Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa0707

Wspólna kąpiel

Polecane posty

Gość ciekawa0707

Czy podczas wspólnej kąpieli Waszym facetom zawsze stoi? Czy potrafią się jakoś opanować? Bo mojemu zawsze mimo, ze wiemy ze seksu uprawiac nie będziemy, chce się odprężyć i po prostu poprzytulać a on znów gotowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teska44
no i super kobieto to jest prawdziwa reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
To zrob tak zeby on tez sie odprezyl. Wez jego czlonka do reki i zrob mu masaz albo zrob mu loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa0707
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Co znaczy - up?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy,ze ktos podbija temat...Nie ma sie co dziwiwc,ze facet jest gotowy,w koncu w wannie siedzi sie nago,ociera sie cialem o cialo itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romao ffef
pewne ciężko Twojemu facetowi tak wytrzymać? i to mając w perspektywie brak seksowania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu owszem...
Mojemu wystarczy, że mnie zobaczy nagą i już jest gotowy :D A nawet jeśli na chwilę opadnie, to wystarczy, że niechcący dotknę go, choćby noga o nogę i znowu... :D Ale to chyba dobrze świadczy... podniecam go samym widokiem, lub delikatnym, nawet przypadkowym dotykiem, a to chyba plus dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Dziewczyno ciesz sie, to na brak seksu nie mozesz narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romao ffef
a jeśli mu staje na widok każdej atrakcyjnej laski, łącznie z tymi z filmów - ślizgaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Intim i w tym problem że nie ma dużo tego seksu a ją bardzo bym chciała:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo chodzi o to że on mieszka że swoim ojcem no wiesz ma wspólny pokój i wogóle no ale wiadomo ją się trochę krępuje że no będzie nas słychać czy coś albo że ktoś wejdzie. U mnie u domu też jest tak bezsensu bo zawsze w domu ktoś jest. Najlepiej wychodzi to nam w samochodzie i wtedy kiedy jestemy na wakacjach lub sami w domu ale ją chciałabym więcej i on zresztą też no ale jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle tam napisałam. Miało być że ma swój pokój i jego ojciec też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
W samochodzie to troche nie wygodnie, a do wakacji czekac to bardzo dlugo. Sa jeszcze inne mozliwosci jak hotel, w ubikacji na stojaco itp itd. Ja tez mam ostatnio zaleglosci dlatego ze nie mam stalej partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to bardzo niewygodnie zwłaszcza że można tylko wtedy w jednej pozycji a ją chciałabym we wszystkich. Na hotel go namawiam ale on nie chce:-( a Ty widać że też tylko robisz to że stała partnerką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Wlasnie nie, nie mam stalej parnerki. Jest to zwiazane z moja praca. Spedzam wiecej czasu w hotelach albo wynajetych mieszkaniach jak w domu. Dlatego trudno miec stala partnerke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak rozumiem:-( pewnie brakuje Ci osoby do której mógłbyś się przytulić i wogóle:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Przytulic sie to nie jest znowu takie wazne, ale kazdy zdrowy mezczyzna potrzebuje seksu. A na szybko cos znalezc nie jest znowu takie proste. Od czasu do czasu jestem z kolezanka z pracy w podrozy, wtedy nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeddi1
Nic dziwnego mi juz stoi choć za chwilę dopiero idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak rozumiem wiem jak mój się zachowuje kiedy przez dłuższy czas tego nie robimy:-( kobiety też tego potrzebują nawet czasem więcej niż faceci:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Nie musi ci byc smutno, w koncu mam dwie zdrowe rece. Reka tez mozna zrobic sobie dobrze jak nie ma dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
A jak ty dajesz sobie rady jak potrzebujesz anie masz? Chyba nie jestem za bardzo ciekawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak ale wiadomo że z dziewczyna jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz mi nie jest przyjemnie jak robię sobie dobrze wogóle nie czuje przyjemności. Ją muszę czuć w sobie w środku faceta swojego faceta a nie sama robić sobie dobrze jak już mówiłam nie mam z tego przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Jasna sprawa, ja tez wole wlozyc mojego penisa partnerce do cipki, ale nie zawsze mam taka mozliwosc. Wtedy nie zostaje nic innego jak wziasc go do reki i zrobic sobie dobrze. Nie znaczy ze ja wokole seksu nie mam, ale nieregularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie fajnie jest poczuć to jego ciepło i wogóle wtedy kiedy wchodzi i zostawi co nieco:-) może to trochę dziwne ale wydaje mi się że jesteś dość doświadczony i trochę starszy ode mnie mam rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×