Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa0707

Wspólna kąpiel

Polecane posty

Gość Intim
Masz racje, troche doswiadczenia juz mam i pare dziewczyn juz tez mialem. Jak sie duzo podrozuje to sie zbiera doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak myślałam że jesteś doświadczonym facetem:-) a mogę wiedzieć ile masz lat?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale podróżujesz bo taka masz pracę? Czy tylko dla przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Ja podrozuje bo to moja praca , a mam 35 lat. A ile ty masz lat i jak tam u ciebie z tym doswiadczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intim nie wiem dlaczego ale dobrze mi się z Tobą pisze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku to dużą różnica między nami jest tylko proszę nie przestrasz się że jestem taka młoda. No ją mam 18 lat a jeśli chodzi o moje doświadczenie to mój obecny chłopak był moim pierwszym i to on mnie wprowadził w ten taki świat seksualny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie za chwilę napiszesz że nie będziesz pisał z taka smarkula jak ją:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ererererwt
konkretny off-top :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Wrecz przeciwnie - to przyjemnie ze moge z toba pisac. A znowu taki stary nie jestem. Nie lubisz starszych doswiadczonych facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz bardzo dobrze mi się z nimi rozmawia zawsze umiem złapać z nimi kontakt tak mi się przynajmnie wydaje. I myślę że doświadczeni faceci wiedzą czego chcą. Ale jeśli chodzi o te inne sprawy związane z kochaniem się to pojęcia nie mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Intim wcale nie jesteś stary:-) jesteś fajnym facetem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Masz racje, ja wiem czego chce. A czego chcialabys sie jeszcze dowiedziec? mozesz o wszystko pytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie zaskoczyłes:-) ok to pytam a chciałabyś mieć rodzinę tzn dzieci żonę i wogóle? Ale skoro masz taka pracę to pewnie raczej nie chciałbyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałeś kiedyś taka partnerkę w podobnym wieku jak ją? A jeśli nie miałeś to czy chciałbyś mieć?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Jezeli sie duzo podrozuje, to raczej trudno. Caly tdzien poza domem, tylko sobota i niedziela. ktorej kobiecie by to odpowiadalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Pewnie ze chcialbym miec 18 letnia partnerke. Najmlodsza z ktora mialem seks miala 22 lata. Moze napiszesz jak wygladasz, jestem bardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak mam 1.60 wzrostu jestem bardzo niska i szczupła. Ciemną karnącją szatynka kręcone włosy i zielone oczy:-) a Ty jak Ty wyglądasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
No troche wyzszy - 174cm, ciemne wlosy, oczy piwne, normalna figura. Czy jeszcze jakies detale cie interesuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz pięć dni to nie jest tak dużo. Myślę że tyle to by wytrzymała nie widząc Cię.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze już sobie Ciebie wyobrażam zawsze miałam słabość do brunetow i do tego jeszcze piwne oczy.:-) a możesz napiszesz mi swoje imię:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Ciekawska, a co za to dostane? Piszesz - piec dni by wytrzymala tzn raz w tygodniu. Wystarczylo by ci to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smalceson
haha jaka laska ma chlopaka a juz flircik na kafe :D :D zenada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację jestem ciekawska:-) no nie wiem co mogłabym Ci dać:-) może na początek buzak:-* no jeśli miałabym takiego męża który miałby taka pracę jak Ty to musiałabym się z tym pogodzić wiadomo tęsknilabym i wogóle i bała bym się czy czasem nie ma tam innej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź się odczep smalceson ok przecież jak nic złego nie robię to już pisać nie można. Pilnuj siebie czy czasem Twoja dziewczyna nie pisze z innym. I nie wtrącaj się. I sam jesteś żenujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość si si sliterii
dajcie spokój zamiast się do snu szyklować i zasnąś potem nie móc to się kłóciciecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intim
Widzisz, nie jest to takie proste. Ale majac stala partnerke tylko raz na tydzien seks, to bylo mi za malo i partnerce wydaje mi sie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No coz, tak to jest z tymim
mlodymi laskami, co tylko marza zeby rozlozyc przed kims nogi a potem bzykaja sie z kazdym dlatego wole rownoaltki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×