Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka, 24 letniego syna

Poważny problem wychowawczy z synem!!! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość matka, 24 letniego syna

Mój syn (24 lata) nie chce iść w Święta Bożego Narodzenia do kościoła! Nie wiem co w niego wstąpiło! Zawsze w święta chodziliśmy całą rodziną, a on dziś powiedział że nie pójdzie i że ma gdzieś "mojego Boga" i że jutro nie zamierza pościć!!! Co za szatan go opętał?! Ale najgorsze jest to że ojciec na to nie reaguje! Mój mąż, a jego ojciec, ma kompletnie gdzieś zachowanie syna! Nie reaguje na jego bluźnierstwa i w ogóle to najchętniej sam by nie poszedł w święta do kościoła! Co ja mam robić, nie wiem jak sobie poradzić z tym "antychrystem" żeby poszedł do kościoła w święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgsdfgsdfgsdf
Hehe dobre :) Ja na w kościele nie byłem jakieś 5 lat,a jestem "chrześcijaninem" :P Może zamień księdza z mężem i będziesz miała wymarzonego partnera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka, 24 letniego syna
Ale on nigdy taki nie był! To przez te studia!!! To te studia go tak zepsuły! Za każdym razem co przyjeżdżał do domu to był coraz to gorszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciagnij go na silę
a powiedz ty mi droga mamo czy usatysfakcjonuje cię pojscie syna na silę do kosciola ? to bezsens.Daj mu spokoj ,kosciol a wiara to 2 rozne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andixP
daj se siana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka, 24 letniego syna
Tak usatysfakcjonuje mnie jak pójdzie na siłę! Bo jak go ksiądz pokropi wodą święconą i jak przyjmie komunię świętą to ten diabeł co w niego wstąpił da mu spokój! I z powrotem stanie się moim synem, takim jakim był! WIARA = KOŚCIÓŁ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×