasniej nieprzymuszonej woli. Raz tylko żałowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot jakich nie ma
Romantykow lubisz? Tego typu mezczyzn, ktorzy dbaja o Ciebie, jak o krysztal, ktorzy Ci czytaja na dobranoc, ktorzy daja husteczke, jak masz przejsc przez kaluze, ktorzy chuchaja na ciebie ze wszystkich stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacznica nie z tej ziemi
kot jakich nie ma tak, jestem wysoka i szukam wyższych od siebie, w każdym badz razie kiedys spotykalam sie z nizszym od siebie facetem. Byl to tylko seks wiec mi to nie przeszkadzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacznica nie z tej ziemi
Żałowałam, bo od tamtej pory lata za mną i woła mama mama, ale juz nie zaluje:) Tata nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot jakich nie ma
13:12 też podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacznica nie z tej ziemi
kot jakich nie ma nie, nienawidze jak ktos traktuje mnie jak dziecko- nie mylic z opiekunczością. Lubie czulosc, szacunek, adoracje ale w granicach rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×