Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa0707

Wspólna kąpiel

Polecane posty

nie osmieszaj sie dlatego te forum jest na takim niskim poziomie bo sa tacy ludzie jak ten wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie...
poziom kiepski, jakas laska Rub czy jakos tam na pierwszej stronie opisuje jak lubi jak sie facet w nia spuszcza....poziom jest naprawde zarabisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia uwazaj co piszesz
dla speedway'a to laska z ktora mozna porozmawiac ...... na poziomie hehehe (chyba przedszkolaka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze Cie :) na poziomie ale na jaki temat konkretnie ? "mam chlopaka ooo a jaki ty lubisz seks..jaka pozycje??" biedny chlopaczek,szkoda ze jeszcze nie wie ;( a moze wie ale ona dobrze robi lody :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fififififiif
a dajcie spokój. Poziom max 15 latki. Żenada "nie ma mnie kto utulić do snu" "lubię czuć go w środku, lubię jak zostawia tam coś po sobie" "kochamy się w aucie, czasem w hotelu" "lubię tematy związane z kochaniem się" "mam słabość do brunetów o ciemnych oczach" "a ile masz latek"...etc... Podejrzewam, że speedway i zbereznik dobrze widzą, że poziom tej lalki nie jest za wysoki i że wystarczylo by kilka komplementow ,a ta rozlozylaby nogi. Stad tez pewnie ta cala ich konwersacja, licza na szybko seks, a przeciez laska taka biedna i nie ma jej kto tulic buuuuu. Gdzies zabraklo wzorcow w rodzinie i biedactwo szuka pochlebnych tekstow na kafe, a przeciez z chlopakiem sie nie uklada no i on nie ma swojego mieszkania, w ktorym moglaby poczuc to,co pozostawia w niej .. ehhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fififififiif
p.s. patrzac na te jakze inteligentna rozmowe zbereznika i speedway'a z Rub9 przychodzi mi na mysl pewna piosenka i clip do niej: Tim Berg "seek bromance "...kto nie wie niech obejrzy, koniecznie do konca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×